Chocholoušek 2016 edition

Featured Image

Já tu babu jednou zabiju. Přetrhnu tě, ty malej zmetku. Já se z toho picnu. Zasloužili by nakopat do prdele. Vyhrožujete rádi verbálně existujícím i neexistujícím lidem násilím či dokonce smrtí? Tak bacha.

Před časem došlo k politováníhodné události, kdy nějaká pomatená transsexuálka zabodla nic netušící oběť na Andělu v Tescu nožem, který si bez zaplacení vyzvedla bezprostředně před činem tamtéž. Tomu předcházel jiný incident, kdy stejný babochlap někde v kavárně na hajzlu napadl jinou ženu, nadával jí a pokoušel se jí uškrtit tričkem. Dostavila se policejní hlídka, která jí/mu dala dýchnout a odvezla jí/ho do cvokárny, kde se léčil(a). Tuto léčbu však nenařídil soud, o propuštění babochlapa proto rozhodovali pouze cvokaři. Žádné trestní obvinění v souvislosti se škrcením nepadlo, stejně tak návrh na vazbu, babochlap byl tedy na svobodě zcela legálně.

Postup cvokařů se mi podle dostupných informací jevil lege artis, což se ale nedá říct o tom, co dělala nebo nedělala policie. Policie přijela na místo (toho prvního) činu, hovořila s babochlapem, který/-á policistům oznámil/-a, že lituje, že se jí čin nepovedlo dokonat. Nicméně policie to nevyhodnotila jako závažný trestný čin, proč taky, vždyť jde jen o útok na zdraví a život. Kdyby jezdila bez řidičáku, to by bylo jinak. Nechala jí i jeho odvézt do Bohnic. Pravděpodobně byli stejného názoru jako babochlap, totiž že škrcení je normální. Trestní stíhání zahájeno nebylo, dokonce prý ani nebyl sepsán úřední záznam. Proč taky. S tím je spousta papírování a asi za to nejsou čárky. Lepší je číhat v křoví s radarem a chytat pyráťy.

Důsledkem je, že babochlap na letošním Prague Pride chyběl, protože je nyní ve vazbě. Ubodání „do mrtva“ už asi stálo policii za nějakou tu námahu a taky se tím zlepší statistika objasněnosti vražd, což je veřejností často sledovaný ukazatel.

Lid zachvátil spravedlivý hněv. Mohou za to…

…wait for it…

dochtoři!

a to proto, že jí pustili z blázince, zatímco podle nich tam měla zůstat nejmíň nafurt. Vůbec nepochopili, že léčba nebyla soudem nařízená, takže probíhala v „civilním“ režimu. K tíži mělo babochlapovi Michale, pardon, Myšel také jít, že se prý pokusila z léčebny utéct (ve skutečnosti odešla sama toho dne, kdy měla jít domů poté, co jí bylo řečeno, že má jít domů, jen neřekla personálu, že odchází) a měla konflikty s dalšími blázny. To je podle lidu dostatečná indikace k tomu, aby v blázinci byla držena násilím.

Dokonce byla zřízena speciální ministerská komise, která má přezkoumat postup cvokařů, a nebyla zřízena žádná komise, která by přezkoumala postup policajtů.

Kupodivu veřejnost nemíní, že za to mohou fízlové, který v tom podle mě jedou víc než dochtoři. To, že někdo někoho napadne a škrtí, je pořád postačující k obvinění z nějakého trestného činu, zvlášť když potom řekne, že to měl/-a v plánu dokonat. Ukázalo se, že hrdinové, co pro nás nasazují denně své životy nebo jak si to teď nechávají říkat od policejní novinářské úderky to měli totálně u prdelí.

Lid vůbec poslední dobou nějak směřuje k čím dál drakoničtějším aktům. Zavírat lidi do blázince, nejlépe na doživotí, vykazovat z domova, na doživotí (zde je třeba ještě upřesnit, zda se bude jednat o doživotí vykázaného nebo jeho protějšku), odebírat řidičáky, taky na doživotí (zde bych doporučoval se zamyslel ještě nad posmrtnou odpovědností za některé přestupky, aby obce vybraly víc peněz v dědickém řízení, protože znám asi dva případy, kdy bylo řízení o správním deliktu provozovatele vozidla vedeno s osobou, která zemřela), sexuální agresory vykastrovat, což je také z principu tak nějak nadoživotí, trest smrti, samozřejmě, a vůbec mi to připadá, že se v mysli buřtožrouta zabydluje středověk. Dosavadní úsilí orgánů v trestním řízení není postačující, přestože se jim podařilo za necelé tři roky opět zaplnit kriminály, které vyklidila lidem nenáviděná amnestie a dokonce se podařilo plán v zavírání nejen splnit, ale dokonce překročit, protože v kriminálech už není místo.

Lidi, nebuďte magoři. Sami víte dobře, jak to tady funguje. Jakmile nadáte úředníky a silové složky nějakou pravomocí, okamžitě ji zneužijí. Zneužijí proti vám a ve svůj prospěch. Jako bychom neměli dost sociálních pracovnic, co si hrají na boha, ambiciózních doktůrků, co vytahují „důkazy“ z koše a konstruují z toho „sestry smrtky“, „špičkové“ fízly, co si vyrábějí důkazy v malování a vedou rekognice se svědky v pochybném zdravotním stavu návodným způsobem, znalce, co vyrábějí posudky na objednávku, policii, co spolupracuje s předvybranými soudci, různé ty Nečesané a Kramné, kde je důkazní situace, ehm… sporná, nebo sociální popravy ála Lacina. Ambiciózní šilhavé slizké státní zástupce, kteří se ostrými lokty probojovávají k zajímavým kauzám, aby se mohli exhibovat v médiích, a elitní soudce snažící se zapsat do povědomí veřejnosti exemplárními tresty. Dál ty policejní důkazní praktiky, jako například duchaření s „pachovými stopami“ založenými na tom, jak se právě vychrněl policejní vlčák a nesprávně provedené testy DNA, které se ve velkém provalí tak za dva tři roky. Celý tento systém vede k tomu, že je možné v podstatě zavřít kohokoli za cokoli a je úplně jedno, jestli to udělal nebo ne. I vás, třeba hned zítra. No problem.

Veřejnost svými postoji vykoleduje systém podobný psychiatrické péči v duchu filmu Jáchyme, hoď ho do stroje, kdy věta „já se z toho zblázním“ byla postačujícím důvodem k intervenci Dr. Chocholouška. Bude pak stačit, když někomu ujede z huby nějaká věta citovaná v první ostavci a skončí v blázinci.


21-08-2016 D-FENS

12345 (337x hodnoceno, průměr: 1,20 z 5)
23 106x přečteno
Updatováno: 21.8.2016 — 22:55
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!