Den mobility 2018 AAR - zpět na článek

komentářů 19

 1. Další zajímavá trasa? Co kupříkladu akce „Po stopách ruských okupantů“ v severních Čechách, konkrétně prostor Stráž pod Ralskem – Hradčany – Ralsko Kuřivody? Sraz lze uspořádat v Kuřivodech, je tam spousta volného místa, silnice jsou široké a rovné a provoz na nich docela řídký. Ale uznávám, že to je docela z ruky.

  1. Tady na Sumave je taky vagon peknejch mist a Klatovsky klub veteranu tady dela cas od casu ruzne spanile jizdy. Plus by se to treba dalo spojit s navstevou nasi SSK strelnice, pokud by to bylo mimo termin zavodu, ktere tu obcas mame. Jenze uznavam, ze to treba pro Moravaky je fuckt z ruky.

   1. Na Sumave probehl letosni I.Quest a bylo to tam fajn.

    1. To bylo smerem na jihovychod, to je prece jen Moravakum bliz. No jak rikam, kdyby zajem byl, muzeme to spojit se strilenim, pocourat tady po sumavskych silnickach se da taky, hospod plna zadel (kdybych znal priblizny pocet ucastniku, muzeme se nazrat u nas na strelnici – do 100 lidi se tady ta sedet i v desti), atd.

     Uvidime za rok.

 2. „…v Kuřivodech, je tam spousta volného místa, silnice jsou široké a rovné…“
  Řekl bych, že jezdecky zajímavá trasa je naopak zatáčkovitá, pokud možno v pěkné krajině, aspoň trochu kopcovité a případný kvalitní povrch už je bonus. Ne nadarmo Dfens hojně využívá oblíbené motorkářské trasy.

  1. Pak bych volila trasu Klatovy-Nepomuk, paradni krucankov a zanovni koberec. Velka sance potkat mistni motorkare drazdici tu polovinu silnice, ktera jim zrovna nepatri ;)

 3. Tak panáček byl nemocinkaný a unavenkaný, každé dvě hodiny si musel dát šlofika, hmm. Tak ono když si celý rok někdo paří kule v autě a nepohne tou tlustou prdelí, tak nic jiného než chcípák co je desetkrát do roka marod z něj ani být nemůže :-D Pak musí být tak důležtý festival všech vocasů odložen o týden, katastrofa :-D

  1. Tvrdit, že zakladatel tohohle webu má tlustou prdel, to vyžaduje hutnou dávku tuposti.

  2. Nunu, ty si sladkej…

  3. čuráku

 4. Moc fajn akce, mám jen jednu připomínku: S dovolením bych se přimlouval za doživotní vynechání Pivotelu MMX z programu. Nejméně do životnosti kuchaře, protože ten člověk má sebevědomí, které se naprosto fatálně nepotkává s uměním a provozní ho nemá na uzdě. Jinými slovy, nedá se to žrát. :-)

  1. Proti předchozím podnikům je to výraznej nadprůměr a zatim jste asi první, kdo si stěžuje, vo co go?

   Musíte si uvědomit, že co ukazuje Pohlreich nejsou jenom ty nejhorší případy – to je dokument reálnýho stavu většiny podniků v zemi. Jenom holt do některejch chodí lidi i přes to, co produkují.

   1. Bohužel jsem podnik za poslední dobu navštívil třikrát a kombinuje neskromnou cenovou politiku, průměrnou kvalitu a velmi laxní obsluhu. Mluvím jen za sebe, jakkoli jsem u našeho stolu pozoroval názorovou shodu v této věci. Za mne říkám jen tolik, že já tento podnik pro příště vynechám nebo se pak najím jinde.

    1. Ceny vyletěly pod záminkou Burešovo téměř úplně všude a to dost výrazně. Já teda obecně do restauračních zařízení moc nelezu, ale když už, tak oproti dřívějšku si všímám, že to jsou docela pálky, ať je to kde je to. Ale můžu mít jenom smůlu na výběr :D I když, pravda, tady mi to taky přišlo i tak poněkud vyšší. Ale jestli potřebujete vyléčit, zajeďte si do Varů na promenádu. Polívka za dvě kila je tam jen začátek, a mám jistý pochybnosti o tom, že v každým tom random hotelu a vývařovně mají šéfkuchaře světové úrovně…

     Opravdu, dřív byla afterparty několikrát i v o dost horších podnicích, kde majitelstvo mělo ohlášený počet účastníků tuplem na háku a obsluha to nedávala a ještě nic nevěděli.

    2. Jan Gutbayer: Vy furt ne a ne pochopit, že jediný správný názor má behemot, tak ho koukejte převzít a buďte rád, že to nebylo horší – protože jak jste nejspíš netušil, jsou i horší a dražší místa. Jejich existence má vysokou relevanci k Vašemu názoru a to takovou, že když je ve Varech polívka za dvě kila, tak máte Pivotel chválit a nedržkovat, to je snad logický ne? :-D

    3. Ono najít hospodu, kde se najíte lépe, nebo levněji, někdy dokonce i obojí najednou je možné. Ale taky musí být schopná zvládnout nárazový příliv 40-50 osob a jejich aut zároveň při svém běžném provozu. A hlavně musí být v rozumné dojezdové vzdálenosti od cíle trasy. Pokud máte tip na trasu i restauraci, podělte se. Já osobně s Pivotelem trabl nemám, můj gulášek byl fajnovej. Dokonce bych řekl po předchozích zkušenostech, že všude jinde jsme čekali déle. Ale zas mám rád změnu a nové výzvy. Cenu nezmiňuji, level máme každý nastavený zcela jinak.

    4. Pivotel je prosím pěkně v Letech. to je předměstí Dobřichovic, a v současné době satelit Prahy, a to zatraceně milionářskej satelit. to není žádná Dubeč, Pitkovice, Šestajovice nebo Chýně, to nejsou řadové domečky se zahrádečkou pro dělný lid, to je v hezké krajině, vlakem co čtvrt hodiny do půlhodinky do centra, tedy rychleji než třeba z Modřan. no a samozřejmě Pivotel našel díru na trhu, prostě jiná hogofogo restaurace s architektonickým výrazem bez štukových lvů nikde okolo není. choděj jim tam lidi? choděj. ergo to dělají dobře.
     (mě se tam nelíbí, je to takové sterilní a útulné asi jako pitevna nebo odletová hala, jídlo mi tam připadá takové bez výrazu, ale vkusové jsou různí. tedy, popisuji situaci před čtyřmi lety, už v kraji nepůsobím)

 5. Škoda že mi to ani letos nevyšlo, opět kvůli dálky…. Za mě bych hlasoval za něco směrem blíž k Moravě :)

 6. Aaaach, dvanactsetrojka… uplne mi naskocilo, jak mne s ni tata vyjimecne svezl rano do skoly, to bylo naprosto hitovy <3 takze diky za tenhle flash back. To centralni zamykani musela byt absolutni pecka, protoze ja s nim oslnovala i na Felicii stejne motorizovaneho kamarada.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!