Hovno prdel kamení, to je naše znamení!

Featured Image

Poslechl jsem si nejnovější mediální hit, totiž rozmluvu předsedy vlády s ministrem obrany, a sám jsem byl překvapen, že to se mnou nic neudělalo.

Rusnokovi se nechtělo na Mandelův funus. Sděloval to svému podřízenému Pickovi. V podstatě mu květnatě sdělil pouze to, že se mu do jižní Afriky za účelem návštěvy pohřbu nechce, protože je to ztráta času a má jiné povinnosti, totiž večeři a oběd. Současně ale neviděl jinou alternativu, protože prezident republiky je sice odhodlaný tam cestovat, ale je ožrala a pajdá. Armádní generál a ministr obrany, komandér řádu čestné legie Picek nahlížel na celou věc spíše prakticky, protože z praxe armádě nejspíš ví, že lidské ostatky je dobré do 10 dnů zahrabat. Pozitivním poselstvím je, že šetřit netřeba, rozpočet to zvládá a funerální speciál může startovat.

No a co má být.

Mrtvý komunista a spoluzakladel teroristické organizace Umkhonto we Sizwe (Kopí národa), představitel ANC, který vznikl fúzí Jihoafrické komunistické strany a odborové organizace, skutečně není osobou, jejíhož pohřbu by se představitelé České republiky měli účastnit. I kdybychom pominuli, že Mandela byl komunista a jeho žena provozovala jakýsi fotbalový klub, nyní je komunista Mandela mrtvý a i kdyby milión politiků truchlilo u jeho hrobu, bude pořád mrtvý, i když nepochybuji, že projevy pronesené nad rakví komunisty budou připraveny pečlivě týmy odborníků a výsledné divadlo bude naprosto dokonalým manifestem pravdy a lásky.

Jen to měl prostě Rusnok říct jak to je. Předseda vlády má i jiné povinnosti, které jsou důležitější než úmrtí nějakého komunisty na druhém konci světa. Takže z mé pozice občana, Rusnoku ser na to vole do prdele a nikam nelítej, přidaná hodnota je záporná. Havlíčka vole čet´s?

Pro nic za nic robotovat —
nevěděl bych věru,
na tu jeho čokoládu,
že mu na ni seru!
Že cárův svátek a prd
všechno je mi rovno,
ne a ne a nebudu hřmít,
co z toho mám? Hovno!

Jako oslí můstek k další části článku vám strýček Nelson zazpívá.

Vole? Prdel? Žádný problém. To je nový standard.

V listopadu 2012 předstoupil jistý Žito před blazeované publikum slavnostního večera Českého slavíka a sdělil divákům, nikoli publiku, že už toho má dost. Kromě jiných věcí, ne vždy zcela pochopitelných, zmínil pokrytectví, kdy o něm lidé hovoří či píšou jinak, než by si odvážili mu říci do obličeje, dále že jej fízlují (český národní sport) a že i přes jeho enormní úsilí volí komunisty, takže to do prdele nemá smysl a může se na to vysrat. Publikum bylo otřeseno, z nějakých důvodů to vztáhli na sebe, ono není dobře mluvit o zlodějích v místech, kde každý druhý zná Kočkovic rodinu osobně, nicméně nakonec se vše v dobré zvrátilo, Karel belcantově zatrylkoval stejně jako loni, předloni, předpředloni a tak dál, země se nerozestoupila a život šel dál. Jednalo se o coververzi písně Nothing´s gonna stop us now, což znělo příznačně, a coververze byla ukradena, pardon, zpracována precizně jako za dob Františka Janečka.

Žitova řeč vyvolala obrovské pozdvižení. Že prý takové chování na tento prestižní večer nepatří, že urazil publikum, národ a vůbec. Za zmínku stojí, že úvod proslovu měl 88 slov, což ostražití fízlující občané nebývale rychle spočítali. Zejména bylo Landovi vytýkáno použití vulgárních výrazů.

Mně se Landův projev nelíbil, ale z jiného důvodu. Nelíbilo se mi, že se zabývá takovými reliktními záležitostmi, jako že lidé volí komunisty a že si kopírují cédéčka. To jsou podružné věci a pouze symptomy problému, který je jinde.

Každopádně to pro Landu alias Žita alias zase Landu mělo nepříjemné následky. Beztak mu už předtím pravdoláskomilové obstavili skoro všechny možnosti mediální prezentace, takže mu zbyly už jen takové příležitosti, které si sám zaplatil nebo kam ho lidé odhlasovali a nepovedlo se to včas zmanipulovat. Druhá možnost, jak se ukázalo při letošním slavíkovi, už také přestala existovat.

Zhruba rok na to se při zahájení téže společenské akce dostavil na pódium herec Čtvrtníček, aby vystavěl své veřejnoprávní humorné číslo na vystrkování nahé prdele do publika. Lid byl mrtvý smíchy, publikum jásalo a Čtvrtníček byl největší borec. Musím se přiznat, že v určitém okamžiku jsem se také musel pousmát, protože Čtvrtníčkova prdel vykazovala určitou geometrickou podobnost s dekoltem Lucie Vondráčkové. Jinak to bylo zoufalé, trapné a oplzlé.

A tak se ptám – když je Čtvrtníček takovej borec, proč nám má vadit, že předseda vlády řekl 5x vole a 1x prdel?

Přemýšlím, čím naše umělecká elita oblaží další ročník Slavíka. Zda například proběhne defekace v přímém přenosu nebo nějaká jiná hnusárna, takže se nám strýček Rusnok začne jevit jako nadmíru decentní pán.


09.12.2013 D-FENS

12345 (9x hodnoceno, průměr: 1,89 z 5)
1 841x přečteno
Updatováno: 7.12.2015 — 21:43

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!