GAC a ti ostatní – část první - zpět na článek

komentářů 9

 1. Mě se chce z toho všeho tady v tý republice blít! Copak to nejde zastřelit?

  1. Chybou Gabala je, ze na sebe moc upozornuje. Fura jinych, chytrejsich, neni vubec videt. A to je pak na bliti.

 2. Vaše články čtu vždy, Katodo, a jako jediné zcela bez obav, že to bude srá… pardon, ztráta času. A nelituji ani tentokrát.

 3. Asi jsem tupý, ale nějak si neumím dát dohromady, co že ta firma asi tak doopravdy může dělat? Že nikdo z jejích zákazníků asi ve skutečnosti žádnou sociologickou studii nepotřeboval, to je mi tak nějak jasné :-) Ale nemůžu dohledat žádný rozumný důvod, jako mají třeba výběrčí ekologického výpalného nebo tak…

  1. Money must flow… jakej jinej duvod jeste potrebujes?

 4. Je mi plně jasné, že jde jen o usměrňování toku peněz. Ale nevidím tam tu penězomotorickou sílu (což je asi logické, tu nemá vidět nikdo), ba ani netuším, jakého je původu.

 5. Pan Gabala, jako mnoho jiných jemu podobných, našel mezeru na trhu (myšleno nabídku, která se stěží odmítá). Korupce jako sviň. A jako každá správná sluníčkovská, nebude potrestána. Jinde se NKÚ (např.) činí a už jen tento článek by mohl být návod. Jenže to se prostě nestane. Díky za článek.
  Co se týče přivýživy, činí se i státní správa. Dnes mne pobavil článek na iDnes o akci 24-Blue…výsledky obrovského nasazení mužů (hrubý odhad tak 5 – 6 tis. mandays) a techniky při kontrole vlaků (aby masy věděly, že ty vlaky kurva kontrolujeme) byl následující: „Do akce bylo nasazeno přes 2 700 policistů, kteří zkontrolovali víc než deset tisíc lidí a přes dva tisíce nádraží. Zjistili 154 přestupků na přejezdech, hlavně u chodců, kteří přecházeli na červenou. Hlídky zadržely také sedm sprejerů v Jihočeském a Jihomoravském kraji, kteří jsou nyní podezřelí z trestného činu poškozování cizí věci. V 16 případech policisté zajistili drogy, ale jen ve velmi malém množství, konkrétně to bylo celkem 0,1 gramu pervitinu a 3,5 gramu marihuany.
  Při kontrolách našli policisté 11 cizinců, kteří neměli oprávnění pohybovat se na českém území…Policistům se při 24-Blue podařilo něco, co u této akce není zvykem. „Zabránili jsme sebevraždě ženy, která se chtěla vrhnout pod přijíždějící vlak,“
  Takže výsledek: stopové množství drog, chodci přes koleje (ó jak hrozné), sedm sprejerů (už spím klidněji), 11 cizinců (s ohledem na neuvedení národnosti je pravděpodobné, že jde o ručníkáře, co transferovali do Reichu) a jedna zachráněná nána, kterou navíc viděl strojvůdce, nikoliv opicajti). Jo a ty kovy a ty tenhle krádeže – to kleslo. Čtyřikrát, pane, to jsme vypočítali na kilo Fe přesně. Asi cikánům přidali na dávkách tak, že se nemusí pumprlíkovat podél tratě. Skvělé. Za ty peníze – neberte to.

  1. Minimálně jeden z těch cizinců byl prej Slovák, kterýmu to vypršelo. Sice netuším, na co potřebuje tady povolení k pobytu, ale whatever.

 6. Díky za tradičně výborný článek. Jen bych chtěl upozornit na nesrovnalost nesouvisející s obsahem článku – citát není od Churchilla, ale od Goebbelse.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017