Já chci močit v bance - zpět na článek

komentářů 144

 1. V bankách záchody pro plebs jsou. I pro vidláka od jihu.

 2. :-)
  Naprosto dokonale vystihnout jeden z rysů degenerace, kterou můžeme vidět skoro všude kolem sebe a ještě mě pobavit tak, že za chvíli budu čistit poprskaný monitor, to dokáže jen Dfens :-)

  Emma má memme…

  1. Mama ma Emmu, Emma ma tetu, teta ma biomasu…

   1. Biomamamamasa dělá:“Jau, Jau…“

 3. Tohle celý (kojení na veřejnosti) je nějakej mindfucking? Co je na pohledu na kojící matku zavrženíhodného? Komu tím kdo ubližuje? To jako lidi dneska mají ujímání z pohledu na ženský prs?

  1. A rovnou přebalovat posrané mimino u přepážky bys nechtěl?

  2. To bude o zavisti, vsak jsme v Cesku. Hele, vona ma vetsi cecek, nez ja, tak by ho mela schovat!

   Kdyz budu na ulici sukat svoji zenu, taky nikomu neublizuju, ne?

   1. No neubližuješ, měl bys?

    1. Naposledy na verejnosti jsem pichal pritulkyni v telefonni budce na Care nekdy po pulnoci, ale je to uz dvacet let. Netusil jsem tehdy, ze kdyz jde o naplneni prirozenych telesnych potreb, tak ze je to v pohode. Druha sance uz ale asi nebude, jak znam moji zenu. S tou jsme to na verejnosti delali akorat na plazi na Samosu a prerusil nam to vysadek imigrantu na gumaku. Sice meli jine starosti a brali kramle, ale rozptyluje to.

     1. To ste mali stastie na skupinku, podobna partia sa rozhodla nedavno v Taliansku potesit Polku ktora sa tam iba vyskytla, nieto aby chcela sulozit, nepomohlo jej to. Priatela zmlatili ako zito.

 4. Jak to dělaly dřívější generace žen, že nemusely vyvalit vemeno na každém rohu a přesto jim dítě hlady neumřelo? A přitom stihly udělat víc práce, než moderní biomatky, které jsou blbé jak necky, ale neustále se dožadují nějakých pofidérních práv. Jo ony vlastně byly s dětmi doma a staraly se o ně a necouraly od rána po obchodních centrech a kavárnách, aby se mohly předvádět a žvanit se stejnýma slepicema o blbostech.

  1. Jak se používají tady ty moderní termity? Touché? :D

   1. To je fuk. Hlavně prosím ne to nablblé „+1“, kterým se tu navzájem hulí všichni ti šejnové. :-D

    1. Já (skoro) zásadně ++ :D

 5. Přijde mi, že tohle je jeden velký argumentační faul. Chcaní na majetek banky je akt vůči tomuto majetku. Kojení je intimní akt mezi dvěma návštěvníky banky, ekvivalentem by mohl být třeba polibek. A nad konsenzuálním polibkem mezi dvěma návštěvníky banky by se asi většina lidí nepozastavila, tak proč řešit kojení? Je to věc, která má svůj okamžitý smysl, splní účel a nikoho to neotravuje nebo by podle mého názoru nemělo. Když žena kojí, není to zpravidla, až na členky laktační guerilly, exhibice, ale skrytý akt, na který by civilizované okolí mohlo a snad i mělo reagovat blahosklonným přehlédnutím. Asi jako když matka dítě vysmrká nebo mu utře pusu.

  Za sebe mohu říct, že fakt, že vedle mne někdo kojí, nijak nezasahuje do mé osobní sféry a tak nemám potřebu to jakkoli řešit.

 6. Podle některých reakcí evidentně spousta lidí nepochopila poslání tohoto článku. Nejde o to, zda chcát nebo kojit v bance, jde o hysterickou reakci té krávy, která do toho vtáhla bandu presstitutů a společně udělali z ničeho problém. Ostatně to je základ každé neziskovky, vyrobit problém a pak na něm parazitovat. Nechť mír dál zůstává s touto krajinou.

 7. Mě spíš k tématu napadá otázka, co v bance? Proč jako?

  Je pravda že tam jednou za rok jak piča musím kvůli dividend, protože hypermnoderní československá státní spořitelna, která na ně má monopol, prostě odmítá v roce 2019 komunikovat elektronicky a můžu si vybrat jestli budu stát frontu na razítko na poště nebo u nich, jelikož jsou vedle sebe a pošta má 2x větší fronty, holt už tam zalezu.

  Ale jinak kojím děti, seru a chčiju zásadně když sedím doma u kompu a vyřizuju bankovní věci klikáním.

 8. Hm, takže kojit dítě je jako chcát?

  Nezbývá, než dodat: False analogy

 9. Pohled rozumného člověka: Kojení je normální, dítě to potřebuje, v době kdy se běžně kojí roční, i starší, děti, nelze nutit matku, aby byla non-stop zavřená doma. Já si taky občas dám něco k jídlu na ulici. Pokud mne pohled na kojící matku nějak zneklidňuje, otočím se jinam podle hesla „vanu meje ten, kdo se v ní chce koupat“.

  Pohled rozumné matky: Jdu do banky, je tam hromada lidí, dítě dvě hodiny nejedlo, asi bude mít hlad. Sednu si na chvíli na lavičku do parku, nakojím a pak si v klidu vyřídím banku, protože dítě bude spokojeně ležet v kočáře. Obecně, když už mi kojení vyjde tak, že to musím udělat někde mezi lidmi, dojde mi, že někomu se to nemusí líbit a sednu si především v zájmu klidu dítěte někam do rohu, přes dítě hodím šátek, bundu apod. a nakojím ho tak, že okolí nejspíš ani nepozná že kojím.

  Fanatické matky, co vystrkují prsa na veřejnosti jako nějaký projev občanské neposlušnosti, dělají těm normálním, které občas potřebují nakrmit dítě mezi lidmi, medvědí službu. A ne, opravdu není nutné kojit v tramvaji nebo v bance. Dítě nemá hlad neplánovaně a je to jen otázka organizace času a trochu bolestivého myšlení. Mně je upřímně jedno, když někdo někde kojí dítě, ale považuji za úchylné, když to někdo vnucuje svému okolí. Pravidlo číslo jedna fungování s dítětem ve společnosti je, že dítě nesmí obtěžovat své okolí, protože např. lidi v restauraci nejsou zvědavi na řvoucí dítě. S kojením je to stejné. Uklidit se s tím někam stranou je ale především v zájmu toho dítěte.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!