Hatefree soudruzi ano, ale vocaď pocaď!

Featured Image

Miluju Kocourkov. Miluju ten smrad zadřenýho motoru, který se establishment v pozici řidiče snaží opravit tím, že víc šlape na plyn. Miluju ten zvuk, co vydává země, kterou cpou do lisu. Je to asi ta nejlepší doba v té mizérii. Není ještě zle, ještě není válka, lidi po sobě nestřílejí a policajti je bezdůvodně mlátí a zavírají jen výjimečně.

Užívejme veselé časy, protože zatím je prdel. Vznikají stovky malých konfliktů, které jsou důsledkem rostoucího napětí v kotli a které by se nikdy nestaly, kdyby specifická sorta zmrdů neštvala lidi proti sobě, aby z toho sama měla finanční a mocenský profit.

Děje se to denně a pokaždé jinak. Anarchokomunisti zapalují auta fízlům a ničí mýtné brány. Fízlové vyhánějí smažky z objektu estébáka a bosse ÚAMK Vaníčka poté, co Vaníček sepsal se smažkama řádnou smlouvu. OK. Posaďte se a dejte si kávičku.

Hejtfrý pyčo. To je módní a dokonale hipsterský. Když budete dělat hatefree, bikesharing a chodit do čajovny, máte rozhodně plusový body a něco z vás jednou bude.

Třeba jako Péťa Vé. Vé for Vohnout, Vohráblo, Vinař, Vodevr_jú_vont.

Péťa byl hejtfrý a kádrově naprosto v pořádku. Podporoval iniciativu na recyklaci senilních multikulti politiků zvanou Volím Karla (těžko říci, jak ho volil, když není plnoletý, ale dejme tomu, že ho alespoň volit chtěl a zdálo se mu o tom, až musel ráno dát pyžamo do pračky), samozřejmě byl aktivní na Facebooku, kde byl členem skupin skupin Hate Free Culture a Nevadí mi české mešity.

Že odbočím, to je přece taková sranda, jak si tyhle kytičkáři nevidí do huby. Já už se těším na tu spolupráci islamistů s hatefree komunitou. Zda pro ně bude mít ISIS nějaké zvláštní výsady, třeba je za odměnu láskyplně hatefree podříznou nějakým nožem vyrobeným z přírodních biomateriálů? Nebo taková synergie mezi islamisty a homosexuály, třeba ty společné výlety s urostlými vojáky do přírody, už se těšíte?

Meshity Péťovi nevadily, ale jiné věci ano.

Péťa měl přítelkyni z růžovou hlavou a fotil se na net s kytičkami kolem hlavy. Prostě všechno, co dělal, bylo důsledně multikulti a alternativní, prostě krutohustě nejsprávnější a pokrokové, jako když byl někdo v dobách našich dědečků v Hitlerjugend nebo za nás v SS emku. Z toho kluka určitě mohlo vyrůst něco perspektivního, co by nikdy nemuselo pracovat, například profesionální aktivista, pracovník Člověka v tísni nebo alespoň úředník nebo fízl.

A pak udělá takovou píčovinu. Kristepane. Pardon, bohyni Gaie zdar.

No Péťo ty si teda nafackuj, jestli to teda už neudělala mamka.

Primárně nemám na mysli to Landovo podrapaný Porsche. Já tomu kupodivu rozumím. Když mladej hejtfrý marxista v legínách vidí Porsche, ten nechutnej symbol kapitalismu, konzumu, motorismu a navíc se do toho nevejde kolo, tak se mu zaručeně postaví jako při Prague Pride. Ale to není všechno.

Tohle není obyčejné Porsche, tohle patří Landovi. Landa opakovaně neuspěl u posudkové kulturní komise, protože se opakovaně a vždy zjistilo, že je nácek, protože před dvaceti lety zpíval ve skupině Orlík, která byla krutonacistická (například mě napadá nacistický opus zvaný Dudy). Co horšího, jmenovaný Landa nejen že si z neúspěchu při kádrování nic nedělal, ale ještě přitápěl pod kotlem a na Zlatém slavíku se s kurem v ruce vysmál české kulturní elitě. To mělo za následek, že posudek občana Landy byl definitivně polepen a nehráli ho už vůbec nikde. Nicméně ani z toho si Landa nic nedělal a když nebylo možné šířit jeho produkci k uším jeho posluchačů standardními kanály pro prokádrované umělce, vytvořil si kanály vlastní. Do třetice, tento zkažený Landa se následně vymkl kontrole a stižený jakousi krizí středního věku se rozhodl dělat věci, které ho zrovna napadly, což národu deprivantů připadlo šílené. Tím se ukázalo, jak nezodpovědným a pro účely kulturní fronty nepoužitelným umělcem Landa je.

Tohle navíc nebylo Porsche patřící zlému Landovi, ale Porsche patřící zlému Landovi opatřené těmi jeho podivnými znaky, které také neschválila kádrovací komise. Prostě tohle auto mělo zaděláno na průser ještě dřív, než přišel Péťa.

Spatřit takový objekt, to muselo být pokušení, kterému se nedalo odolat. S takovým autem se musí v duchu toho nejlepšího z hatefree a sluníčkového života něco udělat. A když není po ruce nějaký humanitární bombardér, musí stačit kamen a pivo v plastu. Já to rozhodně neschvaluju, ale Péťovi rozumím. Tohle nemohl ustát. Byl jako malý vyteplený čmeláček v leginách, který najde sklenici medu a má ji jen pro sebe. Vždy toho viděl jen malé kapky a najednou je tady toho litr. Navíc Landova tvorba k tomu vysloveně vybízí.

Porsche nakonec nemůže za to, že s ním jezdí Landa. Samozřejmě že z hlediska Péti by bylo ještě více hatefree zbít Landu. Praštit ho kamenem ještě dříve, než v sebeobraně vytáhne chleba. Polejt ho pivem a flusnout na něj. Jenže Landa zase není z těch, kteří by se nechali bít, a to ani nabušeným hipster bijcem v leginách. Zbití Porsche bylo logickým vyvrcholením celé situace, nevyhnutelným za situace, že jste frustrovaný hejtfrý kripl. Zajímalo by mě, zda měl Péťa nějaký plán B pro případ, že by se během hatefree stylingu Landova vozu objevil krutonácek Landa. Fungovaly by leginy také jako pampersky?

au au né né já si tam chtěl ten kamen jen položit au au prosím ne už ne

Co ovšem nechápu. Myslel jsem, že i takový uvědomělý hejtfrý občan hodnotí své okolí na základě zkušeností, které má. Péťa jistě nikdy neprotestoval proti šíření kamer veřejným prostorem, protože přece přispívají k našemu bezpečí a kromě toho některé sofistikované postupy práce se záznamem z kamer umožňují odhalovat nežádoucí trendy a tendence ve společnosti a podporují úsilí silových složek v potírání „pravicového extrémismu“. Například vím o lidech, které nasnímaly kamery při předloňských nepokojích na sídlišti Máj v Českých Budějovicích, což byl takový velký casting BIS a policejních provokatérů, a těmto lidem se začaly dít nepochopitelné věci, například je vyhodili z práce nebo jejich děti nevzali někam na školu a co já vím.

Lidi jako Péťa musejí kamery milovat.

To se teda nemohl podívat, když už teda chtěl provozovat vlastní humanitární bombardování v malém, zda na něj nějaká ta mrška nekouká?

Takovej hustej hatefree fighter a taková školácká chyba? No fuj. To nemají pro tyhle případy nějaká hatefree školení, jak dělat hatefree bordel a neposkytnout důkazy?

Tomu říkám posraná akce. A ty konsekvence.

Landa musí být teď docela štastnej parchant. Skoro se mi nechce věřit, že je to všechno náhoda. Dopřát si takovou porci mediální pozornosti pouhý jeden měsíc před stěžejním koncertem v Letňanech je nejlepší P.R., jaké si vůbec lze představit. Kdyby to musel nakoupit, tak by se nedoplatil, tady to měl skoro zadarmo. Landa sám uchopil situaci obratně a ukázal, kdo je vlastně hate free. Péťa to musel jít k Landovým žehlit s právníkem a mamkou, protože se na něj hejtfrý komunita vysrala a soud se mu asi riskovat nechtělo. Pravděpodobně žádná slušná advokátní kancelář neposkytuje služby na hatefree občanku, přestože tu ještě zbývá pár právních otázek. Například Péťova hatefree přítelkyně by mohla čeli obvinění ze spolupachatelství a taky by stálo za bližší zkoumání, kdo prodal nezletilému hatefree Péťovi pivo. To je skoro případ pro Barnevern.
 
Nyní tedy jděme ve jménu páně a buďme všichni hatefree. Rozbijme třeba sousedovi zvonek, protože má hezkou ženu, drahé auto a říká věci, se kterými nesouhlasíme. Doba je divná, špatný věci jsou správný, správný špatný a lidi se chovaj jako vypatlaný. Bojím se, jak tohle skončí.
 


 14.08.2015 D-FENS
 

12345 (9x hodnoceno, průměr: 1,44 z 5)
1 278x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:51
D-FENS © 2017