Já chci močit v bance

Featured Image

Včera byl bank holiday, což občas čeští žurnalisté označují jako svátek bank, podobně jako v Německu občas vyhlašují Den mostů alias Brückentag. Tak mě napadlo napsat něco o bankách.

Je to naprosto k zlosti. Jste v bance, máte tam nějaké vyřizování, a musíte čekat, než se tlustá cikánka dohádá s děvčetem na přepážce o splátkách půjčky na nějaké haraburdí. A do toho se vám chce děsně čůrat.

Kolóman je vázbě já nemůžu platit ty splátky na televízi můžete s tím něco udělat my televízi nutně potřebújem kúli tamtomu zdělávání a aby sme mohli sledovat Romále kurva kundo.

Co to kecám, kurva kundo tam nebylo, tak sprostý cikáni nejsou, tak mluví jen vysoce postavení elitní policisté

Jak to řešit? V bance asi mají hajzly, ale vás tam nepustí. Veřejný hajzl tam není. Teoreticky by šlo odejít, někde si vypustit nádrž a vrátit se zpět, ale proč bych měl vůbec hledat nějakej hajzl. Já to chci, já to potřebuju a tak to taky udělám. Já ho chci prostě vytáhnout a vychcat se v bance. Třeba do květináče. Nebo do šuplíku. Do stojanu na deštníky. Do toho stojanu s letáčkama, kde píšou, jak jsou půjčky a hypotéky skvělý, ano, tam chci nachcat už dávno.

Vadí vám to?

No ale mně se chce.

Co přesně vám vadí? Že bych chcal v bance? Jak jsem říkal, udělám to někam, odkud to nevyteče. Nebojte se, já se strefím. Určitě v tom nebudete muset šlapat. Teda skoro. A když jo, komu to vadí? Je to jako když venku prší a někdo si ve dveřích oklepe deštník. No a i kdyby, ty hypotéky jsou přece úžasně výhodné a když jim to podepíšete, dostanete plyšového kocoura, takže musíte něco strpět.

Nebo máte problém koukat se na moje péro? Nechápu. Jo, sice kdysi bývalo něco jako intimní partie, ale co z toho dneska zbylo. Všude kam se podíváte kozy, penisy, vagíny, velký, malý, tlustý, tenký, tvrdý, měkký, pevný, visací, bílý, černý … byli jste někdy v trafice koupit si noviny? Je to nechutný. Heslo na fejsbúk je intimní záležitost a espézetka je osobní údaj, ale koho zajímá péro. Kromě toho, to že na vás někdo v bance vytasí brko, je relativně ten nejmenší problém při tom všem, co se vám tam může stát.

Nechápu, komu může vadit něčí pohlavní orgán. Vždyt je to přirozené, klucí mají pindíka, holky mají pipinku, a všichni občas potřebují čůrat.

Lidé, kteří se nechtějí dívat, se klidně mohou otočit.

Močení není exhibice, nesouvisí to s odhalováním. Není to intimní, je to nutné k funkci metabolismu. Dá se to jen omezeně odkládat a od určitého okamžiku už vůbec. Močení nefunguje tak, že by se dalo nějak načasovat, po vzoru socialistických praktik to lze plánovat, ale neprospívá to ledvinám.

Česká společnost je nepřátelská proti chcaní v bance. Je zpátečnická a postrádá světový nadhled. Přitom když jste venku, tak tam lidi chčijí normálně, stejně jako pejskové. Třeba v lesech, na sloupy nebo večer v podstatě všude, hlavně kolem hospod.

Taky chci sex v bance. S těmi pracovnicemi u přepážek, některé jsou docela k světu. Mohou to nabízet jako pozornost podniku místo těch jejich bonbónů a debilních suvenýrů a místo těch nudných dotazů typu „mohu vám přinést něco k pití“. To není nic intimního, to je prostředek marketingu, ne nadarmo se tomu říká direct banging, pardon, banking a backoffice je od toho, že se to tam dělá zezadu. Než se vytisknou dokumenty, vykouříme dýmku míru, je to přirozené a lidé to potřebují. Doba je taková, že už se nezkoumá, zda je něco správné nebo špatné, zábrany padají, podstatné je pouze, jestli je to potřeba nebo ne. Účel světí prostředky nebo tak nějak.

Nová doba je tady. Přestaňte se tomu bránit a pojďte taky do banky chcát. Nebo na záchod uzavírat smlouvy. Moderní je všechno nízkoprahové, multikulturní, multifunkční a multimediální. To, že se kdysi čuralo jen na hajzlu je přežitek. Musíme být progresívní.

Pro začátek uděláme happening. Půjdeme do banky a všichni se tam vychčíjem. Ať chcem nebo nechcem.

Inspiraci pro tento nechutný článek poskytly

Parlamentní listy

Rozhlas

a já si s tím nezačal.

 


20.4.2019 D-FENS

12345 (331x hodnoceno, průměr: 1,73 z 5)
21 645x přečteno
Updatováno: 20.4.2019 — 23:31
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!