I.Quest 2017 AAR + 2018 BAR - zpět na článek

komentářů 59

 1. CNN:
  Vidím že tu probíhá kreativní soutež o nejlepší nadávku. Tak já se s dovolením taky přidám.
  Vy jste CNN rudý bolševický nok, typický obyvatel českoprasečáku se sovětským myšlením. ROzhodně ne evropan s nějakou kulturně-estetickou úrovní. Nejen že punktlich rakušáci dbají na to jak vypadají jejich i poměrně zapadlé vesnice, ale dokonce i takoví bordeláři jako jsou taliáni si dávají sakra pozor, aby ničím nehyzdili ty jejich fascinující starobylé městečka ze 16. století.
  A to zcela dobrovolně. Jen českému vohnoutovi se to musí dát befelem, jinak by si i v historické zástavbě byl schopný obložit kamenný dům polystyrénem a hned vedle postavit kůlnu s typicky českým bordýlkem co kde sehnal, včetně napůl rozmontované škodovky, starého záchodu a zrezivělé vany.

  Z opačného konce finančního spektra tu máme pak zmrdy, co si koupí v historickém centru dům, nastěhují tam feťáky kteří to podpálí, pár let tam střechou prší a nakonec stavební úřad musí vydat rozhodnutí o demolici a takový zmrd si tam pak postaví moderní dům s kancelářemi, poté co podmázne zastupitelstvo. Pro brňáky je známým příkladem ODSácké prasečiny v památkové zóně například Velký špalíček, dalším příkladem legální prasárny pak Vaňkovka. Pražáci a ostatní si jistě dosadí další jim známé příklady.

  1. Vysmahni kokote.

 2. Od nějakých 16.00 je v ČR ten největší kozel zahradníkem. Bureš bude zastupujícím ministrem vnitra.
  To nevymyslíš.

  1. Když se podíváte na skladbu místních diskutérů tak se není čemu divit.
   A jen pro úplnost – ministrem spravedlnosti.

  2. Jo, spletl jsem to, spravedlnosti. Vážně se mi nechce věřit, že by byl Bureš či jeho kohorta až takový kurvy, že by tu švidravou blondýnu, věrnější raťafáka, záměrně na dva-tři týdny jenom použili. Jako papírovej kapesník či šprcku, prostě na jedno použití.
   Že to celý bylo pečlivě naplánovaný a vypočítaný, že někdo předem musel vědět o jejích podivných studiích. Že se spoléhalo na to, že to pisálci vytáhnou. Že kohorta marketérů počkala, až začnou pisálci a opozice tlačit na odstoupení blondýny, aby pak Bureš sám mohl milostivě říct „tak já to teda nějaký čas povedu sám“ a vlezl si do zahrady.
   Trestně stíhanej premiér, toho času dočasně pověřený řízením ministerstva spravedlnosti. To má zvuk.
   Prostě tohle už je i na mě moc. I na mě, uvyklého ledasčemu z ČSSR, ČSFR, ČR a od sviní, jako byli kmotři z ODS i od socanů. Proti nynější politické kultuře /je-li zde nějaká/ a garnituře naprostých laiků to byli absolutní žabaři a slušní, vzdělaní kluci.

   1. Ano. Obávám se, že zlatí Bémovi hoši byli ve srovnání s touhle sebrankou jen pralesní liga.

   2. Vždyť oni jí za to něco dají.

 3. Dnes o půlnoci vyjde trailer, ze kterého soutěžící mohou získat mince … sledujte http://www.i-quest.cz

 4. Odpadl nám kolega, jsme jen dva (oba zkušení účastníci mnoha ročníků IQ a VU). Máme volné místo, takže kdyby se chtěl někdo připojit, ozvěte se mi na romskr zavináč seznam.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017