It´s legal to fuck them all!

Featured Image

Tonoucí se jointu chytá.

 Miroslav Kalousek se culí z plakátu a chvástá se, že dal maminkám 7.600,-. Miroslav Tetter po letošní zimě naděluje zase tatínkům: 4x tlumiče pérování, 2x čepy řízení, 4x silentbloky přední a zadní nápravy + práce v servisu = 15.200. Letošní volební kampaň je opravdu otázkou zmrdismu a korunu tomu všemu dala Unie svobody.

Unie svobody by se mohla přidržet pankáčského „no future“. Strana má celkem 1100 členů, i když toto číslo existuje spíše na papíře a pohromadě by se patrně nikdy nesešli. Současná úroveň volebních preferencí je odhadována v desetinách procenta. Strana je dosud součástí vládní koalice a zcela správně se domnívá, že to pro ni letos nadobro skončí. Straničtí experti na názorové směry ve společnosti se však hluboce zamysleli. Zjistili, že společnost netvoří jen mladé rodiny a rozesmáté maminky, jak by se někomu mohlo díky letošní kampani zdát, ale že je zde sociální skupina, na jejíž požadavky nevýrazný Topolánek ani zarputilý drn Paroubek nereflektují.

Smažky.

Smažka není přímo narkoman, který má už úplně vyjebáno nebo nějakej hadrák, kterej šnupe omítku ze zdí, protože na héro už nemá prachy a za dva týdny chcípne na selhání jater. Smažka je mladý outsider ve věku 18-25 let, který se nedovede ve společnosti realizovat jinak, než jako marihuanový guru třetí kategorie. Studuje zpravidla nějakou uměleckou školu nebo fildu, v nejhorším pedák, což je obzvlášť perverzní. Nemá žádný cíl, hlavní je bejt frí a taky tamto to duchovno. Je hustě alternativní a stýká se jen s dalšími alternativními budižkničemu. Když nemáte dredy nebo aspoň barevný vlasy a barevný oblečení, tak se s váma nebaví, protože jste moc normální. Pokud máte krátký vlasy na ježka nebo vůbec žádný vlasy, tak jste navíc ještě nácek. Nosíš leteckou bundu? Tak to budeš určitě skinhead. Antifa! (ale jen když se nás sejde hodně). Sekundárně plní smažka funkci hostitelského systému pro drobné parazity z říše hmyzu a viry žloutenky.

Ačkoli mám kolem smažek celkem jasno a vlastním dokonce univerzální rozplétač dredů, jedno jsem nepochopil. Jistě, každý může hulit, když se mu to líbí a dělá mu to dobře. Každý má nějakou drogu. Já třeba kávu. Když nemám svoje dvě šlehy denně, něco někde chybí. Myslím, že hodně lidí kolem mně je na tom podobně, ale ani jeden z nás kávových narkomanů neměl zatím zapotřebí svoji závislost někomu podsouvat jako tu úplně nejsprávnější a dokonce vytvářet nějakou subkulturu projevující se nošením podivných zaknotaných smotků na hlavě či komického barevného oblečení, ze kterého bych si natrhal nanejvýš v garáži hadry. Takže pozor – varování ministra hulení, pardon, ministra spravedlnosti: Marihuana způsobuje dredovitost!

Není bez zajímavosti, že mnoho smažek dovede ze dne na den rezignovat na svůj lifestyle a najít si obratem jiný. Většinou se tak stane v okamžiku, kdy rodiče signalizují odpojení sourcingu. Hovado sundá dredy, prodá konopné palice (it´s not legal to trade with!), zakoupí kvádro od Sunset Suits (přinejmenším) a jde otravovat na výběrová řízení, kde je z něj xcelentní zmrd.

Pokud byste si se smažkou chtěli popovídat, připravte se na tato témata:

Cesta do Indie: co nejdřív, jen co sklidím palice.
Škola: jo, jasně, dodělám. Tak za osm až patnáct let. Rodiče platěj tak co.
Práce: to zní jako kariéra a tu já vodmítám.
Manuální práce: fuj. Já jsem děsně nepraktickej. Slipy mi pere maminka.
Strýtárt vole. Tagy a grafiti. Je to umění, nechápeš debile? Ne? Seš nácek.
Všechno je konzum. Auta, obchody, kina. Já žeru alternativu. Třeba sójový buřty z Lidla.
Hulit. Jasně – hulit. Hulit je hrozně důležitý. Chceš špeka? Hele je to úplně neškodný a vůbec to nejni návykový. (Následuje zhruba 20 min přednáška o otevření vlastního nitra, psychedelii, psychotropních látkách, holotropním dýchání, jak marihuana pomáhá nemocným a všechny podobný píčoviny).
Náckové. Kdo nehulí, je nácek.

Takže US identifikovala, že smažky ještě žádná strana neoslovila a pustila se do toho.

Vytáhli z rukávu eso, nebo z kalhot hovno?

Především, je legální být loser. Vzhledem k tomu, že většina smažek lůzři jsou, viděl bych tady těžiště volebního programu. Dále je legální to držet a je legální se zhulit. Sice není legální to distribuovat, ale zase na druhý straně kde to mají ty fetky, co to legálně hulej, jinak brát? Je legální čmárat po zdech. Že ty zdi třeba někomu patří a ten někdo je chce mít bez čmáranic, to je jedno. Takže to s tou svobodou jednotlivce v občanské společnosti nebude až tak hot. Chceme povolit euthanasii a odvézt dědu k veterináři utratit, protože okupuje bejvák, kde bysme jinak mohli vařit péčko. Chceme internet do každé domácnosti, minimálně 128 kb/s a od nějaké firmy, co si na to vytvoříme. Jo, abych nezapomněl. Taky it´s legal to burn a fart, zmrdi z US umějí i něco jiného než prd vyleštit.

Představte si tu prdel uspořádat demonstraci na podporu neomezeného držení zbraní, kde by se rozdávaly vystřelený nábojnice.

Ministr spravedlnosti byl viděn na nějaké vysmažené manifestaci (fetky na fotkách) na podporu hulení, kterou podle mně měla policie rozehnat, kde rozdával program US vytištěný na cigaretovém papíře, aby ho smažky mohly vyhulit (teda ten program). Vzhledem k tomu, že smažek není ve společnosti více než 5% (ačkoli mediálně vystupují, jako by jich bylo 99,95%), věřím pevně, že nás přestane US po volbách otravovat nadobro a pan Němec se vrátí do prosperující dopravní firmy svého otce v Táboře.

US je k zblití. Vytloukat ze smažek politický kapitál je k zblití. Jakkoli je snaha US zcela průhledná a jakkoli nikdo kromě pár úplně vylágrovaných smažek nevěří v přerod ulízaného kravaťáka na hustýho punkera, uvedená volební kampaň skorozapomenuté strany velmi rychle přerostla do kampaně celostátní. Smažky a fetky se chopily příležitosti a nastartovaly svůj mediální flašinet.

Komu to asi poslouží.


Pan Chromý.

Pan Jan Chromý šel ráno do školy. Zabalil si učebnice, sešity, svačinku a tři gramy marihuany. Prostě veselej středoškolák. Jenže učitelský sbor Střední integrované školy stavební v Českých Budějovicích asi US nevolí. Kantor přichytil pana Chromýho na hajzlu i s trávou a odvlekl ho do ředitelny. Pan Chromý dostal padáka ze školy kvůli porušení školního řádu, kde jasně stojí, že (mmj.) drogy se do školy přinášet nesmějí.  Sice držet je to legal, hulit to doma je taky legal, ale tahat to do školy is not legal. Game over, pane Chromý, měl jste na výběr – buď hulit, nebo studovat, tak jste si vybral.

Janův otec Karel Chromý se rozhodl, že to jen tak nenechá. Kam by to přišlo, kdyby všichni dodržovali pravidla? O tom, kdo bude dodržovat jaká pravidla, přece nerozhoduje policie ani vedení školy, ale politici. Jednou it´s legal, jak napíšeme ministru Němcovi. A také ministryni Buzkové. Já mu ukážu, řediteli jednomu, dodržovat školní řád! Vždyť na školách se fetuje běžně, takže je to nespravedlivé, když mohou hulit jiní, tak můj syn taky může hulit.

Buzková pověřila školní inspekci, aby případ vyšetřila. Výsledek vyšetřování v podstatě vyplývá z této věty paní Buzkové: „Tento postih byl v pravomoci pana ředitele, ale situace, kdy je nutné sáhnout k podobnému kroku, a to těsně před maturitní zkouškou, je vždy selháním nejen žáka, ale především samotné školy“.

Kupodivu tato zpráva takovou mediální pozornost nevzbudila. Zajímá paní ministryni, proč škola neposkytla pobodanému žákovi ošetření?


Pomalu se dostáváme do stavu, kdy slušná společnost bude svými politickými vůdci nucena lézt smažkám do zadku.
 


18.05.2006 D-FENS
 
Autor článku vyjadřuje podporu řediteli ISŠS p. Pavlu Veselému a shledává jeho postup zcela správným.
Pokud by bylo nutné, že by musel před zmanipulovanou veřejností obhajovat správnost svého přístupu, poskytne mu veškerou dostupnou podporu.

12345 (7x hodnoceno, průměr: 2,00 z 5)
408x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:06
D-FENS © 2016