Islám drtí Evropu II.

Featured Image

Neuvěřitelná fraška, která vznikla na pozadí dánských karikatur začíná nabírat obrátky. Takovou záplavu pokrytectví a zbabělosti, kterou předvádí Evropská politická reprezentace a muslimští duchovní vůdci, jsem ještě nezažil a abych se přiznal, začínám mít opravdu strach, že se schyluje k větší konfrontaci mezi euro-americkou a muslimskou částí světa.

Veškeré spory o karikatury, související násilnosti, omluvy a rozsudky smrti se vznáší v jakési beztíži a úplně ignorují fakta a posloupnost událostí, které vyústily v současnou krizi. Muslimové mají jasno – karikatury uráží islám, a proto je třeba jejich tvůrce potrestat (zabít) a vynutit si na Západu respektování základních doktrín islámu. Proti tomuto názoru lze postavit následující fakta:

1. Karikatury vyšly již v září

2. Tři karikatury byly přidány dánským imámem (Pes souloží s muslimem, Mohamad jako pedofil apod). – proč ještě někdo nevypsal odměnu na jeho hlavu ??!!

3. V řijnu 2005 tyto karikatury otiskly noviny i na blízkém východě, např. v Egyptě. Proč reakce přišla tak pozdě ? Není to jasný signál, že se jedná o uměle vyvolanou a řízenou akci ?

4. Respekt vůči islámu ukazuje Evropa měrou vrchovatou – jsou zde tisíce mešit, muslimové zde protestují s transparenty „Islam will dominate“, ženy mohou dodržovat Hajib, jistý francouzský řezník dostal pokutu 4000 eur, neboť nezaměstnal muslima, který se odmítl dotýkat vepřového, v Bruselu je nejfrekventovanější jméno u novorozenců Mohamad atd.

5. Západ otevřeně nekritizuje brutální praktiky v muslimských zemích, jakými je mrzačení, kamenování, věšení bez soudu, tolerované znásilňování, pederastie, násilí s fatálními následky proti Kafirům (nevěřícím), finanční podporu (skrytou i otevřenou) teroristickým organizacím apod.

6. Západ toleruje otevřenou protizápadní a anti-izraelskou propagandu ve státních médiích, na organizovaných demonstracích (fotky s transparenty „God bless Hitler“ jsou opravdu výživné), pálení svých státních symbolů, otevřenou glorifikaci násilného boje a sebevražedných útoků, vyhlášení (a někdy i provedení) rozsudků smrti nad svými občany apod.

Myslím, že toto již není RESPEKT, ale spíše ZBABĚLOST. Proto se asi muslimští vůdci, jejichž cílem je instalace jakéhosi globálního kalifátu osmělili a začínají po nás žádat PODŘÍZENOST. Ano, pokud po mně, nevěřícím, někdo žádá abych respektoval doktríny jeho náboženství, tak se o nic jiného nejedná.  Pokud tady chce někdo argumentovat historickými křivdami, kterých jsme se dopustili na muslimské civilizaci, tak to neberu, protože neznám národ, kterému by se nějaká nestala, a pokud vím, tak třeba Češi nezakládají teroristické buňky bojující za znovuzískání Podkarpatské Rusi či Slezska. Ani Bolívijci a Peruánci neposílají sebevražedná komanda do Chile, aby získali zpět obrovské území s největšími zásobami mědi na světě, o které přišli ve válce v letech 1879-1884. Pro dokumentaci uvádím pár webů, které mě zaujaly svým, leckdy šokujícím obsahem.

Weblog Ayaan Hirsi Ali, členky holandského parlamentu, která utekla ze Somálska a byla vyhlášena evropskou ženou roku 2006. Několik islámských duchovních vydalo Fatwu, kde ji odsoudili k smrti.

http://ayaanhirsiali.web-log.nl/

Radikálněji laděná stránka odpůrců šíření islámu do západní civilizace. Obsahuje opravdu hutnou fotogalerii a spoustu převzatých zpráv.

http://www.faithfreedom.org/

Turecké noviny. Dobré je vidět, jak to vnímá země na „rozhraní“. Nejlepší je přirovnání účinku karikatur k 11.září 2001 – asi mi ušlo, že při jejich tvorbě zahynulo 3000 lidí. Opravdu chceme Turecko v EU ?

http://www.zaman.com/

Stránka, která shromažďuje všechny dostupné informace z agentur o dění v muslimském světě, spáchaných atentátech apod. Docela výživné.

http://www.jihadwatch.org/

Nadějí pro mne je, že jenom ten, kdo si není svou věcí jistý, nesnese, aby si z něj někdo dělal legraci. Snad se jim tedy nakonec instalace globálního kalifátu nepovede.


23.02.2006 pablo

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
93x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:06
D-FENS © 2017