Den svobodné mobility 2017 AAR - zpět na článek

komentářů 19

 1. On asi nikdo koho to tu nikdy nebavilo nebo nebavi nebude psat co by bylo super nebo co je nahovno, to sou vetsinou lidi co tu jsou nebo byli jako doma, co je na tom špatně? Taky si tu rád přečtu d-f starý články, myslim že jsem je přečetl asi všechny a několikrát, protože sou prostě nasraný a zároveň je to legrace. Nic moc demotivačního bych na tom neviděl.

 2. V pomyselnej súťaži o naj auto zrazu, dávam svojich 10 bodov čiernemu Hellcatu. :-)

 3. Autor se dopustil drobné nepřesnosti, ale já mu to promíjím. Nejvýchodnějším vozidlem nebyl Moskvič ani Ural, ale Corolla E8 rok 1986. Skoro by se dalo napsat, že tam byli dva Moskviči, protože soudruzi od pana TOYODY se při vývoji modelu Corolla E8 liftback inspirovali od soudruhů v Avtomobilnom zavodě Leninskovo komsomola a prachsprostě okopírovali Moskvič 2141 známý pod obchodním názvem ALEKO. Posuďte sami. https://cs.wikipedia.org/wiki/Moskvi%C4%8D_2141 https://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Corolla_(E80)#/media/File:1984_Toyota_Corolla_DX_liftback_at_550601_Miles.jpg
  Jinak hodnotím akci jako zdařilou. Nejvíce mě zaujalo FH a SEAT ibiza.

  1. Nechceš trochu upřesnit, kdo od koho co okopíroval? Moskvič 2141 šel do prodeje 1986, zatímco Toyota už v roce 1983.

   Kromě toho moskvič 2141 je kopie simcy 1307 a některé prvky byly převzaty z audi 80, to se píše i na té wikipedii, na kterou se odkazuješ.

 4. Je suis Árpád Levente Jeddi. Je to sice trochu z ruky, ale kdyby se DSM konal někde jinde na jihu Francie, tak by se dalo spojit příjemné s užitečným.
  Mám na mysli toho legendárního řidiče kamionu co v Calais provozoval Magyarcarmageddon. Paradoxně jsem se o něm nedozvěděl z tohoto webu, jak bych očekával, ale odjinud:
  https://www.youtube.com/watch?v=1GP95xe1qAM

  Ani nevím jestli ho nakonec multikulti sluníčkáři zničili, nebo ne. Tady je celé to video jeho způsobu řešení migrantské otázky:
  https://www.youtube.com/watch?v=qKen21rYNuA

  Aspoň teď vím, že v Maďarsku nemám nadávat do kurev, protože to slovo taky znají :)

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017