Integrace naruby - zpět na článek

komentářů 22

 1. Wtf?

  1. s těma ženskejma to zas tak špatně nemají.

 2. … tedy po precteni mu dnesni den zacal docela dobre :o)

 3. Integrovat se tam? No co by ne. Kdo nic neporušuje, ten se nemá čeho bát. Zákony jsou přece od toho, aby se dodržovaly. Tak jaký pak copak.

 4. Pokud je mi známo, tak nemocných se ramadán, pokud se týká omezení jídla a pití, netýká.

  1. Ono když začnete opravovat chyby v článku, dojdete k tomu, že je nějakým způsobem vadné úplně každé z těch tvrzení o životě v muslimských zemích.

   1. Takhle nejak si islam predstavuji ideologove Islamskeho statu. Je pomerne pikantni ze zarputili islamobijci si s islamskym statem notuji pokud jde o vizi „spravneho muslima“.

    1. Proč je to pikantní? Bylo by lepší kdyby zarputilí islamobijci tvrdili, že muslimové unáší roztomilé blonďaté holčičky s mašlí a z jejich krve vyrábí hummus?

     1. Pikantní je to proto, že pohled radikálních islamistů na islám je vlastně stejný jako radikálních antiislamistů.

 5. Wow. To zní fakt hrozně. Kam se hrabe středověk. Můžu se autora zeptat, ve kterých že přesně zemích taková pravidla existují? Děkuji.

  1. No, zeptat se muzes…to bude tak vse, co muzes udelat, protoze odpoved na to neexistuje.
   Ale tak je to v duchu dnesni anti-muslimsky uderky, to se bude libit…hodnoceni clanku tomu odpovida…

   1. Ale no tak, to byste autorovi určitě křivdil. Tohle bude jistě výsledkem mnoha hodin studování zákoníků desítek muslimských zemí.

  2. Pravdepodobne v Islamskem statu. S jeho predstavou o Islamu ovsem povazuji za extremy v podstate vsechny islamske staty

   1. Jeho predstavu o islamu… to je to prepisovani vet.

 6. Otřesné zkušenosti slovenského taxikáře ve Vídni:

  https://www.youtube.com/watch?v=XbvSW5jIXxg

  Přistěhovalci vnucují drogy kolemjdoucím kousek od policejní služebny, policie dělá že to nevidí, turci vedou prostituci s mladýma holkama z celé evropy
  ,znásilňují bílé holky přímo v taxiku, noví migráčci isisáčci mají v mobilu selfíčka s uřezanýma hlavama, žádného přistěhovalce nenapadne zaplatit za svezení v taxíku akorát vyhrožují smrtí, vídeňská mládež je poblázněná Conchitou Wurst a napodobuje její makeup a oblečení,taxislužbu ve městě ovládly egyptské mafie,vy ale nesmíte mít ani nůž či pepřák jinak přijdete o licenci, dokonce i drsní jugoslávští cikáni se bojí, balí to a vrací se do vlasti stejně jak tento taxikář. Policie je zcela slepá ke zločinům imigrantů a přísná na rodilé rakušáky.
  Tahle sodoma-gomora je pouhých 60 km od našich hranic.

  1. Základné dve otázky ktoré sa treba pýtať:

   1. Kto a prečo spôsobil premnoženie čvargistanov? [pomôcka: prvotný hriech DEKOLONIZÁCIE socanskou rakovinou napadnutej Európy]

   2. Kto a prečo vymyslel a dnes aplikuje krimigrantocucačskú apokalypsu? [google: cultural marxism, youtube: politicka korektnost – nájdete aj prednášky a diskusie v češtine]

 7. Fakt chci tak moc, když očekávám, že autor textu bude mít alespoň nějaké základní povědomí o tom, o čem píše?

  Podle jaké země to je napsané? Řekl bych, že žádná taková neexistuje.
  Naopak existují muslimské země, kde neplatí vůbec nic z toho.

  Šlo by to vzít bod po bodu, ale v podstatě lze říct, že jeden každý odstavec od třetího dál je (ve smyslu, že to tak standardně vypadá v muslimských zemích) naprostá blbost.

  Pochopím averzi k imigrantům, ale nechápu, co vede k psaní článku na téma „Jak to funguje v muslimských zemích“ někoho, kdo veškeré znalosti o muslimských zemích čerpal zřejmě z Blesku.

  1. No co, volby se blizi a protoze islamska karta uz moc netahne tak je potreba trochu rozdmychat vlnu strachu a na ni se nechat vynest ke korytkum a k moci.

 8. No, je to trošku demagogie, ale zase na druhé straně, mezi těma hovnama o policajtech, autech a pistolkách, svým způsobem zpestření …

 9. A když už jsme u té integrace…

  Po volbách se v Německu opět rozjely nářky nad tím, že východní Německo se nemělo nikdy znovu připojit, že to jsou komunisti, nacisti, totalitáři a jsou hrozně zkažení, protože volili AfD víc, než je volili ostatní Němci.

  V souvislosti s tím je vtipné, jak jsou Němci přesvědčení o tom, že dokážou integrovat miliony muslimských Turků, Syřanů a Afričanů, ale přitom sami vlastně přiznávají, že se jim za 30 let nepodařilo začlenit ani východní Němce.

  1. Východních Němců je podstatně víc, o to je to těžší. A hlavní zádrhel je v tom že NDR byl žebrákov do kterýho bylo a je potřeba investovat obrovský prachy a dodnes je to chudej region se všema sračkama co to přináší. Navíc ono ani v tom devadesátým roce nemělo sjednocení Německa v NSR nějakou extra velkou podporu. Politicky to bylo velký vítězství, ale ekonomicky to pro NSR žádný terno nebylo.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!