Dusný Chemnitz (report, 27.8.2018) - zpět na článek

komentářů 80

 1. Jedna údajná neobjektivita střídá druhou, z opačné strany. Vynášet věci ze spisu se nedělá, ať se to týká vraždy, krádeže nebo třeba sexuálního harašení. Ale zavírat oči prostě umí každý, bez ohledu na orientaci jak politickou, tak sexuální.

  1. Vražda na tyranů není zločinem. A současný režim rozhodně tyranem je.

   1. Ktereho tyrana zabili?

  2. To je fakt. Ale dnešní doba není normální, kdyby se to nedostalo ven touto cestou, tak policie kolem pachatelů dodnes mlží. Dokud bude chování úřadů nevyvážené, beru zveřejnění dokumentu jako občanskou neposlušnost a tleskám.

   1. Přesně tak. Nemůžete hrát fair play s někým kdo proti vám také fair play nehraje a ještě si na vás sjedná hrdlořezy.

 2. Demonstrací se každý režim bojí jako čert kříže. Dokud je lokalizovaná, tak lze stáhnout posily ze širokého okolí a demonstranty přečíslit. Problém pro vrchnost nastává, pokud se opakují každý den a na více místech. Únava a nasranost vede k brutalitě a z ohýnku je požár. Chemnitz ještě udusí, ale už se to blíží.
  https://www.youtube.com/watch?v=SkHQIfWCgbE / zajímavá necenzurovaná diskuze

  1. Z demonstrací má každý multikulturně-židovský režim tak akorát srandu. Nechá lidi vyblbnout na ulici a svoji genocidní agendu v tichosti provádí dál.
   Psi štěkají, karavana táhne dál.

   Tudy cesta opravdu nevede. Na ulici se nikdy nic nevyřešilo. I v tom 89. nahnaly média lidi do ulic jen aby byl oficiálně legitimizovaný nový režim (estébácký kapitalizmus), celý převrat byl naplánovaný úplně někde jinde roky dopředu. Idioti cinkající klíčí tomu měli jen dát demokratickou fasádu. Ale ruku na srdce, vy máte pocit, že tady posledních 29 let o něčem rozhodují lidi a ne političtí papaláši?

   1. Mirne jsem se ucastnil. Ktera media prosim nahnala lidi do ulic? Ta, ktera tyden nahlas mlcela? Myslite to vazne?

    1. Napriklad takova MF. Dodnes si ty agitky pamatuju.

      1. Smarja,nejaky slinty z Fildy?To snad ani nemyslis vazne…

       Muj otec v roce ’89 delal v tiskarne a z redakce MF jim chodily hotove plakaty.For byl,ze pres den se jely ty „studenti,vratte se do skol“ a v noci „ctete MF a prijdte na demonstraci na Namesti Svobody“.Ty prvni pak lepili milicionari,ty druhe kdo mohl.

       Bavim se tady predevsim o prvnim tydnu, tedy od 20.11.89. Jooo,ze to nebylo oficialni stanovisko toho platku,hmmm… a nebyli nahodou tehda vsude komanci?I muj otec musel pekne jako milicionar cele odpoledne a vecer ty sracky vylepovat po ulicich, pak mne vytahl z postele, rekl, kde vsude to visi, abychom to do rana mohli prelepit. Kdyz sli lidina sestou do hokny, nebyl tam jedinej komancskej plakat.

       1. Jsem rad, ze jsme se shodli, ze media mlcela a nikoho nikam nenahnala.

        1. Pravda,oficialni media naopak lidi z ulic vyhanela.Smer opacny.Ale nemlcela.

         Je velmi dulezite,o kterem dni se bavime. Pokud si vzpominas,tak den ode dne to bylo jinak.

   2. Politika se na ulicích nedělá. Ale když je doba těhotná událostmi, tak se začnou dít věci. A začíná to na ulicích. Je mi jedno jestli to někdo plánuje nebo s tím jenom počítá a připravuje se, ale 89 nebyl jenom u nás … https://cs.wikipedia.org/wiki/P%C3%A1d_komunismu_v_Evrop%C4%9B . A podobně „arabské jaro“. Takže to hlavní v mém příspěvku je … už se to blíží.

    1. …a kdo za tim bude stat tentokrat? Ta stejna parta, jako posledne? Pak se vubec nic nebude dit…

 3. “ Po chodníku kráčí přibližně tři černoši.“
  A byli přibližně tři (takže dejme tomu počet v rozmezí 0-7) nebo přibližně černoši?
  Sorry za zlehčování, ale to mě fakt pobavilo! :-)

  1. Vsechno je jinak, kráčí přibližně, tedy se přibližujou. Kdyby kráčeli vzdalovačně tři černoši, byla by to úplně jiná situace.

   1. Teda, jinak orientovaná. :)

 4. TVL – to psal nějakej policajt. Jinak to není možný, podle stupně debility.

  1. Zas tak blbý to neni, voni se ty AAR reporty pisou celkem blbe a vetsinou sou o nicem. Me osobne tam chybi fotky dodavek s kamerama, resp. ocenuju ze se jde nekdo nechat vyfotit nemeckyma fizlama (jak na to maj ty specialni dodavky), ale o ty technice tam neni nic. Skoda.

   1. Tyhle dodávky používá i PČR. Občas je zahlidnu jezdit po Praze. Co mě ale naprosto šokovalo bylo, když jsem takovou dodávku s kamerama namířenýma do davu viděl v Železném Brodě, když tam byla pouť. Kamera byla nasměrovaná do místa s největší koncentrací lidí. U demonstrace (nebo i i fotbalu kde se očekává nějaká bitka) použití této techniky ještě chápu (byť se mi to moc nezamlouvá), ale u té pouti jsem absolutně nepochopil s jakým cílem tam tu techniku nasazovali.

    1. Pravděpodobně trénink.

     Samozřejmě pro vaše dobro, jinak opicie nic takovýho ani nevlastní, natož aby to používala. Pročpak se ptáte, ste nějakej henten radikálista? A teď zalez, potížisto, a neruš :o)

   2. Kupodivu jsem v Chemnitzu neviděl žádnou takovou dodávku (pouze vodní děla mají na zádní části několik různě namířených kamer). Jinak pokud mi je známo, tak dodávky, o kterých je řeč v ČR, jsou ve vlastnictví krajů. Tuším, že první dostal Ústecký kraj někdy v r. 2009 (?)
    Další věc, kterou v Chemnitzu oproti ČR nebylo vidět, jsou tajní fízlové a fízlové s fotoaparáty (na střechách budov atd.), ale možná byli jen lépe maskovaní.

 5. Piča, pičo, to je na piču, takové pičoidní protesty, chce to defenestraci a zaútočit na politiky. Když si dáme do držky my lidé tak se nám politici budou smát dál do očí. Musí se udělat defenestrace. Jak v Praze, Brně tak i Bruselu.

 6. To je nanic. Ti kolaborantští zmrdi a zaprodanci nesedí v Chemnitzu, ale ve strakovce, ve vládě a dokonce už i v zastupitelstvech. Nějaké šaškování v německém chalifátu nám vůbec nepomůže, když ti zrádci budou ovládat náš stát.
  Dokonce už začli provádět diverzi v zastupitelstvech:

  http://afinabul.blog.cz/1808/jak-zlomit-odpor-verejnosti

  Co je tohle jiného než diverze a organizované zločinné spolčení proti vlastnímu obyvatelstvu? Dříve za tohle byl provaz.

  „Plán připravenosti města na případný příchod většího počtu imigrantů“

  -Pro dočasné ubytování imigrantů měly být využity „bývalé vojenské objekty“ (z jiného zdroje jsme dostali informaci, kterou však neumíme ověřit, že se uvažovalo s bývalými židenickými kasárnami), ale také prostory Výstaviště a sportovní haly. Pro ty, kteří by obdrželi azyl, se uvažovalo o přidělování městských sociálních bytů.

  -Plán připravenosti počítal také s podporou (patrně cestou nějaké dotace) získávání bytů na soukromém trhu. Aby vlastníci bytů byli ochotni své byty imigrantům pronajímat, navrhovalo se zvyšovat jejich ochotu „prací s veřejným míněním“ (jinak řečeno, dát nějaké neziskovce dotaci na mediální kampaň, která vše „řádně vysvětlí“).

  -každá kritika imigrace musí být odhalena jako nenávist. K tomu Plán připravenosti obsahuje opatření zakódovaná do složitého jazyka lidskoprávních neziskovek:
  -Prevence radikalizace majoritní společnosti;
  -Připravenost policie a dalších subjektů na předpokládaný nárůst zločinů z nenávisti (tzv. hate crimes);
  -Prevence eskalace rasistických a xenofobních nálad;
  -Komunikační strategie ve vztahu k veřejnosti, která zajistí minimalizaci obav a strachu.

  Tohle spískalo Žid brno s Hollanem a Piráti. Tajtrlíci protestují před brněnskou mešitou, přitom hlavní organizátory máme přímo na magistrátu.
  A v Teplicích jsou na tom ještě dál, tam již zcela podplatili zastupitelstvo bohatí šejkové.

  To jsou první dva pokusné balónky. Ten brněnský na to jde přes lokální politiky a úřady, ten teplický přes peníze a kupování nemovitostí. Ten který se osvědčí víc, ten bude přednostně použitý.

  1. To je problém Brna.
   Když si sami v Brně neumíte udělat pořádek a Hollanovi&spol. minimálně rozbít držky /stejně jako neumějí dát do držky bonzáckému smradovi ti prostějovští/, tak si to v tom Brně vyžerte.
   Teplice jsou jiný případ a směšovat Brno s Teplicemi může leda kokot a demagog zároveň.
   Zásadní rozdíl mezi nimi je v tom, že v Teplicích zaúřadovaly ropné megaprachy, kdežto v Brně si to vy kokoti financujete z vlastních, veřejných peněz, z vybraných daní. A dokonce jich nemusí být ani desetina, co v Teplicích.
   Kdo jsou teda pak větší kokoti – Brňáci, nebo Tepličáci?

   1. Za svých mladých let jsem jezdil vyšukávat za jednou Tepličačkou. Hrozná díra, nebýt ustí tak o Teplicích nikdo neví.

    1. SkReT: zas tak hrozná díra to nebyla, když jsi tam jezdil opakovaně, ne?

     1. Každá díra má ústí!

      1. JPG: nevím, jestli bych jezdil takovou štreku z Brna jen kvůli ústí, byla-li by díra hrozná, ale pochopitelně se dostáváme na tenký led osobních preferencí a SkReT to zřejmě vyhodnotil jinak.

       1. Z Brna určitě ne – máme své zdroje.

        1. máte hovno

        2. Já nechápu ty němce, proč už se kurva všici nezvednou a nejdou ty magory defenestrovat, to je fakt demence tohle už.

         1. – jeste neni tak zle, aby…
          – 70 let vychovy k poslusnosti
          – dukladna inflitrace CIA

      2. A také dno… ;-)

   2. Myslím, že na něj před časem pořádali hon tzv. „Slušní lidé“ (to je takový brněnský okrašlovací spolek). Pokud se domníváte, že udělat si pořádek v komunále = dát do držky Hollanovi, mohl byste za ně kandidovat.

   3. servisdok: tak jistě, v Praze ať si to taky vyžerou, když si neumí udělat pořádek s Dolínkem a Krndou a všichni ať si vyžerem, že si neumíme udělat pořádek s estébákem, aspoň mu dát do držky, že.

    Takže bych byl opatrný s tím, kdo co směšuje, abyste nezjistil, že „kokot a demagog zároveň“ na Vás kouká za zrcadla.

    1. Proč sem cpete Prahu, když řeč je o Brnu a Teplicích?

     1. servisdok: protože je stejná hovadina říkat Brňákům, že „si tam mají udělat pořádek“ jako to říkat Pražákům? Vážně to nechápete?

     2. Ale chápu, chápu. S výhradou toho, že Vy Pražáci evidentně nemáte Dolínka, ani Krnáčové, ani Bureše dost – volební výsledky to potvrzují a za 5 týdnů potvrdí znova.
      Co také nechápu, je zatahování naprosto specifické situace v Praze, do porovnávání Brna a Teplic – což jsem původně vytýkal kaBrnakovi. Vůbec jsem neměl v úmyslu rozpitvávat Prahu.
      Co na tomhle nechápete Vy?

      1. servisdok: Volební výsledky naopak potvrzují, že Bureš měl v Praze úplně nejhorší výsledek:

       https://www.info.cz/volby-2017/vysledky-voleb

      2. servisdok: zaprvé nejsem Pražák, zadruhé neřeším nic specifického, ale princip, když skupině lidí přisuzujete naprosto hloupou neschopnost.

       Úplně stejně debilní je „až si mezi sebou udělají cyklisti pořádek, tak můžou něco říkat“, „až se fanoušci fotbalu zbaví hooligans“ a podobné kraviny. Není v moci normálních Brňáků udělat o nic větší pořádek než normálních Pražáků, protože jsou v menšině proti zmrdům a hlupákům. To je prostý Gauss, nic víc. Říkat 10-20% normálních lidí, že si zašlouží vládu zmrdů, protože „si tam neumí udělat pořádek“ je debilita.

       1. @ fatdwi: podle mne to není debilita. Ve fungující společnosti (nebo nějakém spolku, spoluvlastnictví, to je jedno) totiž reálně rozhoduje max. 20% členů, spíše mnohem méně. Mají nějaké cíle, prostředky, ví jak na to, a funguje to. Takhle je přeci postavena každá funkční struktura – na malé podmnožině, která ví, jak na to, aby věci fungovaly.

        Když se věci začnou srát a vedení přestane fungovat, tak je samozřejmě na místě říkat jim, že si za to můžou sami, protože selhali, přestali správně vést ostatní, poprali se mezi sebou. Takových případů v historii, včetně té naší, můžeme najít spoustu. Když elita zklamala, tak jí někdo nahradil nebo došlo k všeobecnému chaosu a anarchii.

        1. Jaký spolek, jaké spoluvlastnictví? Pražák je někdo, kdo prostě bydlí v Praze. Buď se tam narodil nebo se tam přistěhoval, nic víc, nic míň. Podobně cyklista je někdo, kdo si koupil kolo, fanoušek fotbalu je někdo, kdo si koupil lupen a šel se podívat na zápas.

         Přehazovat odpovědnost řadovýho Pražáka za rozhodnutí nějakýho zmrda ve vedení města, řadovýho cyklisty za jednání zmrdů z nějakýho cyklospolku nebo řadovýho fanouška fotbalu za jednání hooligans, je zmrdské.

         (Nota bene když Pražáků volilo Bureše jenom mizerných 20%, zatímco třeba v karlovarském, ústeckém nebo moravskoslezském kraji získal krásných 35%+ – jinými slovy, za to že je u vesla Bureš, Pražáci opravdu nemůžou.)

    2. Jeden rozdíl bych tu viděl. Ten ouřední bordel v Praze nedělají Pražáci (Ale bordeláře z kdekteré ďoury si tam navolili). A v Brně?

     1. Oldrich: chápu, že v Praze jsou tak útlocitný, že do držky by dali jen Pražákovi, ale když jim tam dělá bordel někdo odjinud, jsou ticho a šoupou nohama? Tak to je s tou Prahou horší, než jsem myslel.

     2. Vsichni Prazaci jsou z nejakych der. Je jen otazka, v kolikate generaci.

 7. Vůbec nemůžu přijít na to, k čemu tam je ta fotka s párkem nad Oktávkou. Ale potvrzuje to můj dojem – kucí si udělali pěknej výlet někam, kde se NĚCO děje. Tak snad se pobavili, místní byli taky určitě rádi, že je přijela podpořit posádka sazometu s účkem na značce.

 8. Aj ste hajlovali a hádzali fľaše ako ostatní?

  1. ?Od kdy pravice hajluje?

   1. Hajlovat levicí by bylo trochu divný, ist es nicht wahr?

    1. Nee, hab‘ die Parteizugehoerigkeit gemeint…

  2. Jistě. Ale napřed jsme si pustili v té naší oktávce Ortel, a to, co popisuješ se dělo až následně, po Mešitě, Defenestraci a dvou petkách Bráníka.

   1. Vsechno pochopim… ale Branik?!?

    1. Ten kdo pije Braník, sere jako vraník.

     1. Nojo, kurva, Branik za tu migraci muze! To bylo porad: „Kam bys chodil, celej svet sem pride za tebou…“ a ted ten svet prisel.

 9. Tohle vsechno je caj,ja dychtive ocekavam velkolepejsi spektakl.Bile prilby uz nachystaly chemii,nekolik desitek civilistu vcetne deti proslo skolenim,jak maji simulovat,U.S. ponorka se sekyrkama uz je ve Stredozemnim mori pripravena,ja mam Colu i krupky… tak kdy nas zase media oblazi tim,ze Asad nekam hodil chlor?Tipuju zitrek.

  1. Počítám, že nějaký mazec bude v Karl-Marx-Stadtu dneska kvečeru. Na TW už od rána probleskujou zprávy, že okolo města mají fízlové hotové manévry, RT tam pověsili fotku z jejich zpravodajského vrtulníku, kde jsou vidět velké štrůdly fízláckých kár. A slibujou, že na YT bude opět přímý přenos. Jen ještě nenapsali, kam přesně je to svolaný. Jestli k tomu jejich padesátitunovému patronovi města, nebo jinam. A visí tam taky varování před provokacema smažek z Antify a jejich skamaráděných opic, co mohou sloužit jako návnady.

   1. Pokud to dnes bude stát za to, opět bude report.

   2. Mrtveho Smida uz maji pripraveneho?

    1. Sysop: Pokud ho připravil Putin, tak ano. Alespoň dle médií.

     http://observer.com/2018/08/is-vladimir-putin-behind-right-wing-riots-in-chemnitz-germany/

     1. A já už myslel že to byl Kradousek trolol

      1. Dneska to maji media tezke. O vyroci prepadeni vysilacky v Gliwicich ani carka, to se nesmi, musi se naopak psat o radikalech v Karl-Marx-Stadtu, ale tam se to jeste neupeklo, co maji chudaci vlastne narodu predlozit za propagandu?

     2. Schmidt or Шмид, that’s the question…

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017