Islamizace EU – cesta do otroctví snadno a rychle - zpět na článek

komentářů 130

 1. „v EU se šíří hlavně salafismus“ – Zdroj?

  1. Dojmologie. To nejde dokázat ani vyčíslit. Ale ty megamešity stavěné v západních velkoměstech určitě nejsou z peněz našetřených euro po euru od věřících.

   1. Tak jasně, jedna věc jsou mešity, které tu salafistická SA nechává stavět a věc druhá, nakolik je salafismus rozšířen mezi muslimy samotnými. Já netvrdím, že není (i když jsem tedy měl zato, že je to okrajový směr), ale chtělo by to nějaký zdroj. Aspoň se pozná, jestli ja článek a autor důvěryhodný.

    1. mě úplně jedno co se tady šíří, až mě naserou tak začnu střílet.

     1. To je fajn, ale odpověď na otázku tím nezískám. -_-

    2. Salafismus je směr, který požaduje zavést právo šaría. Ve Francii to požaduje 72% a v Británii 69% muslimů, podle https://www.securitymagazin.cz/zpravy/zavedeni-islamskeho-prava-saria-podporuje-72-procent-muslimu-ve-francii-1404050824.html

     1. To, že 72 % muslimů si přeje zavést právo šaría, které chtějí zavést i salafisté, ale neznamená, že těch 72 % jsou salafisté. To je jako byste tvrdil, že 99 % Čechů považuje za správné a morální okrádat se pomocí daní a z toho odvodil, že tedy 99 % Čechů jsou komunisti.

      1. OK, ale jaký je to pro nás rozdíl? Žádný. Ovšem salafismus je opravdu nejaktivnější, nejbohatší a nejvíce rostoucí směr. Jak je vidět na skupinách IS a Al Nusra/Kajda.

       1. IS a Al Kajda jsou wahhabistická, nikoli salafistická seskupení. Wahhabisté jsou drsnější než salafisté, ale prohlašují o sobě že „nic jako wahhabismus neexistuje, protože oni jsou toliko ten jediný pravý islám“.

     2. dudr: Islámista má povinnost zavést celosvětový chálifát a s tím spojené právo Šaría na celém světě. Výjimky nebo dokonce projev vlastního rozumu islámista v tomto případě nemá povoleno. To že někteří na anketu odpovídají negativně je projev taktiky Takíja, kdy je nevěřícím psům povoleno lhát, pokud to vede k uvedenému cíli.

     3. Pane Dudre, securitymagazin jsou fake news. Kromě mého vyjádření (které samozřejmě nemá relevanci), si vyhledejte třeba výsledky analýzy tohoto plátku od Kremlin Watch Centra.
      Ale dá se k tomu dojít i jednoduchou úvahou. Majitelé a redaktoři Sec.Mag. jsou lidi od bezpečnostních složek, armády a tak (jsou tam vazby i na Bártu). T.j. vyvolávaní společenské nejistoty a strachu je tak nějak v souladu s jejím biznisem. Pokud to dokonce dovedeme dál, na hranice spekulací o spojení Bárta/Okamura, tak to dáva smysl i v tomto rozměru.
      Užívejte důchodu a těšte se z každého dne. Přeji vám to jako muslim, panečku…

      1. Analýzy od Kremlin Watch Centra?Vážně?Větší eurohujeři snad nejsou ani v europarlamentu.“Neziskovou“ organizaci,jejichž jediným úkolem je monitorování ruského tisku,nikdo svéprávný nemůže brát vážně.
       Přímá úměra mezi vzrůstající kriminalitou a migranty je zřejmá a nic na tom nezmění fakt,že mainstreamová média o tom mlčí.Netvrdím,že za vše mohou muslimové,ale rčení „Ne všichni muslimové jsou teroristi,ale všichni teroristi jsou muslimové“ zcela jasně vystihuje nebezpečí,které muslimská entita představuje.
       Osobně je mi úplně putna v jakého boha kdo věří,pokud mi svoji víru nevnucuje s tím,že já jsem nevěřící pes a on je nadřazený,protože tak hlásá Korán.

       1. Bonmoty nejjasnějšího pana prezidenta jsou vtipné, ale jsou to jen bonmoty. Všichni teroristé jsou muslimové?
        i Olga Hepnarová?
        i Rote Armee Fraktion?
        i ten strejda s trubkovými bombami ze Staromáku a Hostivaře v 1990?
        i Zdeněk Kovář z Uh. Hradiště?
        i Harman z Petržalky?
        i Irská republikánská armáda?
        ….?

        1. Tento tvoj príspevok je tiež len bonmot. Zmiešal si tam všetky druhy zločinu.
         Napr.
         Hepnarová – chcela tým niečo demonštrovať, alebo jej proste len preplo?
         Harman – susedské spory s opálenou menšinou a pri tom mu tiež trochu preplo.

         Naopak, nedal si tam Breivika, ktorý je snáď jediný nemoslimský terorista v Európe za ostatné desaťročie… IRA a RAF sú už dosť staršieho dáta…

         1. Hepnarová, stejně jako Woodham, tím něco demonstrovat chtěla – šlo ji o přitáhnutí pozornosti ke svému osudu, proto také nechala dopis na rozloučenou coby vzkaz a výčitku společnosti.

          Terorismus je ovšem správně definován jako „cílené útoky na civilní obyvatelstvo s cílem vyvolat strach mezi civilisty, kteří následně požadují aby vláda ustoupila požadavkům teroristů„.

          Což z těch výše jmenovaných splňuje jen FRA – dokonce i ta IRA cíleně útočila *spíše* (nikoli výhradně) na britský bezpečnostní a politický aparát a jeho kolaboranty a tedy spadá *spíše* (ne zcela) do kolonky „povstalci“.

        2. Vodotesny Kapr: Zrovna tento bonmot je blízký pravdě, teroristů je v demokracii těžký nedostatek, pravý terorismus páchala snad jenom IRA a teď Breivik, pravděpodobně byli i další, ale bylo jich málo.
         Naproti tomu islámista je nabádán k fyzické likvidaci nevěřících psů z politických důvodů.

      2. Vy si z nás děláte legraci, že jo? Kremlin Watch Centrum financované Sorosovým OSF a z fondů EU není fake news?
       Majitelé a „analytici“ Evrospských hodnot o KCW jsou profesionální aktivisté s vazbami na politické strany. T.j. vyvolávaní společenské nejistoty a strachu je tak nějak v souladu s jejím biznisem.

      3. Kdyz si koupim casopis o vcelach,ocekavam,ze se tam dozvim neco o sireni nemoci vcel,pripadne dalsich potencialnich nebezpecich.Reklamy nepotrebuju.Kdyz si koupim casopis o myslivosti,ocekavam,ze se tam dozvim informace o rizicich poklesu stavu zvere,o moznych nebezpecich pro lovecke psy apod.Kdyz budu cist casopis o bezpecnosti,ocekavam,ze se tam dozvim potencialni bezpecnostni rizika.

       Delam neco blbe?

       1. Samozřejmě, nelze než souhlasit.
        Ale i ve včelařském časopisu může být info „tady včelí mor hrozí… a tady zase nehrozí.“
        Pokud „analytici“ ze security magazínu (ve skutečnosti je půlka steroidových magorů se žoldáckou minulostí a druhá půlka podržtaškové extremistických politiků) napíšou ty bludy, jaké napsali, tak spánembohem.

 2. Strategii i taktiku jak s omezenejma silama bojovat proti hejnům kobylek už vymyslel general Ratko Mladič.

  1. Co si pamatuju, az zabyval se tim i haagsky soud, tak ty jeho metody byly dost otevrene, takze ho pak chytli.

  2. A to prosím pěkně Mladićův postup schvalujete, nebo jen konstatujete že to byla jedna ze škály reakcí na takové vnímání reality, aniž byste přitom hodnotil její efektivitu nebo etičnost?

   Já jen abych věděl jestli zmáčknout tlačítko ignore aniž bych vám křivdil nebo se unáhlil.

   1. Co mne se tyce, tak Ratkovy nazory chapu, s nekterymi souhlasim. Co se jeho prace tyce, tak neznam vsechny detaily, ale mnohe ciny take naprosto chapu. Co se Haagu tyce, tak to je zbytecne rozebirat, kdyz nejaky tribunal muze cloveka usmrtit a bleskove po 16 letech prohlasit, ze byl nevinen, ze…

    Historie se opakuje a zase vznikne podhoubi, ktere vytvori nove Mladiće i jeho nepratele.

   2. Ona ta často kladená otázka „Je Mladić/Gotovina/další ad libitum válečný zločinec nebo hrdina?“ je zavádějící…
    Proč u všech bohů by se to mělo nějak vylučovat? Jedině správná odpověď je ANO, SAMOZŔEJMĚ ANO…

   3. Zmáčkni si ignore, víš hovno co je to bejt odpovědnej za životy i smrt lidí.Až ti bude muslimskej negr podřezávat děti běž třeba do divadla a v přestávce se nad vínem pohoršuj nad těma barbarama co jim daj nažrat vlastní medicíny.

    1. Jasně, znásilňování a podřezávání ženskejch vč. těhotnejch je „obrana civilizace“ proti „muslimské invazi“, žejo. Stejně jako střílení babiček na přechodu v Sarajevu.

     Něco ti řeknu, ty „odpovědnej obránče“. Kdokoli znásilní ženskou je u mně bastard který si zaslouží kulku do hlavy. A to zcela bez ohledu na to, jestli znásilňuje muslim „protože džihád“, nebo jestli znásilňuje našinec „protože vobrana“. Kulku si zaslouží oba bez výjimky a jejich zločin nemůže nic na světě ospravedlnit.

     Nejsem žádný „sluníčkový pacifista“ a tvrdě bych bránil svou rodinu až na smrt. To je historicky role chlapa a tak je to správně.

     Jenže, očividně narozdíl od tebe, nejsem ani brutální pokrytec, který by sice bránil „naše“ děcka před podřezáním ale jen aby o půl hodiny později radostně podřezával děcka a ženský „jejich“.

     To nemá nic společného s vedením války, to je zkurvenost která se prostě nedělá a kdo ji dělá, ten je úplně stejnej odpad jako ten nejhorší muslim. Ti si ta svoje podřezávání a znásilňování taky pro sebe a své souvěrce „ospravedlňují“ tím, že dávají kuffárům „nažrat vlastní medicíny“ za znásilňování v Abu Graibu a mučení na Guantanamu a v tajných věznicích CIA. Úplně stejně jako ty.

     Ale to mne nepřekvapuje. Většina samozvaných rádoby „vlastenců“ má úplně stejné móresy a chování a hodnoty jako islamisti, včetně toho že rádi mlátí ženské za to co si dovolí obléct a tvrdě razí heslo „kdo není s námi, je proti nám“.

 3. Skoro by z clanku mohlo vyplynout, ze cestovani do nekterych zemi EU uz nebude takova vyhra, jako nam rikali z balkonu Melantrichu v roce ’89. Zeby nejaka chybka?

  Je fakt, ze kdyz nam loni pod Lyonem do bydlika v noci vlezl ten cmoud a ja jsem se pak o tom bavil s francouzskym policajtem, ten pouze zkonstatoval „dalnice v noci nejsou bezpecne“. Ergo, ovcane, pomoz si sam, ale v teto zemi mit strelnou palnou stejne nesmis.

  1. Sysop: V roce +-1990 byla situace diametrálně jiná. S*** se to začalo zhruba od roku 2000.

   1. 1997, ale to je rozdíl pod hranicí statistické chyby.

    1. Čili po smrti Mitteranda. Kdo byl vlastně jeho nástupce? Aha, Jacques Chirac.

   2. Je-li řeč konkrétně o Francii, tak tam se to s..e tak nějak odjakživa. Přečtěte si třeba něco o francouzském dobývání Maastrichtu :-)

  2. Lepší bylo, když se tam za komunismu prostě nesmělo, že?

   1. To je váš názor.

    1. Míněno ironicky.

     1. OK, takže mezi extrémními stanovisky žádné alternativy neexistují? To asi těžko dokážete, zvlášť když jedna z těch alternativ byla mezi lety 1989-2004 reálně aplikována. V kontextu tohoto vlákna tehdy do roku 1997 chránili svou hranici především Francouzi před námi, po tomto roce my před nimi (ačkoliv toto faktum většině z nás v roce 2003 nedocházelo).

   2. No nevim, ja jsem ve Francii za socialismu byl s divadelnim souborem. Ten komunismus, to bylo predtim, nebo potom?

 4. Anonymní autor Pavel Dudr?

 5. K těmto tabulkám mi chybí zdroje.

 6. Manipulace. Pavel Dudr lže a to sofistikovaně (tzv. polopravdy a dojmologie)
  Kromě toho, že Pew Research Center nemá žádnou analýzu, co se týče muslimů v EU, tak dávám k zamyšlení jednoduchou úvahu:
  V Evropě jsou minimálně 4 „muslimské“ státy. Kolik z nich praktikuje o zvykové právo šaría?
  Odpověď. Ani jeden. Proč by taky, žejo…

  1. Vodotesny Kapr: Důvodem je pouze to, že islámistů je v těchto zemích stále přiliš málo na to, aby zvládli vyhlásit chálifát a právo Šaría. Úvahy nejsou potřeba, islámista vyhlásit chálifát a aplikovat zvykové právo šaría jednoduše musí.

  2. A zdroj číslo 1 je co? Nehledě na to, že se tímto tématem Pew zaobírá dlouhodobě.

   1. Ten zdroj č.1 je situace v Evropě, ne v EU, vašnosto.

    1. Jsou tam státy i státy EU. Kde se jen vy komoušský zmrdi berete?

     1. volíte si nás, vy, blbí Češi.

  3. Proč se omezujete pouze na Evropu? Severní Afrika při Středozemním moři byla před 14 stoletími komplet křesťanská. Nyní, vyjma Tunisu, je tam Šaríja aplikována (částečně – ve věcech osobního statusu).

   1. Tou kompletní křesťanskou sev. Afrikou myslíte i helenistický/sasánovský Egypt a islámské Berbery?

    1. Když jsem psal o době před 14 stoletími, myslel jsem přibližně, kdy v roce 565 po Kristu hranice vypadaly takto. A Byzantská říše byla vesměs křesťanská (pravda – na území Egypta se ve starověku snadno prosazovaly různé křesťanské hereze). Vy jste také nepsal přesně o neuplatňování práva Šaría v současné Evropě, když jste nezmínil Řecko (vizte níže příspěvek rewera).

     1. Aha, tak to jo, to beru.
      Co se týče Řecka, tak jsem o tom prostě nevěděl, resp. o poměrech v muslimských komunitách čerpám hlavně z autopsie, nemonitoruji tisk.

   2. Ehm, to je dosti účelové. 3 století před vaším referenčním bodem bylo podobně velké území prozměnu komplet pohanské s brutálními orgiemi a sadistickými divadly s bestiarii v Amfiteátrech – a to se ani nezměnila ta říše.

    O Židech, které ta samá říše jaksi dílem vyvraždila a dílem vykopla a rozptýlila z Jeruzaléma a Judeje po širokém okolí v souvislosti s nepříjemností zvanou „Bella Iudaica“ nemluvě.

    A ještě předtím to bylo zase jinak, a ještě předtím tam byli prozměnu mj. Chaldejci a Filištíni se svými vlastními bůžky.

    Takže stanovit si jeden referenční bod a pak s ním zacházet tak jako vy, to je s prominutím dosti diskusní faul a unfair praktika – a to říkám jako křesťan.

 7. Německý dětský televizní kanál: Ode dneška budeme Boha nazývat Alláhem. Všechny děti jsou muslimové

  Na videu televizního pořadu z německého dětského federálního kanálu KIKA vysvětluje bílá Evropanka evropskému bílému dítěti, že ode dneška budou Boha nazývat Alláhem. Také mu říká, že všechny děti jsou muslimové a se smutkem podotkne, že ona ještě není muslimka.

  Dále dítěti vypráví o Mohamedovi a Koránu a učí ho muslimskou modlitbu:

  „Není jiného Boha než Alláha a Mohamed je jeho prorokem.“

  https://politikstube.com/unglaublich-was-sich-das-zwangsfernsehen-leistet-ab-heute-nennen-wir-gott-allah/

  1. Je zajímavé sledovat satelit. Doladil mi už řadu kanálů evropských zemí s dodatkem Arabia. V dokumentu Třetí džihád zazní na samém začátku věta: na světě nebude klid, dokud nebude z Bílého domu mešita. Když si to tak člověk vezme, tak z toho jde až strach.

  2. Nemci maji, co chteli. Blby je, ze jsem si jeste pred par lety myslel, ze jednou dam potomka studovat do Nemecka. No… tak nic. Vzhledem k jeho vychove by to nedopadlo dobre. Rodice nemaji kompatibilni kadrovej profil.

   1. Hm, děkuji za ztrátu času, poněvadž se tam v podstatě píše to samé, co napsal kaBrnak. Heleďte, mě je jasné, že soap opera* je vymývárna mozků s i bez multikulti propagandy, ale vzhledem k tomu, že mám i ve svém životě známé, kteří soap operu náruživě sledují, jsem zaujat.

    ———————————————-
    *Ovšem co dnešní době není v TV vymývárna, že?

    1. No, neviem co ste cital vy, ale v linku co postol noclaf sa pise ze husicka sa zacne tvarit ako husta moslimka aby sa zapacila rodine svojho priatela a potom je jej povedane ze to robi zbytocne, ze sa im paci taka ako je. Mne to teda ako multikulti propaganda pripada, ale nie v zmysle ze sa im domaci maju prisposobit. Skor ako keby sa snazili povedat nieco na sposob „nech len pridu, ved sa prisposobia“.
     No a navyse to je 12 rokov stare, takze so sucasnou invaziou to naozaj nemoze mat nic spolocne.

  1. rewero: Právo Šaría se praktikuje i v ČR, jmenovitě ho provádí Islámská komise pro rodinu. Vztah islámistů k právnímu řádu ČR je naprosto zřejmý:

   „Úřední sňatek a úřední nebo soudní rozvod zde v České republice pro nás pro muslimy v islámu nemá žádnou váhu. Pro nás to není nic jiného než kus papíru.“

   1. ANo, i u nás se provozuje mnohoženství, a ne jen u cizinců, ale i u českých muslimů. Udání nikdo neřeší.

    1. jfb: Provozuje se monogamie, všechno ostatní jsou de-jure milenky. Polygamie má, kromě trestněprávních důsledků, zásadní vliv na majetkové poměry zúčastněných. To lžimanželka-milenka zjistí obvykle až u rozvodu, že nemá nárok prakticky na nic, snad až na alimenty.

   2. Konecne je nekde cerne na bilem, ze nemaji zajem o vdovske pridavky a dalsi nesmysly vyplyvajici z kusu papiru.

 8. neuromancer:
  Na vaše „de iure“ vám v evropských šaria zónách, které zabírají centra většiny velkých měst, defekuje bílý tesák. Protože veškerá moc vychází z hlavně pušky, jak správně podotknul jeden humanista. A když není k dispozici ak47, tak jej nahrazuje libovolný předmět kterým se dá ublížit. Klidně třeba zapnutý fén, který náhodou spadne do vany neposlušné desáté manželky když se zrovna koupe.

  A vzhledem k implementování práva šária do evropského soudního a policejního systému ani nebude instituce, kam by se případná nehorázně statečná manželka mohamedána mohla obrátit.
  Podle práva šaria jsou evropské ženy něco mezi děvkou a zvířetem, a tak soudy ani policie nepostihují, když nějakou mohamedán brutálně znásilní, podpálí jí vagínu, případně ji jinak zmrzačí. Za vraždu možná dostane podmínku.
  Vlastně, podle salafistů a wahabistů do stejné kategorie patří i evropské děti a muži a jejich majetek je de-šaria-iure majetkem muslimů.

  1. „v evropských šaria zónách, které zabírají centra většiny velkých měst“ – Lol, netlač tak na pilu, nebo nedostaneš prémie.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!