Extraliga české republiky ve strašení občanů 2020 aneb kdo nás letos vyděsí nejvíc? - zpět na článek

komentářů 63

Přidat komentář
 1. Zajímavé, ale moje nominace vypadá zcela jinak:
  1. Globální ekonomická recese (koronavirus jen drobounký problémek, který celý proces neudržitelného zadlužování demaskoval) s lok8ln9m dopadem v esku

  2. Hystericá Kavárna a ELity (viz ideopolicie zde na DFENS), celková degradace politické kultury, nemožnost vést dialog, tabuizace témat, koncept lepšolidství a horšolidství, manipulace voleb, neuznávání referend, konstruování politických kauz, provokace ala Russiagate, Skripal, 11. září, ktere se nam posledni dobou dari vyrabet i u nas (spanile jizdy NATO, Konev, Nemcovova ulice, agent s jedem)

  3. Možnost jaderné konfrontace USA-NATO vs. Čína-Rusko. A to zejména v souvislosti s rozmisťováním raket středního doletu v Rumunsku a Polsku, přičemž Poláci se nemohou dočkat, až na ty rakety dostanou od USA jaderné hlavice (ony tam už možná toho času dokonce jsou, jen to Poláci ještě neví). Kubanska krize pres kopirak, moznost technickeho selhani, kratka reakcni doba.

  4. Připrchlenecká vlna, ekonomická imigrace. Vyhledem k bodu 1. se může stát, že to soudruhům Germánům přeroste přes hlavu, dojdou jim prachy na sociální dávky a prostě to šoupnou sem, i kdybychom se na zadní stavěli. Prostě nás odsoudí nějakým nikým nevoleným soudem na úrovni EU a hotovo.

  5. Utahování šroubů, šmírování, fízlování, vymáhání likvidačních pokut za cokoliv, kdykoliv, jakkoliv. Týká se bodu 1. a také faktu, že Andrejko zdědil výborný zaklekávací aparát po předchozích pravicově-sluníčkových vládách a nejeví nejmenší snahy ho likvidovat, naopak to nechává bujet.

  1. To bude muset těm úřednickým zaklekávačům v terénu rozdat kevlarové baloňáky s keramickými vycpávkami a PASGT blembák. Bo když lidi nebudou už mít co ztratit, tak se s tím srát nebudou. Zvlášť v některých rázovitých krajích.
   Třeba taková hlava kontrolora nabodnutá na dopravní značce leckoho odradí.

   Takže tohoto bych se bál nejmíň.

   Spíš ta ekonomická krize/kolaps mě straší. Ale Bureš je natolik soudný a racionální že třeba zavede žebračenky na jídlo pro ty nejzoufalejší, než aby se mu policajti ze služby vraceli v pytli případně vůbec.

   1. Opravdu ftipný koment pro národ, který „…všechny nepokoje řeší v pajzlu u piva…“

    1. Já bych to viděl tak, že v české historii buď o nic moc nešlo, takže se remcalo u piva, anebo to byl tak velký průser a tak velká přesila (30letá válka, 3.světová) že nějaký odboj neměl smysl.

     1. 3.světová? Fakt? Nu, to byla (bude) asi mela. Asi se teprvá stane. Někde na Cejlu, počítám.
      Ta odbočka na Ostravu fakt perlí.

  2. ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┓
   ┃ Upozornění pro čtenáře ┃
   ┗━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

   Předchozí příspěvek napsal zrg1, konspirační teoretik věřící v chemtrails, globální spiknutí Sorose a přicházející apokalypsu; opakovaně usvědčený z nepravdivých predikcí, např. o „milionu mrtvých v Itálii“ r.2020 a „válce s Íránem“ r.2019; a nadávající všem, kteří nesouhlasí s jeho fantaziemi.

   Na server přišel relativně nedávno a zneužil situace, kdy bylo zrušeno moderování diskusí.

   Neberte prosím jeho texty jako reprezentativní pro články nebo diskuse na serveru D-FENS. Klidně na něj reagujte (pokud chcete), ale pak se ničemu nedivte.

  3. Tohle mě opravdu pobavilo. „Neschopnost vést dialog“ Už se někdy někomu s zrg podařilo navázat dialog? :D
   Respektive už se někdy někomu podařilo navázat dialog s nějakým konspiračním teoretikem?
   Krom konspiračních teoretiků mezi sebou? Tedy za předpokladu, že věří na stejnou konspiraci, protože ty se často mohou navzájem zcela vylučovat. Například tu máme teorii o depopulaci koronou a hned vedle se dočtete, že korona je fake a že se zakopávají prázdné rakve, nemocnice jsou prázdné atd.

   Konspirační teoretik je vždy přesvědčený o své pravdě. V podstatě jakýkoliv argument podpoří jeho vidění světa. Je to jako inkvizice. Sebe považuje za výjimečně inteligentního. Za jednoho z mála, který prozřel a je schopen vidět pravdu. Ostatní buď přijmou jeho verzi, nebo jsou to idioti co nejsou svým intelektem schopni pojmout jeho genialitu a nemá smysl se s nimi zahazovat.

   S konspirátorem se nedá vést dialog nikdy a GRZ svými projevy zde to neustále jen potvrzuje.

   ZRG, který tady napadá všechny a má předem o všem jasno. Všichni jen papouškují mainstream a jsou to placení agenti Sorose :)
   Zrovna tuhle jsem tady presentoval nějaké myšlenky, které rozhodně nejsou mainstream, obvykle mě za ně všude lynčovali a v mediích se něco takového nikdo ani neopovážil napsat, ale ZRG měl hned jasno, že jsem idiot co papouškuje mainstream, který píšou úplně všude na každém rohu a že to není z mé hlavy.

   Jakmile to nezapadá do jeho teorie, tak nejste hodni, aby se s vámi bavil. V tomto světle jeho slova o „lepšolidství a horšolidství“ působí také dost úsměvně, protože on to tady dělá neustále.

   Takto hluboká neschopnost sebereflexe hovoří jasně o nějakém osobnostním defektu. Přinejmenším narcis.

  4. Šlo by přidat nějaký link na kauzu Skripal? Naznačil jste, že za tím stojí západní tajné služby, to bych si se zájmem přečetl.

 2. Pořád platí že lid chce být klamán. Já bych k tomu přidal že lid chce být strašen a oplocen. Zaplať pánbůh, máme se dobře ale lidé jsou velmi neaktivní a nechce se jim nic dělat. Chvilku to vypadalo, že korona je nadzvedne že židlí, ale prd. Lidé si to zaslouží.

  1. Takže my vlastně chceme to, co je v linku, jen to zatím nevíme, že?
   https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/za-dopravni-prestupky-budou-nakonec-tri-bodove-sazby-40325041

 3. Podle me to vsechno nakonec muze vyhrat strasidlo „hyperinflace“, jelikoz se staty predhaneji komu zaplati ekonomicke skody, ale malokdo se stara o to aby se za ty penize neco vyrabelo. A s hyperinflaci prijde hlad, a az prijde hlad tak volby zase vyhraje nejakej AH co bude tvrdit, ze za vsechno muzou Anglani, Francouzi, Polaci, Cesi…

  1. Vinik musi byt ten, kdo nema hlad. Aspon tak to fungovalo minule. Kde byly prachy, tam chudina nasla cil.

   1. taky tu chudinu musi nekdo navest, jinak by si cil sama od sebe nemusela najit. Slysel jsem ze Cina se pry topi v penezich :-)

    1. Nojo, ale podminkou uspechu je, ze ti bohati nemuzou bejt z naroda, kteryho je jako sracek. Z toho pak koukaj neprijemnosti. Netusi nekdo, jak je na tom s vatou Babes? Vatikan zas tak velkej neni…

  2. Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat. Dávejte si na ně pozor! Ptáte se s údivem, jestli to bude inflace, jestli bude zdražování? Mnohokrát a jasně tato vláda řekla ve svém programovém prohlášení, včetně dalších dokumentů a ministři na svých konferencích, že jejich úsilím je, aby přechod od neekonomiky k ekonomice byl pokojný, bez sociálních aspektů, bez návaznosti nezaměstnanosti, bez jakýchkoliv sociálních krizí nebo podobně. Jestli se sem tam zdvihne cena cigaret nebo něčeho jiného, to v téhle chvíli nevím, zatím je snaha, aby se nehýbalo nic, alespoň v nejbližších měsících. Žádné gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři systematicky šíří, nic takového nepřipravujeme.
   Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. Podle mého mínění nesmí náš stát šetřit na investicích do školství a kultury… Také náš mnohokrát deklarovaný úmysl provést reformu tak, aby nevedla k velkým otřesům, velké inflaci, nebo dokonce ke ztrátě základních sociálních jistot, musí naši ekonomové přijmout prostě jako úkol, který jim byl zadán. Zde neplatí žádné NEJDE TO.

   1. Jdu ven, jdu sbouchat nejakou peknou lavicku.

    1. Tyy joo!
     Choť mne k témuž přiměla v uplynulém víkendu. Asi je to nakažlivé…

    2. Připadám si jako Hobit, Cesta tam a zase zpátky. Aneb od neekonomiky k ekonomice a od ekonomiky zase k neekonomice.
     Ještě bych si to měl oindexovat, abych se v tom lépe vyznal, kam se to vlastně vracíme.
     To máte první republika 18-38, druhá republika a protentokrát, třetí republika 45-48, čtvrtá republika 48-89, pátá republika 89-02, šestá republika 03- , kam že se to kurva vlastně vracíme ? Do protentokrátu ? A bude se tomu říkat sedmá republika, nebo návrat druhé republiky ? A bude Vašek Lavička kolaborant a zrádce anebo etalon morální dokonalosti ? Sorry, mám v tom bohužel nejasno.

     1. Já bych to viděl tak, že 4. republika skončila rokem 68. Protože od té doby se všechno v tichosti připravovalo a plánovalo na tentokrát úspěšný kapitalistický puč v roce 89 při kterém si nahrabaly a nakradly až děti protagonistů prvního pokusu o barevnou revoluci z osmašedesátého.

      1. Copak, ten krásný přelom z roku 1960 se zavedením druhého S se nepočítá?

      2. Takže 68 připravovali rodiče zlodějů v 89? Chápu to dobře? Můžeš to rozvést?
       Ještě se zeptám jinak…to, co předcházelo 68. roku – to bylo špatně? Uvolnění kultury, propuštění vězňů, rehabilitace, upuštění od cenzury – jak to hodnotíš kaBrňáku? Rok 68 považuješ za „barevnou revoluci?“. Fandil jsi v té době komu (to mne extrémně zajímá)? Tobě ten komunistický režim od 48 do 89 přišel jako „přijatelný?“Já jenom abych tak věděl.
       Ptám se slušně, očekávám slušnou odpověď.

       1. Ty jsi vážně Neználek. Copak nemáš ponětí kdo to byli „osmašedesátníci“ ? Že to byli převážně kariérní komouši co ve straně smrděli už za gottwaldovsko-stalinské éry a vůbec s tím neměli problém? A rebelovat začali až v 68. kdy z toho koukal převrat při kterém by si nahrabali a zůstali u koryta?

        Jenže jim to nevyšlo, tak je při normalizaci vykopali a šanci dostaly až jejich dětičky a příbuzní v 89.

        Tolik ve zkratce, další mezery v tehdejší politice a tehdejších poměrech si doplň sám.

     2. ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┓
      ┃ Upozornění pro čtenáře ┃
      ┗━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

      Předchozí příspěvek napsal zrg1, konspirační teoretik věřící v chemtrails, globální spiknutí Sorose a přicházející apokalypsu; opakovaně usvědčený z nepravdivých predikcí, např. o „milionu mrtvých v Itálii“ r.2020 a „válce s Íránem“ r.2019; a nadávající všem, kteří nesouhlasí s jeho fantaziemi.

      Na server přišel relativně nedávno a zneužil situace, kdy bylo zrušeno moderování diskusí.

      Neberte prosím jeho texty jako reprezentativní pro články nebo diskuse na serveru D-FENS. Klidně na něj reagujte (pokud chcete), ale pak se ničemu nedivte.

    3. Já bych radši zbouchal toho komu se ty lavičky staví. Ale ten je už jaksi po smrti. A navíc, stejně byl jen loutka. Ani ty náhradní díly z opravářství Hassima Thaciho mu nakonec nedopřáli a nechali ho chcípnout. Holt když jim najednou byl užitečnější jako mrtvý symbol na rozdíl od živého člověka co taky může změnit názor nebo něco odvolat…
     Budiž to všem ponaučením jak se vám odvděčí nadnárodní elity když jim desítky let věrně sloužíte a poctivě zrazujete vlastní národ.

     1. Tak on zaziva zacal dost ztracet na lesku a jsa obcas pristizen ve znacne pokrocilem nereprezentativnim stadiu by mohl cely kult jen zhatit. A kdo ma porad predelavat ty ucebnice dejepisu.

      1. Aniž bych se chtěl jakkoliv Havla zastávat, to potká každýho.
       Viz Železná lady (dobře udělaný film), Churchill, Masaryk a za mne oblíbený Coolidge či maršál Jodl (provaz v Norimbergu byl fakt u něj přes čáru) nebo generál Heinrici (my favourit). Holt ke konci to bere jinej level, což hovada jako zrg1 a kaBrnak berou jako shrnutí toho, co doposud popisovaní, nyní otloukánci, dokázali.
       Havel byl hovádko, btw. Ale honit si péro na hrobech státníků od internetových nýmandů je …. chucpe.

       1. misaka:
        „…Heinrici (my favourit)…“
        – – –
        Dobře, že ses pochlubil.
        Včas připomenu…

        :OD

        1. Jó Favourit, to byl sen každého kluka v 80tých letech.

         1. kaBrnak:
          Hele, kdes sebral, že má půlstudent Behehémot titul…?

        2. V obranné taktice byl machr, Rusák střílí, my tam nejsme. Rusák střílí do prázdné země. V čem máš problém? Z vojenského hlediska – uměl.

        3. Ach tak, Tobě šlo o ten překlep, již chápu. Corono, ty dokážeš někdy taky nasrat, úplně zbytečně. Asi víš, co jsem chtěl napsat. Ale pomineš text a jdeš do překlepu – víš co? Vyliž si svou naleštěnou prdel. U kaBrnaka by mne to nepřekvapilo, ale vy jste koukám jedno Starobrno. Pít se to nedá a kanál bych tím otrávil.

   2. ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┓
    ┃ Upozornění pro čtenáře ┃
    ┗━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

    Předchozí příspěvek napsal zrg1, konspirační teoretik věřící v chemtrails, globální spiknutí Sorose a přicházející apokalypsu; opakovaně usvědčený z nepravdivých predikcí, např. o „milionu mrtvých v Itálii“ r.2020 a „válce s Íránem“ r.2019; a nadávající všem, kteří nesouhlasí s jeho fantaziemi.

    Na server přišel relativně nedávno a zneužil situace, kdy bylo zrušeno moderování diskusí.

    Neberte prosím jeho texty jako reprezentativní pro články nebo diskuse na serveru D-FENS. Klidně na něj reagujte (pokud chcete), ale pak se ničemu nedivte.

 4. Tepla zima je v pohode, tah na branu se projevi behem dvou mesicu, protoze kadrove rezervy momentalne hrabou nove chodbicky.

  1. Na článek tak hloupý, jak je dikutovaný, netřeba reagovat.
   Použité schéma je možno naplnit libovolným obsahem, leč autor zapomněl na jedno, a sice kategorii hrozeb. Pokud pomíchá týmy z extraligy hokejové s týmy extraligy gorodkové, nemůže výsledkem nebýt paskvil.

   1. clanek neni hloupy, protoze popisuje jev v modernich masovych mediich – totiz konstantni vyvolavani „strachu“, neustale „hrozby“, a tak dale.

    1. 1) Článek byl sepsán s dobrým úmyslem, který uvádíte, nicméně popisovaný jev byl popsán mnoha autory velmi podrobně, dovolím si připomenout alespoň pány Bohuslava Blažka (Tváří v tvář obrazovce, Praha, 1995) a Ignacia Ramoneta (Tyranie médií, Praha, 2003). Jak praví staré rčení:“Snaha muže nedělá.“ Leda na fejsbůku.
     2) Pokud na, cituji:“…jev v modernich masovych mediich – totiz konstantni vyvolavani „strachu“, neustale „hrozby“, a tak dale…“, nepřijde průměrně inteligentní divák v průběhu jedné zpravojajské relace TV NOVA, tak mu předmětný článek oči neotevře, natož aby ho pobavil. Pro diváky, kteří na to přijdou, je zbytečný, protože jim oči neotevře, natož aby je pobavil.

  2. Mi to prislo docela vtipne, tak trochu zbrankovsky styl humoru. Asi ho budeme jeste hodne potrebovat.

   1. Připomínat styl dobrého autora může být jistě výhodná strategie, ale jen krátkodobá.
    Snad jste nepodlehl až do konce článku?

  3. Já ti říkám furt, že bys ty přemnožené hraboše měl nějak zpeněžit. Když přijde henta ekonomická krize a hladomor, tak budeš ještě rád že máš na pozemku zadarmo zdroj surovin pro „Sysopovo grilovaného hraboše na špejli“. Ti babiš s jeho trapnými vodňanskými kuřaty které musí pracně krmit, ještě bude závidět.

   1. Jenze nevznika zadna nadhodnota, ti hrabosi jsou jen konverzi ovocneho sadu a brambor na maso hlodavcu. Zatim jsem to vyresil koupi energetickeho boosteru v cervenem provedeni, prej ten jim chutna nejvic… a uvidime. Okolo baraku jsem jim udelal zjara diskorekove efekty se suchym ledem, to se libilo moc a nemam v okruhu nekolika desitek metru od baraku jedinou hromadku. Ted resim pole.

    1. Tak musíš nějak zařídit aby se šli nažrat na sousedovo pole :)
     Místo primitivního travičství nějaký ultrazvukový generátor co by je ráno vypudil z tvého pole a večer by přežraní přišli zpátky (pokud tedy není noční tvor, teď si nejsem jistý). Celé se to stejně odehrává v podzemí tak by to mohlo projít.

     1. Problem je, ze na neslysitelny ultrazvuk nereaguji a na lehce slysitelny nereaguji take, na rozdil od moji zeny.

      1. Žena pak chodí k sousedovi?

       1. To by bylo jeste dobry, ona ale chodi rvat na mne, aby se podelila o brneni hlavy.

    2. @Sysop: je doporučeno nainstalovat kolem pole bydýlka pro dravce, aby meli kde sedět a číhat na kořist. Prostě takové T, jako pro papoucha, alespoň 150cm.

     1. To doporuceni znam. Ja potkat toho curaka, co to vymyslel, tak ho na to bidylko pritlucu za koule.

      Na nasi louce lovi kanat habakuk, okolo louky jsou z jedne strany tresne a ze druhe olse. Maji tam pohodli na vysedavani. Jenze tech kurev hrabavejch je tolik, ze to kanata absolutne nemaji sanci pobrat. Cela ta teorie o dravcich funguje jen pri urcitem poctu hrabosu na hektar. V okamziku, kdy jich tam mas statisice, tak ty bidylka jsou uplne a zcela na picu.

      1. Sysop: technická – „Habakuk“ byl hebrejský prorok. U nás v Čechách se jako adjekvitum kvantity říká „habaděj“ ;-)
       (Jen mne to praštilo do očí.)

       1. Neke ze neznas Basniky?

        1. Možná poznal dříva pana Kainara:“…těch nocí s Habakukem/ odbíjení slávy/…“ (Blues o tom, co chceme)

      2. Tak je potřeba si zařídit celý kurmík s káňaty. Případně káněcí drůbežárnu :)
       Babišovo vodňanské káně, na každé české pole! Geneticky odolné proti otravě řepkou, přes zimu lze dokrmovat prošlými koblihami.
       Myslíš že ti izraelci jen zatlučou bidýlko a čekají až jim doprostřed pouště přiletí nějaký dravec?

       Fakt je že už i ty sýkorky jsou přežrané, že se sotva odlepí od země, jak jsou přemnožení všichni možní hmyzáci.
       Holt teplá zima je teplá zima. No hlavně že se všude furt žvaní o rouškách, ale že nám úrodu zničí sucho a sežerou škůdci, to je zcela mimo fokus retardorů z Prahe.
       A taky jsou přemnožené kavky, které na moravě dřív skoro nebyly. Takže bude možná holub docela ohrožený, když mu hromadně vybírají hnízda.

       1. Možná by těch káňat bylo víc kdyby se neotrávili jedem otrávenými hraboši. Ale to je jen taková úvaha. Mluví se o tom dlouho, že trávení hlodavců nejvíc ohrožuje právě dravce.

 5. Klíšťatům jsem vyhlásil boj tento víkend tím, že jsem zničil jejich úkryty. Posekal jsem totiž trávu na zahradě. Jarní kytky už byly odkvetlé, hmyzáci nakrmení, klíšťata už příliš drzá, tak měla sekačka rodeo.

  1. Jo, pes denne oklepe tak dva az ctyri kousky. Jeste nedavno platilo, ze klistata jsou hlavne do 600 metru. My jsme 750 a nestacime se divit. Plus ta tepla zima k tomu.

 6. Ovšem je nutné rozlišit kdo vyvinul masivní psychologickou kampaň a ke strašení nemá žádné reálné podklady (KORONAVIRUS, GRÉTA).

  A čí schopnosti se zakládají na reálném výkonu (SUCHO, KŮROVEC, UPRCHLÍCI).

  Zdejší osazenstvo zřejmě nechodí do lesa, protože mě už loni v létě docela vyděsil ten déšť smrkového jehličí co mi padal za krk, a hromady pokácených klád. U brna jsou místo smrkových a borovicových porostů jen rozsáhlé vykácené holiny a podél lesních cest tisíce kubíků navršených klád až do 4 metrů.

  A uprchlíci? Zatímco Gates hýká do médií o vakcinaci a čipování lidského dobytka a ve spolupráci s Big Pharma IG farben domlouvá s vládami konkrétní kroky, tak EU umožňila volný pohyb afrických atomových inženýrů po celé evropě, karanténa nekaranténa.

  To mi připomíná velmi podobnou „karanténu“ ve varšavském ghettu která selektivně platila taky jen pro určité etnikum. Jen místo povinných žlutých hvězd na klopě chystají Gatesovo povinné biometrické očkovací průkazy.
  Jinak je princip stejný.

  1. Přesně.
   Mícháním bezdůvodných obav s nutnými se časem dosáhne „pasáčkova efektu“ a obavy z vlka si nepřipustí nikdo ani v okamžiku, kdy mu tento řádí na dvorku.
   Dojde-li k jevu opačnému, kdy je ze strachu z vlka nutno zlikvidovat každého „strážneho Dunča“ ve všech okolních katastrech, časem i okresech, je to ještě horší, protože to postihne i myslící menšinu.
   Autor článku přesně tohle nepochopil, ale užil si pět minut slávy, k čemuž fejsbůk samozřejmě slouží. D-FENS býval na opačném pólu.
   Jak pravil klasik a ještě to zhudebnil: „The Times They Are a-Changin‘.“

   1. Times are a ChainGun ?

    Pravda je že zde na Dfensu převládá nejen bagatelizace fejkové „epidemie“ a Greténizmu co nám cpou elity. Ale pak se tu bagatelizují i reálné problémy jako sucho a kůrovec. A ekonomická krize.
    Proč si asi germáni přivezli letadly skoro 100 000 rumunských muklů kteří makají na poli 17 hodin denně?
    Pro srandu králíkům?

    1. Prečo priviezli?

     Lebo zistili, že doktori a inžinieri, ktorí prišli minule, sú na fyzickú prácu akosi cimprlich…

     1. Doktori a inzenyri vetsinou pracuji hlavne hlavou. Mozna tem imigrantum nedali dost moznosti tou hlavou treba neco zatlouct.

      1. Ani bych se nedivil ze za tu almuznu co platej rumunum se ani migrant nemuze dlouhodobě uzivit. Prece jenom, zit v Německu neni zrovna levny.
       Krom toho, nevyhoda tehle sezonnich praci je, ze jsou sezonni. Pul roku prace je, pul roku ani hovno. Kdyz ses rumun, pul roku dres v nemecku jak bulhar, honis hodiny, pak shrabnes eura a zbytek roku si v Romanii valis šunky. Ale zij tak jako místní. Pochybuju ze na tom poli vydelas dost aby ses zbytek roku moh v Germanii jen tak flakat.

       1. V zemedelstvi toto bylo, je a zatim bude. Ja jsem jako mladej krasnej taky jezdil na vino do Francie. Makat celej den jako kreten. Ale porad ty valuty tesily. I na blbe Sicilii maji pres leto cerny tlamy… eh… afroamericany, kteri jim tam makaji na polich. A to je Sicilie chuda jak kostelni mys.

        1. Na Sicílii, to jsou spíš afroafričani, ne?

      2. Sysop 18.5.2020 v 19:33
       Doktori a inzenyri vetsinou pracuji hlavne hlavou.

       tak asi maj v Eritreji jinou odrůdu, těm jejich doktorům a inženýrům to jde spíše prstěním, než hlavou.

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!