Grand Power P1 / Q1 - zpět na článek

komentářů 50

 1. Asi jste si všimli, že…

  Ne, nevšimli. Brejle mám a žádný opraski nevidim.

  Kdybych někdy poslal recenzi bez vobrázků, tak mi to v prvé řadě ani nevyndaj, ale i kdyby, tak mě asi čtenáři umlátěj čepicema, sorryjako.

  1. No, kdybych článek psal pro tištěnou verzi časopisu Květy, obrázek bych tam dal. Tady mám za zbytečné chtít po někom uploadovat obrázky, kterých je na internetu milijón, a kdo vůbec cítí potřebu (např. proto, že pi. GP nikdy neviděl), může si je snadno najít, no ni?

 2. Ten článek mě připadá skoro jako mé osobní zkušenosti s Grand Power výrobky. Měl jsem (minulý čas je tam správně) k100, pistole měla špatné tolerance táhla spouště – neresetovala spoušť na DA asi po 500 ranách (výstupní kontrola v té fabrice snad neexistuje), zápalník neodpaloval některé zápalky – slabý otisk. Reklamace Qinsu vždy probíhá skvěle, když prodáváte to co prodáváte tak musíte mít aspoň dobrý přístup v rámci servisu (czub je pravý opak). V rámci reklamace bylo měněno jak táhla, zesílené pružiny (bicí, spouště, zápalníku..) a jiný zápalník. Pistole pak sice začala fungovat, ale zničilo to její původně nádhernou spoušť na něco nepoužitelného. Navíc ve fabrice tu pistoli ani pořádně nenastřelí (vzdál. 8m je směšná), kdy jsem musel hledí vyosit o 1mm ,aby to střílelo tam kam má. Divím se, že tyhle pistole ještě někdo kupuje. V současné době mám P10 z ní jsem za 4 měsíce co jí mám vystřelil 2500 ran a bez závady.

 3. To jsem takhle na střelnici(50m) trénoval s AK a Glockem, vedle na stav přišel nějakej strejc s dcerou(15-16let) dal jí do ruky Sa61 řekl jí „tady dej náboje, tahle to natáhni“ no a ….. už mám taky sa61. Prej velká kráva, neohrabaný, slabej náboj, poruchový, nejde zalícit … 50m headshoty bumbumbumbum takhle za sebou, ve 100m pořád na trupu.

 4. Pictolka je sice fajn, ale na SHTF scénář, který nám pomalu ale jistě vzniká v západní evropě je mnohem praktičtější cokoliv na puškové náboje. I kdyby to měl být třeba jen zkrácený samonabíjecí Sa vz.58 na středně výkonné náboje. Něco takového by mohlo do města stačit. Do otevřeného terénu je asi lepší něco výkonnějšího.
  Ikdyž, viděl jsem nějakého amerického pošuka, který měl zkrácenou samonabíjecí karabinu co se by se vešla i pod kabát v .50 BMG !

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!