Den svobodné mobility 2017 AAR - zpět na článek

komentářů 19

 1. A kde je to společné foto?
  Jinak děkuji DF za skvělou akci a těším se opět za rok.

 2. Tahač byl skutečně epochální, to už asi překoná jen až příště dojede i s návěsem, případně jedině když tam někdo přiletí vrtulníkem :D Naštěstí i parkování vyšlo a hlídač z Lídlu se odvážil vylézt zeptat co to je za happening až lidi z větší části opadli :)

 3. Mrzí mě, že jsem nemohl dorazit. Tak snad příště :)

 4. Byly by nějaké ty podrobnosti k nehodě onoho motocyklisty? Mám to chápat tak, že vjel do party pumpičkářů, kteří jeli v pelotonu v protisměru a protože byl ozbrojen, tak se ubránil odřeninám?

  1. Buď to, anebo jel po pištoli místo po vlastní kůži :)

 5. Ne, pardon, toto je informační šum.
  Mimořádná událost se přihodila o 10 dní později a pointa je, že ujel spoustu metrů po rukojeti nože, ze které se půlka mezi asfaltem a motorkou odbrousila a tím opravdu šťastnou náhodou – jako slider u závodní kombinézy, uchránila celou nohu. (Dýka se nosí u leváka v levé holínce)
  Opravdu super náhoda, úhel vyšel tak, že rukojeť byla prakticky jediným styčným bodem se silnicí.
  A zmíněná pneumatika bouchla přehřátím, protože účastník vyjel klasicky na poslední chvíli. Čtyři kilometry stoupání dálnice na plný plyn poté pneumatika, určená pouze pro ten daný přesun (protože má větší průměr a také netřeba na dálnici ojíždět špunty na běžně namontované pneumatice do terénu) nezvládla. Byla chudák vyrobena už někdy v sedmdesátých létech a tři atmosféry a hnát půltunový stroj do kopce holt neustála. Na frontě by se přirozeně chladila bahnem.

  1. Aha, tak nůž, ale jinak jsem to trefil :) Tak gratz že to tak dopadlo. Nůž ještě půjde dát dokupy?

   1. Netřeba, naopak, je to nyní v obchodech a na úřadech méně nápadné. A úchop drsnější. Běžný občan i hoši od PČR nerozeznají funkci. Ideální kamufláž.

  2. To neexistuje nová náhrada? Jezdit na 40 let staré gumě, to snad ani jinak dopadnout nemohlo. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu…

   1. Máte plnou pravdu, ale při více strojích se holt někdy musí sáhnout po dekorativním kole. Normálně jezdím po lese na špuntech. Ty přesuny po dálnici jsou smrt. I ty stálé otáčky na dálnici tomu motoru škodí.
    Nedoporučují to dokonce i těm verzím, které se teď prodávají za čtyřista litrů pro retromily.

 6. Doufám, že Vám takový pičoviny jednou ministerstvo pravdy a lásky zakáže. :D

 7. Za posádku vínového Wrangleru děkluji, bylo to fajn.

 8. Bylo to fajn, díky!
  Jestli naftový kabrio neumře, zkusím se tam dostat i příště.

 9. Osobně mne velmi mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit, páč mne po letech bez nemocí skolila střevní chřipka. A zrovínka když to mám takhle hezky za humny.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!