Extrémisti, serte na Máj.

Featured Image

Tento text je venovaný všetkým „extrémistom“. Plus osobitne ľuďom ktorým vadí, že polícia na nich nasadzuje provokatérov, zamestnáva zjavne psychopatické agresívne hovädá a že jej príslušníci sa voľne promenujú po ulici s tetovaním a v oblečení … ako sa to vraví?

Jaj, „zjavne odrážajúcim sympatie nositeľa k radikálnym a extrémistickým hnutiam smerujúcim k potlačeniu práv, čo dokazuje že ich nositeľ je…“ atď. Plus samozrejme všetkým, čo chcú vyjadriť svoju nasranosť s postupom polície a chcú ju dať najavo. Podľa možnosti tak, aby sa ich rekonvalescencia po prejave nepretiahla nad sedem dní a aby nedali dôvod na svoje trestné stíhanie za pokus dolámať fízlovi teleskop. Nosom.
 
Takže po prvé : vyserte sa na Máj. Vezmite si mapu, okolo Mája (v iných obciach primerane) si nakreslite kilometrový kruh a snažte sa držať mimo. Pokiaľ neplánujete (ja určite nie) natvrdo preraziť fízlacký kordón napr. domiešavačom betónu, za ktorým sa na fízlov vrhnete s tyčami v rukách a kým časť teamu bude spracovávať robokopov, útočný squad si to pôjde vydebatovať s aktuálne najchránenejším pokladom ČR, protestné pochody smerom k hniezdam asociálov nemajú význam.

Zvláštna poznámka pre debilov a pre zmrda čo toto číta zo služobnej povinnosti : naznačený scenár „domiešavač“ je plný takých mastných paragrafov a čo do miery násilia tak zjavne mimo misu – výnimočne na strane „extrémistov“ a nie zasahujúcich pendrekov – že nad jeho realizáciou sa nezamýšľam ani teoreticky, nikomu ju neodporúčam realizovať a kto to predsa skúsi, nech sa nečuduje ak po ňom budú – dôvodne (!!!) – strieľať naostro.)
 
Jediné čo „protirómskym“ pochodom smerom (ľubovoľné) geto dosiahnete je, že
1. dostanete teleskopom a slzákom,
2. prehlásia vás za rasistov
3. nebudete sa vedieť vizuálne/akusticky separovať od reálnych prijebancov náckovského charakteru (výnimočne nemyslím fízlov), ktorí sa na mieste vyskytnú s pravdepodobnosťou 105%
4. s ktorými vás zmrdi v masmédiách dajú dokopy.

Lebo ad jedna, hore opísané prerazenie kordónu si vyžaduje pomerne náročnú organizáciu a koordináciu plus (čo je hlavné) ťažké utajenie až do posledných minút. Čo je pri zatiaľ videnom zamorení „extrémistov“ fízlami a provokatérmi v pomere cca 1 : 1 rovnaká utópia, ako vyrovnaný rozpočet na rok 2014. Ad dva, niečo podobné by si odniesli najmä radové gumy na ulici, zatiaľ čo óbrkurvy s odznakom v civile značky Thor Steinar by akurát tak stáli opodiaľ a všetko s nadšením sledovali a zaznamenávali. A ad tri, kým sa ľudia en masse dostatočne nenaserú (napríklad opakovane neprimeranými a zjavne nezákonnými zásahmi robokopov, prípadne nárastom počtu ľudí čo nepredýchajú teleskopicko-slzákovú prevýchovu) a neodhodlajú sa na niečo podobného, t.j. že pôjdu tvrdo bez ohľadu na životy tých na druhej strane pendreku, vždy prehrajú. Lebo fízli bez ohľadu na životy a zdravie zasahujú už teraz a majú náskok plus jednotné velenie plus výcvik plus výstroj. Silnejšieho nezbiješ aj keď skúsiť to musíš. No, skúsili ste, stačilo. Teraz skôr rozumom.
 
Po druhé : vyserte sa na Máj. Viem že som to už raz písal, ale dôležité veci treba viackrát. Čisto hypoteticky – nebyť kordónu, čo by ste urobili keď by ste tam došli? Teraz sa nepýtam toho holohlavca v tričku „peace is death“ zjavne zakúpeného za fízlacké fondy t.j. prachy daňového poplatníka. Pýtam sa Vás, mladá pani aj Vás, pán študent, Vás, všetci normálni ľudia, „čo sa už na „to“ neviete pozerať“. Odpovedzte mi prosím na jednu jedinú  otázku : čo by ste robili, až by ste na ten Máj došli? Predstavme si že fízli  sa k protestnému pochodu nevedeli prepracovať lebo čojaviem, zablúdili. Dopochodovali ste na Máj, vodné delo nikde, ťažkoodenci nikde, antikonfliktný team nikde… ste tam len vy a nerozlíšená skupina osôb rôzneho veku, zhusta asociálov a opakovaných absolventov nápravnovýchovných ústavov. Čo ďalej?
 
Vrhli by ste sa na tie mrdky a vymlátili ich radradom, nech vidia že férovka 10:1 sa dá realizovať aj opačne než je to v multikultúrnych prípadoch bežné?  Máte na to gule? I dont think so. Tak čo? Poliali benzínom a vypálili by ste to tam celé, vrátane tamprítomnej redundant protoplasm? Ty provokatérska kurva mlč kým ťa niekto neuhryzne, pýtam sa slušných ľudí hodných slova a nie tuberového chrchľa medzi oči. Aha, takže zasa nič. Tak potom čo konkrétneho kurva chcete na tom Máji??? Hodiť na nich vyčítavý pohľad plný morálnej prevahy?  To vám už načisto drbe???
 
Postáli by ste pod balkónmi, povykrikovali, chvíľku by sa z vás asociáli smiali a potom by si vás prestali všímať. A v novinách by sa na titulke skvela reportáž v nasledovnom duchu : dav priposratých náckov a extrémistov došiel na Máj, mal plno rečí a potom odtiahol dopreč, lebo Rómovia dôstojne  odmietli reagovať na provokácie primitívov…  Samozrejme, je tu ešte možnosť, že by sa na ručné práce vrhol holohlavý výkvet národa (po deratizačných opatreniach viď vyššie a nižšie), ale keby sa jednému asociálovi pokrivil vlas na hlave, do konca života by ste museli dokazovať že práve v tej chvíli ste boli niekde úplne inde. O to vám ide? A inak ste zdraví???
 
A hlavne si uvedomte jedno : každý, dokonca aj asociáli, sa správa presne tak, ako si to môže dovoliť. Mlátia vás po hlavách agresívni psychopati teleskopom? Nuž, zrejme im to okresný alebo celoštátny fízlnáčelník povolil a nevidí problém, lebo nikto sa nesťažoval dostatočne dôrazne. Asociálni agresívni psychopati kradnú ako straky, napádajú susedov, vyvolávajú bitky, rušia nočný kľud, prepadávajú susedov…atď.? Nuž, zrejme fízlnáčelníci nevidia problém a ku šťastiu im stačí keď si navzájom vyhonia brko nad štatistikami o úspechoch v boji s extrémizmom. Tak im to trochu oslaďme.
 
Nechoďte proti kvalite práce polície demonštrovať na sídlisko asociálov, ktorí z vás budú mať akurát tak srandu pro sledovaní ako vám fízli za vaše vlastné prachy roztrieskajú ciferník. Doriti, nespokojnosť s kvalitou jedla tiež reklamujete u čašníka a nie u chovateľa svíň ktorému reštika predáva zvyšky na pomyje. Takže nespokojnosť s prácou polície pôjdeme demonštrovať kam? Správne, tam kde problém sídli. Podľa možnosti tak blízko, aby sa pozdravy typu dymovnica slzáku do davu dali  obratom rekvalifikovať na „pendrekáreň/ministerstvo zahalené slzákom“.
 
Plus máte istotu že náckom (naozajstným) vyredne a že sa tam nejako hojne nevyskytnú, takže každého kto sa na mieste objaví v tričku Everlast môžete v rámci predbežnej opatrnosti považovať za fízla a pristupovať k nemu primeraným spôsobom. Napr. opakovane sa o neho potknúť len čo otvorí zobák. Alebo ak sa nájdu dvaja slušní ľudia každý aspoň 90kíl, plne stačia na pacifikáciu a demonštratívne odvlečenie provokatéra smerom ku kordónu robokopov, podľa možnosti s komentárom typu „prosím odpracte si psíka z našej demonštrácie“. (Plus je šanca že provokatérov zorganizujú po fízlacky, t.j. z pendrekárne vybehne banda vystajlovaných „náckov“ v služobnom pomere a po krátkej chvíli trápneho ticha sa pokúsi zamiešať do davu a rozpútať nepokoje.)
 
Niekde som narazil na poznámku že tu už nepomôže nič, len benzín, fľaša, mydlo a dámska vložka + po kompletácii zariadenia otvorený oheň. Nie že by som molotovom nepriznával prekvapujúcu účinnosť keď sa situácia naozaj vyostrí. Ale my predsa nechceme ani vyostrenie situácie, ani telá na chodníku. Ani monsterprocesy, čestné salvy, mučeníkov boja za / proti multikulti a podobné pýčoviny. My od problému chceme riešenie, nie jeho rekvalifikáciu na rasovú otázku. Ide o to,  prejaviť občiansku nasranosť a (prípadne) neposlušnosť, nie rozpútať občiansku vojnu.
 
Takže nehádžte po okresnom, celoštátnom ani žiadnom inom fízlovi šutre, granáty ani molotovy. Je to zlé, je to trestné a nebudete v kolektíve obľúbený. Plus v prvých asi tak desaťtisíc radoch – nič to nevyrieši akurát dáte dôvod na ďalšie utiahnutie skrutky. Treba byť kreatívny, toto som Vám Čechom vždy závidel, tak sa kurva vzchopte. Pamätáte sa na Paroubkovskú ohadzovačku vajcami? A čo takto ohádzať aj pendrekáreň vajcami príp. inými potravinami? Tentoraz v papierovom sáčku a POTOM, čo absolvovali štandardnú cestu zažívacím traktom vrhača? (Pre debilov a toho pána čo toto číta zo služobných dôvodov : tzv. akcia „hoď hovno do hajzla“.) Čo poviete, ako dlho by trvalo, kým si to okresný óbrfízel nepreberie a nezačne sa správať tak, aby ho už nespokojní spoluobčania hovnami neohadzovali pre nedostatok dôvodov k nespokojnosti? (Na námietku že on nič on muzikant, zákony sú také aké sú a on chudáčik inak nemôže lebo inak sa nedá – nuž, keď sa nedá a on napriek tomu berie plat, tak kurva za čo? Párkrát hovnom po ksichte a možno prehodnotí buď možnosti v rámci zákonov alebo pracovné zaradenie – a dá šancu inému, schopnejšiemu.)
 
A čo skurvysynovia v dave v úlohe provokatéra? „Roztlieskávači zo služobných dôvodov“ a iní zjavní psychopati nadržaní udrieť si? Čo s nimi, pýtate sa? Podľa mňa je riešenie aj tu. Ideálne by samozrejme bolo, keby sa všetci normálni (t.j. zhruba polovica :-) účastníci demonštrácie nenápadne vytratili, takže na mieste ostanú len dve bandy navzájom sa provokujúcich deviantov. A potom dúfať, že si holohlaví Fízl Steinar´s s robokopmi navzájom kvalitne nakladú na fejs, za skandovaného potlesku a prevolávania na slávu zo strany všetkých okoloidúcich…
 
Ok, and now back to reality : také živly treba nemilosrdne paralyzovať. Čo sa neudeje samo od seba. Tu je potrebný proaktívny prístup fyzicky dostatočne vybavených účastníkov demonštrácie, hoci aj dobrovoľníkov ktorí sa neobmedzia na státie v dave a skandovanie hesiel (ktoré už aj tak každý x krát počul a má ich na saláme), ale pojmú to mierne akčnejšie ako dobrovoľná hliadka. Myslím, že paralyzér aplikovaný na gule provokatéra v plnom nasadení sa nedá chápať inak, než ako chvályhodný prejav spolupráce slušných účastníkov demonštrácie s políciou. Dotyčný nebol policajt (inak by bol predsa označený v zmysle príslušného zákona, vieme?), takže to zjavne bol len neznámy vandal robiaci problémy medzi slušnými ľuďmi, takže dav v podstate spolupracoval s políciou pri udržiavaní verejného poriadku, stiahol problémového týpka z obehu + ho mierne znepojazdnil aby si ho fízli vedeli zobrať. Ak to náhodou NAOZAJ nebude provokatér, nabudúce si rozmyslí či sa má pchať medzi slušných ľudí a robiť bordel. Ak to bol fízel, o to viac. Nácek to robí z presvedčenia, fízel za prachy a toľko im zas neplatia ani u vás.
 
Btw., keď sa prijímal zákon že maska na ksichte účastníka demonštrácie  = průser, priaznivci fízelštátu sa tešili že náckovia sa nebudú môcť skrývať, odporcovia sa desili že NIKTO sa nebude môcť ukryť a zvyšných 99% národa zmenu zákona ani nepostrehlo resp. srali na to a serú až dodnes. Ale že to dopadne tak ako to dopadlo, t.j. že sa svoju identitu nepodarilo utajiť naozaj nikomu a následne v priebehu 48 hodín identifikáciou všetkých a dekonšpiráciou (na úrovni meno – mesto) časti zasahujúcich provokatérov (OK, tej sprostejšej, ktorá má napr. verejný otvorený profil na facebooku vrátane dostatku fotiek na porovnanie), ktorí sa akosi tiež nemohli do davu zamiešať v maskách, takže protiprávneho jednania sa všetci dopúšťali s holým ksichtom pred objektívmi vlastných fízlkamier… to nečakali ani najskalnejší optimisti. :-)


17.07.2013 Skrebec
 

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
142x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:53
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!