Homofóbije 2.0

Featured Image

Toto je volné pokračování článku o homofóbiji, které slučuje několik témat, které se do minulého článku nevešly.

Registrované partnerství a politika

Diskuse nad tím, zda registrované partnerství (homosexuálů) jo nebo ne, by vydalo na samostatný článek. Osobně s tím nesouhlasím, můj názor je v podstatě identický s tímto. Dokonce si myslím, že s tím nesouhlasí většina národa, ale opět zafungovala klasická metoda, která se používá dennodenně.

Dělá se to takhle:

Souhlasit s registrovaným partnerstvím = být svobodomyslný = být bez předsudků = být in
Nesouhlasit = být zapšklý = být pln předsudků = možná trochu fašista = být out

Obecně to lze formulovat takto:

Přejímat bez výhrad názory mediální národní fronty = být in
Tvořit si názory vlastní = být out

Je jasné, že při takovém vnímání problému není pro rozumné argumenty místo. Nenalezl jsem nikde žádný nezávislý rozbor, který by přesně popisoval, jaké problémy musí překonávat homosexuální dvojice a zda jsou skutečně vyčerpány všechny možnosti současného právního systému, zato jsem našel hromadu emotivního materiálu, který vygenerovaly frustrované buzny o tom, že je to naprosto nezbytné, protože to celá Evropa jednou bude mít a protože proto. Uplatněny na vrchol Gaussovy křivky takovéto metody fungují a když se správně umístí nálepky a nakladou rovnítka, tak vše dopadne, jak má – už jsme to zažili tisíckrát a tisíckrát ještě zažijeme. Není divu, že takové myšlenkové vzorce okouzlily i předsedu vlády Paroubka, který přiměl své soudruhy poslance ke správnému proaktivnímu přístupu. Homosexuálové tudíž zvítězili za pomoci svaté Adelaidy na pátý pokus díky tomu, že se blíží volby a doufám že nyní vědí, co se od nich brzo očekává.

Zmrdovi Paroubkovi je zase očividně bližší teplá košile než kabát. Spočítal si, že 4% populace budou představovat významnou část voličské základny. Zdá se, že sociální demokracie konečně nalezla třetí nohu, díky které bude v prostoru stabilní: ke kryptokomunistům a vohnoutům se přidali/-y buzny.

Z České strany sociálně demokratické je mi čím dál tím víc na blití.

Registrované partnerství a profibuzny

Sami profesionální homosexuálové mají problém komunikovat o svých požadavkách. Při překládání zákona teplá lobby skučela: my chceme, aby nám zákon umožnil řešit majetkové otázky, ale děti vychovávat, to né, to nééé. Nerozumím. Když už tedy chtějí dosáhnout rovnoprávnosti s tradiční rodinou, zákonitě musí možnost adopce dětí požadovat. Vidím v tom buď projev teplé submisivity, nebo naopak tzv. salámovou metodu, kterou se zavádějí velké změny po malých kouskách. Je z toho vidět, jakou představu má teplá lobby o pojmu rovnoprávnosti, hodí se jim do krámu, jen když jde o jejich práva. Jakmile by se začala řešit otázka adopce dítěte, což je akt spojený s odpovědností, vznikly by povinnosti a o těch se nikomu hovořit nechce. Teplý populismus je na tom stejně jako kterýkoli jiný populismus.

Registrované partnerství a heterákové

jako heterosexuál vnímám přijetí zákona poslaneckou sněmovnou jako projev zavádění diskriminačních praktik, protože hned v jeho úvodu stojí:

§1
(1) Registrované partnerství je trvalé společenství dvou osob stejného pohlaví vzniklé způsobem stanoveným tímto zákonem (dále jen „partnerství“).

Vzhledem k této formulaci a k tomu, že osoba žijící v manželství není oprávněna uzavřít partnerství, jsou prakticky z institutu partnerství vyloučeni heterosexuálové.

Velký slovník naučný: „Diskriminace je nerovné a tím i nespravedlivé zacházení s částí obyvatelstva na základě rasové, kulturní a náboženské odlišnosti, popřípadě odlišnosti pohlaví apod. …“

Podle této definice funguje pojem diskriminace na obě strany. Podepíše prezident diskriminační zákon?

Kdo najde odvahu podat stížnost k ústavnímu soudu?

Vytváří se zde zákon na zakázku, určený pro posílení práv jedné specifické skupiny osob. Argumentace, že teplouši nemohou mít svatbu a heteráči zase nemají registrované partnerství, takže je to fifty-fifty, mi připadá zběsilá. Stejně tak argumentace, že „většina občanů proti registrovanému partnerství stejně nic nenamítá, takže to nikomu nevadí a může se to uzákonit“. Má se zřejmě za to, že když to středu Gaussovy křivky nevadí, tak že je to vlastně správné a je to best practice. Podle této logiky je vyvlastňování vlastně taky správně. Okrádání se legálním a správným už stalo. Poprava bude jistě jednou taky správná, pokud se pro ní vymyslí nějaký mediálně přitažlivější pojem, například předčasná nedobrovolná euthanazie.

Já vím. Nejsem to já, kdo tu zavádí tenhle bordel, a nejste to ani vy. Správně. Je to Gaussova křivka, respektive její statisticky významná část, na kterou tu pořád narážíme a je to ona, která zahalila nejen logické myšlení, ale i lidskost a základní přírodní zákonitosti velkým šedým mrakem. Nelze porazit mnohohlavého nepřítele, který je všude a nikde, jediné, co je možné udělat, je sebrat mu moc a vrátit tak pomyslného psa zpátky do boudy.

Vladko

s přehledem zvítězil v reality show Vyvolení, což je klasická ukázka toho, jak hluboce je v Čechách zakořeněná diskriminace homosexuálů. Nesdílím jednoznačně negativní hodnocení Vladkovy osoby, inteligenčně převyšoval vohnouty ve vile (podle hesla o jednookém, slepých a monarchii) a díky tomu, že si na nic nehrál, jsme měli možnost poznat nefalšovaného neurotika v akci. Další plus na Vladkově straně lze spatřovat v tom, že v civilním životě neměl tak atraktivní zaměstnání jako jiní účastníci (např. kurva, zase kurva, kriminálník, pasák) a byl nucen se živit prací, což poněkud poznamenalo jeho pragmatický přístup k realitě survival soutěže. Mínus pak v tom, že se s nikým nedovedl dohnodnout a všechny spory řešil vyvoláváním ještě většího konfliktu tak dlouho, dokud to protější strana nevzdala. To je ostatně vlastnost typická pro mnohé další homosexuály.
 

Frantův kakáček

spolehlivě převálcoval oficiální hitparády. Přišel mi mailem zatím jen asi desetkrát, další tedy neposílejte. Škoda, že brilantní text je natolik explicitní. Kdyby obsahoval jen několik teplých náznaků, mohl by konkurovat originálu na oficiální scéně a vysmát se povadajícímu důvtipu skupiny Těžkej Pokondr. Teploučký remix v mnoha ohledech překonává původní produkt v podání frontmana Malátného, zejména hlasové kvality interpreta bych vyzdvihl s ohledem na to, že kromě recitace do hudby musí ještě pitovorně šišlat a snažit se nesmát.
 


Povídka

Nyní už ta slíbená povídka. Dáme si cyberlove.

Úvodem se seznámíme s Jackem. Citujme: Jackovi bylo 25 let a byl to génius. To vysvětlovalo, proč v tak mladém věku získal doktorát a stálé místo na státní univerzitě. Byl zhruba 180 cm vysoký, štíhlý a byl gay. Když zvážíme průměrnou délku vysokoškolského studia a dobu nutnou k získání doktorátu v USA, zjistíme, že Jack se narodil v mínus pěti letech.Další důležitá fakta z Jackova C.V., například délku penisu, počet a velikost koulí, se dozvíme dále z textu.

Jack pracoval na tajném vládním projektu, totiž buzně na baterky, neboli androidovi pro vojenské účely. Nečekejte teplého Terminátora ani nějaké monstrum s protiletadlovým kanónem ráže 88mm v konečníku, gay Jack si dal záležet na tom, aby vyrobil v podstatě sériovou cyberbukvici. Jednoho dne Jack doplnil poslední díly do svého krasavce, něco jako opak pitvy, připojil datový kabel (do PS/2 kompatibilního pupku) a dal tomu švestku. Systém jménem Nick se nabootoval, provedl self-test a zahřál se na 37°C. Slezl ze stolu, poprvé promluvil se svým pánem a nechal se trochu polaskat na zadečku.

Zpočátku byl Nick jen předmětem zájmu oficiálních míst. Ministr Škromach se ptal, zda bude ten kybernetické chachar platit daně. Paroubek se ptal, zda bude mít cyberbuzna hlasovací právo a jeden regulérní voličský hlas, nebo alespoň půlku, a kolik se jich dá za šest měsíců vyrobit. Hlavní ideolog J.X.Doležal zkusil Nicka vykouřit. Ministr Šimonovský se ptal, zda homocyborg není náhodou tak trochu auto, aby se na něj daly uvalit nějaké zvláštní daně. Jeho náměstek vyvíjel tlak, zda by komponenty mohla dodávat firma Kapsch. Mediální poradce ČSSD požadoval vynechání poloviny obvodů umělé inteligence, čímž by počet IQ bodů klesnul na 67 a s takovým materiálem se prý dá začít pracovat. Všichni to viděli politicky, jen Jack měl jiné plány.

Nicméně zájem oficiálních míst po čase opadl a tak najednou zjišťujeme, že se supertajný vládní android nachází v teplé koupelně svého tvůrce. Nejdřív se cyborg a jeho páníššek jen tak trochu tahali za ocásky ve sprše. Když génius Jack začal olizovat cyborgovi hyperkoule, stalo se následující (cituji): „Když Jack došel svými horkými rty až na Nickova varlata, ten najednou indikoval zvláštní hladinu napětí v obvodu C2A9F. Nick prozkoumal svou databázi a zjistil, že se jedná o ekvivalent lidského pocitu vzrušení. Na základě toho se aktivoval i program, který způsobil erekci. Jack najednou uviděl, jak do té doby klidně ležící penis o délce 14 cm nabývá na objemu a dosahuje délky 21 cm.

Tady je ten program na erekci:

10 CLS
20 IF C29AF = 1 GOTO 50
30 END
50 FOR L = 14 TO 21
60 PRINT „Pozor erektuji“
70 L = L + 1
90 NEXT L
100 LET EREKCE = 1

Po nějaké době začaly  i obvody B8D0E a C1A6F trpět fenoménem, který postihuje pouze teplé roboty, totiž tzv. zvýšenou hladinu napětí. Není to overload, ukazuje to na to, že Nick byl analogový robot. A to zdaleka nebylo všechno. Ukázalo se, že Jack nedodržel původní specifikaci armády, totiž nahradit robotovy koule dvěma taktickými termonukleárními hlavicemi, a místo nich nainstaloval zásobník umělého spermatu. Což se s ohledem na další vývoj cyberhomosexuální story jeví být dobrý nápad, jen marně přemýšlím, kudy se tam to umělé sperma dolévá a kde se vůbec sežene.

V následujícím odstavci génius gay Jack svému robotovi vykouří e-péro a robot se mu e-vystříká přímo do pusinky, přesně jako ve Frantově songu. Pro Nicka to byl jistě zajímavý zážitek, dokonce natolik, že mu vyletěly pojistky. Jack zastrčil péro, popadl pájku a naletoval tam nový odpor, čímž se stabilita cyborga při orálním sexu podstatně zvýšila. Po restartu homocyborga se ukázalo, že to nebyl tvrdý reset a že vstup C1A6F nebyl nulován, kromě toho nějak souvisí s lidskou zamilovaností, prostě láska jako hrom. Posledně provedená hardwarová úprava podstatně zlepšila cyborgovo chování, což se projevilo tím, že (cituji): Pak neohrabaně, ale s láskou, vykouřil Jackova ptáka. Aha, tak tudy se ten zásobník na sperma doplňuje.  Jack opět děkoval prozřetelnosti, že nerespektoval požadavek armády místo zubů implementovat cyborgovi  kleště pro přecvakávání překážek z ostnatých drátů.

O několik dnů později zazněl laboratoří mohutný výbuch, který zničil vše uvnitř. Zklamaného Jacka neutěšily ani špičky armádního velení. Nálož Krakatitu (R), který začala v roce 2008 vyrábět firma Zentiva jako účinný prostředek proti zácpě, demolovala vybavení laboratoře. Génius Jack se odebral do Anglie, kam mu po čase přišel poštou v krabici jeho kouřící robotek.

Zazvonil zvonec a teplé pohádce byl konec. Tentokrát to byla nuda.
 


18.12.2005 D-FENS
 

12345 (1x hodnoceno, průměr: 1,00 z 5)
329x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:06
D-FENS © 2017