Divnodějná historie Silnic a dál nic Ředitelny - zpět na článek

komentářů 34

Přidat komentář
 1. celý to nedává smysl kdo má bejt křupa a kdo nepejchal.
  blábol na blábol

  1. ne že bych nepochopil přesmyčku na křupu, ale ty sqvělý vlastnosti mi tam moc nesedí.
   od doby panování bůžka napoleonka vše rozmrdal a zmizel ti kupčíci a dodavatelé jedou dost na hraně. a díky naprosto sqvělému zákonu o veřejných zakázkách, která taky těm kupčíků zavařil má ředitelna neskutečné problémy třeba 12.

  2. Křupa je odvolaný generální ředitel ŘSD Kroupa, Nepejchal odvolaný ředitel ICT Pejchal.
   Jde o to, že před příchodem ředitele Pejchala, řídili rozvoj a veškeré nákupy vlastně dodavatelé(kupčíci). (Your System, Notes CS, Vars, …). Předchozí ředitelé či vedoucí odborů byli neschopní zřejmě úplatní blbečkové!
   Podobně úspěšný jako Pejchal byl i ředitel Kroupa.
   Žumpa vnitřní – min. vnitra, Žumpa přepravní – min. dopravy.
   Za ministrování p. Ťoka došlo ke snížení ceny dálnic o neuvěřitelných 55%! To se samozřejmě politickým vyžírkům typu Kalousek, Fiala, Hamáček nemohlo líbit! Přetrhalo jim to „penězovody“!

   1. za snížení cen nemůže ani Ťok ani Kroupa, ale Bárta, krize a nepřipravenost stavebních firem reagovat na změnu. (všichni doufali, že se to přežene, postaví jednu nebo dvě stavby pod náklady a zase bude klid)
    ceny na nově soutěžených zakázkách už zase rostou.
    stavby kolabujou, protože je vysoutěžili firmy s nejnižší cenou a s představou že na stavbách ŘSD je ráj (kterou asi chytli od novinářů)
    ŘSD se dostává ze strany firem pod stále větší tlak. dneska má každá stavba právníka. Samo ŘSD nemá dostatek lidí na vedení staveb a snaží se vše řídit centrélně z Prahy a Brna. (pomalý, nepružný)
    ŘSD (a všichni co pro něj chtějí pracovat) stále pro rozpočty a fakturaci používají ASPE (takže se možná přestali nakupovat blbost, ale to co se zavedlo pojede ještě dlouho)
    ano odřízli se političtí vyžírkové od penězovodů, ale to kam se celý systém posunul není asi cesta správným směrem.
    opravdu nevidím žádnou převratnou zásluhu křupi na dnešním stavu.

   2. Ceny jsou aktuálně pokud vím asi na 4,5 za papír a inkoust za stovky kilometrů, šak kdo kdy přetím i potom postavil stovky kilometrů „dálnic“ (s křižovatkama, autobusovejma zastávkama apod.) škrtem pera, že?

 2. domnívám se, že u toho autor ejakuloval.

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!