Chcípni bolševiku… ! - zpět na článek

komentářů 156

 1. Jak tu prosím funguje ignore list?

  1. Na koho? Na skřeta třeba? Po přihlášení stačí jen kliknout na Ignorovat uživatele v jakémkoli jeho příspěvku. A že jich tu tenhle zmrd pod celkem třemi nicky ale má.

  2. Ignore list je ten zavírací křížek vpravo nahoře v okně browseru.

   1. Mam macOS. Krizek neni. Nekrizkuju.

 2. Prave proto, ze (nejen) v tomto state je vetsina ovci, muze fungovat zastupitelska demokracie. Nevim, cemu se pak divis, kdyz jsi nezavisly, ale kandidujes za KSCM. Kdyz te bavi donekonecna lidem neco vysvetlovat, tvuj boj. Pokud jsi opravdu delal par let v reklame, tak dobre vis, jakou moc ma slovo. A dnes je to zejmena zaklinadlo „KSCM“. Neco jako „naciste jsou pravicovi extremiste“. Co na tom, ze je to ultrapicovina. Ale „rika se to vsude“, takze „to musi bejt pravda“.

  1. Závislý, nezávislý, být na kandidátce KSČM je skoro setjně tak špatný, jako být na kandidátce Žid Brno, Zelených, Pirátů nebo ANO.

   1. Z filozofického hlediska je úplně irelevantní, na jaké jste kandidátce, je podstatné, jaký jste člověk, jde tu o smysl člověka, zda ho vůbec chápete, z politického hlediska mě pak jako voliče zajímá, jaký máte charakter a psychologii osobnosti, politik je totiž menšinová „rasa“, musí být v mnohém odolnější než většinová voličská „rasa“, nesmí mě jako voliče uvrhnout záměrně do rizik, protože je za mě zodpovědný se vším všudy jako „rodič za dítě“.

    1. Thud ma recht. Z praktickeho hlediska je uplne nahovno byt jako nezavisly na nejake zavisle kandidatce, protoze s timhle cejchem i sebelepsi charakter proste neprorazi. Tipuju, ze nejvic priznivcu pak dotycny ziska ‚preqapive‘ prave z one zavisle strany. Pokud tohle neni ucel, pak ho proste nechapu.

     1. No prosím, a už se dostáváme k ideologii, už jsme o tom hovořili, jakou moc má slovo, víte s tím rasismem. A teď tu máme všemožné strany s nějakou historií a ideologií a člověka, který jako nezávislý si vybral stranu, ke které má odpor nějaká část veřejnosti – říkám tomu setrvačný ideologický syndrom. On si tu stranu vybral z nějakého důvodu, můžeme se dohadovat z jakého, to je nepodstatné, protože on je tam jako nezávislý a přesto, že je jako nezávislý, Vy už mu dáváte cejch celé té historie a ideologie té strany, ze které máte osypky. Takže sám potvrzujete, že slovo a ideologie má větší smysl než člověk sám, smysl člověka Vám uniká, protože jste soustředěn slovem a ideologiemi.

      1. Pokud se nehlásí k anarchokapitalismu, EU, landsmanchaftu, nebo přijímání imigrantů – jsem ochoten se jím zabývat, a třeba ho případně i volit.

       Je to jednoduché. Buď si necháte poradit od médií a neziskovek, koho máte volit. Což znamená volíte kandidáta výhodného pro ně.

      2. Ja mu nedavam lautr nic, nejsem jeho volic.

       1. Sysop: Máte recht, chybí jim v programu eutanazie.

        1. Myslim, ze neni sam, kdo devastuje svuj cas vysvetlovanim neceho, co stejne vetsina pochopi na prvni dobrou. Znam par takovych politiku, co se proste divi, ze kdyz jsou v nejakem mancaftu, tak schytaji i za to, u ceho absolutne nebyli.

         Pro mne je takovy clovek zcela nepouzitelny, protoze uz nechape ani tento zakladni princip. A pokud chci hodit hlas politikovi, pak predpokladam, ze je schopny, ergo tyto elementarni veci ma zmakle jako sborku SA58 ve ctvrt na tri rano potme. A vubec nebude plytvat svoji drahocennou energii na to, aby vubec obhajil sam sebe. Rovnou jede a prosazuje moji vuli, neztraci cas, ma ho malo.

         1. Vůbec nic nevysvětlil, ani netuší, že ten proletariát je v globalizmu a multikulturalismu i on sám, je jeho nedílnou součástí, to je na tom asi nejúsměvnější. Proto mně pořád není jasné, o co se tady jako hádáte, komu je zde spíláno, kdo je ten tajtrdlík vlastně..

      3. Samozřejmě, že mu dávám cejch té strany! Však za ní kandiduje! Otázka je, jakou to pro mě hraje roli.
       Jak nezávislý asi může být, když je závislý na té straně? Dělá mi problém pochopit to i u Jakla, co kandiduje za SPD, proč to vlastně dělá. Tady autor to samé. A protože si to tak vybrali, přesně jak píše Sysop, když ho baví to pořád vysvětlovat a žít s tím cejchem, jeho boj.

       Z mého pohledu zdá se mi poněkud absurdní nastoupit do autobusu s nápisem KSČM a z okénka pak křičet „ale já s nimi nejsem!“.

       1. Já jsem jen obyčejný filozof, já nastoupím klidně i do autobusu, na kterém bude nápis „kokot“ a to za předpokladu, že přijede na čas, uvnitř bude útulno a čisto, budu se tam cítit v bezpečí a ten autobus mě doveze do cíle v pořádku, ani si pak nevšimnu, že měl na karoserii nápis „kokot“.
        A pan Jakl ať si nastoupí do jakého chce autobusu, je dospělý a svéprávný a určitě sám ví, který jede na čas a bude v něm bezpečno a doveze ho k cíli.

        1. Ale jo, klidne si tam nastup, jen pak z okenka nehulakej „ja s nima v tom nejedu“, protoze lidem budes za kokota tuplovaneho.

         1. Eh, sorry jako, zapomnel jsem vykat.

         2. Sysope, když to těm lidem udělá lepší den, klidně.

          1. Pokud jste na tech lidech jako politik existencne zavisly, pak jde predevsim o vas dalsi den.

          2. Sysope, ale tak, každý z nás je na někom závislý, přečtěte si můj poslední komentář pod článkem „Mobilizace aneb..“, jestli potom taky nic, ta už nevim co s váma.

    2. „Z filozofického hlediska je úplně irelevantní, na jaké jste kandidátce“
     Pokud je někdo tak blbej, že předstírá „nezávislost“ zrovna na kandidátce nereformova(tel)né Strany kovaných bolševiků (byť v „hubených letech“ se spokojivší s umírněným programem bez třídního boje a díky nepřipuštění ke korytu nemající „aféry“), tak je z filozofického hlediska v pořádku, že na té kandidátce je. Od toho ta firemní přece loga jsou, aby se hrubá filtrace udála na nich – platí stejně v politice jako v Auto Kelly.

     1. Já spíše filtruji motivaci, odhodlání a činy, než loga. Ale máte pravdu, že symboly také. Např. kdo se moc lísá k EU vlajce či neziskovkám typu Člověk v plísni či Lékaři bez hranic – je pro mně nevolitelný.

     2. Jelikož třídní boj probíhá neustále, nikdy neskončil, je úplně irelevantní, na jaké jste kandidátce.

 3. To je hustý, najde se někdo kdo ten sáhodlouhý text, který se mi nechce číst zkomprimuje nejlépe do jedný věty?
  Protože dál než „dobrý den, jmenuji se Tekel, opravář praček, tak kde ji máte“ nedokážu číst. A rychločtením nechápu pointu.

  1. Já to zkusím. Stojí tam „Skřete, běž spát.“

   1. jo jdu spát, nic pro mě, po volbách uvidím jak se tady zatočí s mafií…

    1. Presne tak sa u Vás zatočí s mafiou ako na Slovensku po tých protestoch v rámci zavraždenia Kušnírovej a Kuciaka – NIJAK.

     1. SatanOkkY: když lid volá po tom, abyste zatočil sám se sebou, uděláte to přesně stejně – zatočíte se pěkně dokolečka před kamerou, počkáte, až je to přestane bavit a jedete dál. Přece sám sebe nepošlete do basy :-D

     2. Jak to že nijak?
      Vždyť vám tam provedli barevnou revoluci ve které odstranili Fica a všechny co nejsou USA/NATO 100% rektálně alpinisticky kompatibilní.
      Vyzdvihli proamerické mafiány, pár nových nainstalovali do vlády a potlačili staré privatizační mečiarovské mafiány. Takže není pravda že nebojují s mafií.

      S američanama se to má tak: někam dosadí svého pravicového diktátora který vraždí a perzekuuje hůř než ten předchozí levicový, ale to vůbec nevadí, protože je „jejich“. Podobně jako v Sýrii mají své „hodné protiasadovské, umírněněopoziční vrahy a teroristy“. Buďte rád že se to na Slovači nemydlí jak na Ukrajině.

  2. Zkomprimuje, to mě pobavilo – Představte si lidskou společnost jako jeden velký globální program, systém v něm vytváří viry a pouští do něho hackery i různé trojské koně, stejně jako v počítačovém programu, akorát že „materiál“, se kterým tento systém – „druh“ v programu pracuje, je biologického charakteru a globální systém nevytvořil záměrně žádný kontrolní mechanismus ani čistič, jako máte v počítači různé ochranné programy proti narušitelům, tudíž ty viry spolu s hackery kolují v té lidské společnosti, protože ona nemá nastavený žádný ochranný program sebereflexe, nemá čističe ani stanovené hranice neúnosnosti pro ten biologický „materiál“.

   1. co jsi tím chtěl říct?

   2. Sorry jako, ale tohle nedam. To je minimalne o dva levely vejs, nez moje momentalni chapani. Zni to jako ceska slova, ale obsah je nejaka cizi rec.

   3. ex.lex: Jinak řečeno, nejsou lidé, jsou ideje. Některé ideje jsou pro vás prospěšné, jiné jsou viry, další jsou různými servisními a jinými programy sloužícími pro různé zájmové skupiny a cíle.

    Mně se docela líbí – a zvědeckého hlediska – jak skálopevně lidé volí (strany, myšlenky) ve volbách (i jinde) ty, o kterých neví nic. Jen si vzali za své ideje, myšlenky a programy, které jim naimplantovala média či jiní – ač často úplně vzdálené pravdě a realitě.

    Piráti byli voleni, protože idea rychlého internetu a facebooku, vole! Anarchokapitalismus vole, bo stát mě exkrementuje! ODS, bo pravice, rozumíš! TOP09, protože s knížetem budeme světoví a nóbl, ty smějde, chápeš to!

    1. Aha, ale u nás na vesnici se sotva 2000 obyvateli se docela dobře známe… A na obecním facbooku se přepírá dosavadní starosta a lezou na povrch pěkný špíny…

     1. SkReT: ptal bych se jako obvykle, cui bono? Na starostu vyplave spousta špíny a co? Lid zvolí nového, lepšího a neposkvrněného, který to myslí upřímně? Míst, kde se nová klika ukázala mnohem horší než stará je plná republika. Třeba Brno a Hnít Brno s Anofertem. Brno „řeší přímo“, zóny už začali a salám se bude krájet dál. Zlatý smrádek a teploučko v podání ODS a ČSSD.

      1. Nové koště dobře mete.

       1. SkReT: „dobře“ pro koho? (bych se zase ptal a opět zmínil Brno)

 4. Pane Tekele, já teda nechápu, jak taková nezávislá spolupráce s komunisty funguje nebo jak vůbec vznikla. A nejspíš to ani nikdy nepochopím. Vaše vysvětlení z roku 2010 je velice stručné: „dostal jsem nabídku a tak jsem to vzal“. Co z toho máte vy? Že jste se dostal do zastupitelstva. A co z toho mají komunisti?

  Asi je to v duchu „účel světí prostředky“ a „nepřítel mého nepřítele…“, ale já osobně si neumím představit, že bych za komanče kandidoval, je to něco, co se mi ekluje. A zřejmě spoustě voličů.

  1. Jako volič mám poznámku – Nezávislá spolupráce? To je přece jasné, nezavazuje Vás k tomu, co nejste ochoten dělat. To znamená, že když my dva budeme spolu spolupracovat, ovšem já se vymezím, že chci být nezávislý parťák, Vy na to přistoupíte, tak já, když mi do programu spolupráce zahrnete úkoly, které mně budou proti srsti (budete mně nutit krást konkurenci nápady, které pak budete vydávat za svoje.. – příklad), tak je nemusím plnit, jsem nezávislý na Vašem programu a budu plnit jen úkoly, které považuji za správné. Nevím, jak to má jiný nezávislý, já to chápu přesně takto.

  2. Je to v článku Tekela zmienené: http://dfens-cz.com/zpovidame-kandidaty-ing-ivan-tekel/
   Hneď prvá otázka a odpoveď ti dajú obrez o vzniku tejto, pre mňa podivnej spolupráce. Pre mňa za mňa nech si Tekel paktuje aj so samým Luciferom, ale nech sa nečuduje, že ho pri spolupráci s KSCM kde kto odvrhne ako vhodného kanditáta (napr. môj prípad), alebo, že mu nadávajú do škaredých komančov či boľševikov.

 5. Ehm, to v ČR máte naozaj aj v komunálnych voľbách tak, že sa volia kandidátky strán?
  Tak to nie je veru ktoviečo – v SR sa obecní zastupitelia volia z jedného zoznamu a môžu byť s podporou strany ale aj nezávislí (dokonca v menších obciach v ostatnom čase viacerí kandidujú ako nezávislí aj keď v minulosti boli straníkmi – majú tak často lepšie šance na zvolenie nielen sympatizantami vlastnej strany).

  1. Kromě větších vesnic, jako jsou třeba Praha a Brno, se tady většinou vytvoří nějaká místní seskupení „Za krásnou růžovoučkou budoucnostičku“, „Místní šíbři myslí jen na Vaše děti“ a podobně a z těch si pak vybíráme. Křížkování tady pan domácí popsal docela dobře.

 6. Kandidoval byste v roce 1933, když už muselo být všem jasné, o co jde, jako nezávislý na kandidátce NSDAP? Článkem jste odpověděl kladně. Tedy Váš žaludek bych nechtěl mít.

  1. No co, pravacka nahoru, ale jen od lokte. Paze pripazena. Tak se na ne musi.

  2. jenyk: Ano, klidně by mohl kandidovat jako nezávislý třeba za „Spolek psychopatů a sociopatů“. Obávám se, že nerozumíte slovu nezávislý na ideologii. Já můžu klidně pracovat jako nezávislý v jakémkoliv spolku i spolku vrahů, a když v tom spolku bude dvacet maníků v 15:00 hodin vraždit, protože to mají v ideologickém programu, já jako nezávislý na té ideologii půjdu v tom čase rozdávat deky a chleba pro bezdomovce. To je příklad, schválně ho podávám takto extrémní, abyste pochopil, že být nezávislý můžete být úplně všude a ve všem bez ohledu na to, v jakém jste spolku a jaká jede zrovna ideologie. Otázka je spíše v tom, jak dlouho Vám tu nezávislost na té ideologii ten spolek, nebo politická strana, nebo systém, bude tolerovat.

   1. Dfens v clanku „Krizkovat“ popisuje mechanismus krizkovani.

    V kostce, hlas pro „nezavisleho komance“ se pripocte KSCM jako strane, nejvic na tom vydelaji komanci na prvnich mistech kandidatky.
    Pokud je krizku o vice nez 10 procent vice nez prumer, posouva se dotycny v kandidatce nahoru, stale plati prosty fakt, ze hlasy patri strane a do funkci se dostanou prvni komanci z kandidatky.

    Uz jsi pochopil, co to tu meles za hovadiny, nebo jsi opravdu tak hloupy?

    1. vasek: A pokud by to od tebe nepochopil, může si pustit výukové video: „Přemluv bábu“.

    2. Tak teď nevím, co Vás štve víc v zemi, kde „NIKDO nevěří..“, jestli ten pan Tekel nebo to, že se do nějakých funkcí dostanou první komanči z kandidátky. Teď čtu, že třeba pan Kratina-herec jde jako nezávislý za ODS, a nikdo nevyšiluje, že „NIKDO nevěří demokratům..“ a že se do funkcí dostanou první ódésáci. Pořád nechápu, proč vyšilujete, když je to pořád stejný a hlavní slovo v zásadních otázkách, jestli budete mít zítra ještě chleba anebo se budete starat o sirotky ze Sýrie, má stejně EP. V komunálních volbách se akorát mění vedení v podnicích a pozicích, vyhází se minulý management, nasadí se novej a tak je to pořád dokola, ale pro voliče se nemění skoro nic, možná si všimne, že přibyl vodotrysk a kus dálnice a jedny jesle.

     1. A pan Kratina vyšiluje (nebo bude vyšilovat), že je (bude) spojován s ODS, jako tady pan Tekel vyšiluje, že je spojován s KSČM, když je přece NEZÁVISLÝ? Nechtělo by to chvilku počkat, než budeme srovnávat?

      1. Pan Tekel pouze poukazuje na šikanu, což je v pořádku, pan Kratina zatím na šikanu nepoukazuje, protože demokrat zatím nemá nálepku hanlivosti, na liberální demokraty ještě nikdo klíči, zatím v historii, necinkal. Což ovšem nevylučuje, že se to nemůže někdy stát.

       1. Cw já myslim, že tady všichni chápeme rozdíl mezi „nezávislým kandidátem“ a „členem strany“. Jen je prostě pro spoustu lidí chucpe být na kandidátce komančů, jakkoliv.

        1. Já to chápu, nicméně to mně osobně nebrání v tom, přemýšlet o některých otázkách, které marxismus otevřel a jedna z nich je velice zajímavá a to, že nenávist je následek, ne příčina a tuto lidskou podstatu nelze léčit láskou, individuálně, ale reálnou přeměnou světa, což znamená sociálně, čili budování lidského společenství v globální dobročinné lásce. Proto se uchytil slogan – láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí. Nevím, jestli pan Havel vůbec tušil, co povídá, ale chytli se toho všechny evropské elity a dobročinnost z nich prýští na všechny strany a země praskají pod náporem migrantů a neziskovky páchají svou dobročinnou činnost ne individuálně, nýbrž globálně sociálně. Takže podvedený může být i kandidát na kandidátce komančů, v podstatě celý svět je podvedený, a to mně na tom přijde skutečně úsměvný, když vidím tu Vaši demokratickou nenávist vůči té straně a přitom v tom marxismu plujete už takovou dobu, on akorát mění podobu v čase, mlátíte se v prsa, jak vy volíte ty správný, aniž byste tušil, že jste v soukolí něčeho daleko většího, co přesahuje Vaše chápání, voličské možnosti i ideologické přesvědčení, které používáte jako zaklínadlo v slově demokracie.

         1. Přesvědčení, to je teprve matroš :) Víra, spojená s dogma. Krása. Děkuji za krásný a kvalitní komentář, jen tak dál!

         2. Jako že všichni jsou stejní, tak je jedno, že se hlásí zrovna ke komančům? Ne, není to jedno. A jaká kuwa nenávist? Bavíme se tu o volbách a preferencích, ne o věšení na stromy, nebo jo?

       2. Tak díky té šikaně se tu pan Tekel začal kroutit a člověka napadá, jestli on nebude nakonec oportunista, že ano.

  3. Jenyk v roce 1933 byste možná i Vy kandidoval a možná i jako člen. Protože tehdy to ještě vypadalo dobře. Podobně jako u nás ve druhé polovině 40 let. Těch, co už tehdy tušili průser bylo opravdu jen pár, bez ohledu na to, kolik lidí se tím pak prsilo…

   1. V roce 1933 ještě ne, ale v roce 1934 už to bylo zcela jasné. Opozice se vraždila přímo na ulici, proběhla Noc dlouhých nožů (vyvraždění velitelského sboru SA nacisty na příklad Adolfa Hitlera a Hemana Goringa), dále zavraždění Engelberta Follfusse.

    Proto jakýkoli člověk hlásící se k nacistům od roku 1934 nebyl naivní, ale přesně věděl, o co jde. Mnoho lidí to hrálo na to, že nacisti nakonec vyhrají a lezení do prdele nacistům se jim vyplatí. Vítězů už se nikdo nebude na nic ptát. To byl případ třeba našich 90 % sudetských Němců, kteří si dnes falešně hrají na chuďátka.

    1. Sudetaci samozrejme chudatka nebyli a dostali, co si zaslouzili. Ve finale dopadli lip, nez kdyby odsunuti nebyli, protoze pak by byla velmi rychla ovcanska valka, po ktere by prdeli do hliny uplne vsichni, majetek by jim byl konfiskovan bez zapocteni Nemecku jako povalecne reparace. Tak co kurva jeste chteji.

     Na druhou stranu je dobre si priznat, ze my bychom zrejme delali uplne to stejne, kdyby za R-U se treba osamostatnili za podpory zapadu Sudetaci, Cechy a Moravaky zahrnuli do svoji Sudettenreich a nasledne nam zacali delat dusno jako bylo za protektoratu. Pak nejaky krikloun ze zahranici, rikejme mu treba Cechlajn by lidi zblbnul taky a delo by se uplne to samy. Mame proste kliku, ze to bylo tak, a ne obracene.

     Odsun byl rozumny a spravedlivy. A prave proto, ze to byla soucast povalecneho rozdeleni Evropy nastavenem Anglii, museji Sudetaci s pripadnou poptavkou po reparacich jit brecet tam.

     1. Zapomněl jste, že dnes probíhá přepis historie 2. světové války. A to z verze:

      a) Agresivní Němci pod vedením Adolfa Hitlera napadali další státy;

      na novou verzi:

      b) Rusové agresivně napadli celou Evropu, a to včetně mírumilovného Adolfa Hitlera a humanistických nacistů. Nebýt toho, že USA osvobodila Evropu, tak Evropu sežere ruská agrese. Ovšem je třeba vypořádat všechny křivdy provedené na diskriminovaných a utlačovaných Němcích, kteří tolik trpěli za 2. světové války i po ní.

      1. Prepis probiha v tuto chvili tak, ze Rusove napadli spolecne s Risi Polsko cimz obe zeme odstartovaly WW2. Coz je znacne zjednoduseny pohled a nechapu, ze to historici neomlati tem lidem o hlavu(no, castecne to chapu).

       1. napadli ho Němci se Slovákama poté, co si Němci se SSSR Polsko rozparcelovali. Rusáci si přišli urvat svůj díl Polska až za 17 dní.

        1. Ale i kdyz pripustime tento zjednoduseny pohled, tak WW2 odstartovalo deleni CSR, co si kurva budeme nalhavat. Samotny akt napadeni Polska uz bylo pouze vyusteni toho, ze Hitler dostal vybavu armady CSR na zlatem podnose.

         1. Cili Mnichovsky potlach? No… proc ne. Strilelo se uz mesic pred nim.

   2. Komunismus (nejen) v Československu je přímým důsledkem Adolfa Hitlera a Němci vyvolané 2. světové války. Bez ní by totiž komunismus v Československu nikdy nebyl.

    Je zvláštní, že svět vůbec málo doceňuje to, co Němci udělali pro rozšíření komunismu:

    1) Němečtí Židé Marx a Engels napsali bible komunismu: „Manifest der Kommunistischen Partei“, „Das Kapital“. Věřte, že tam nebylo ani písmenko rusky, všechno poctivě němčinou.

    2) Import Lenina vlakem do Ruska, a dotace Lenina 20 milióny marek (všimněte si, že marky nejsou ruské peníze), aby vyvolal v Rusku komunistickou revoluci.

    3) 2. světová válka, bez které by se komunismus nemohl rozšířit. Ve své podstatě totiž válku vyhráli sovětší bolševici (spolu s USA technikou), jinak bychom dnes namísto EU měli Third Rise.

    Je vůbec s podivem, jak málo svět doceňuje, že bez Němců by komunismus nikdy nebyl a nedosáhl takových kolosálních územních zisků!

    1. Technická poznámka: Třetí říše by tu asi opravdu byla, ale nebylo by tu žádné „my“. Nanejvýš „oni“ a je jen otázkou koho by tu místo nás nasáčkovali, možná němčoury, možná někoho jiného. Třeba židy, kdyby Hitlera odstavili nakonec od moci, židy rehabilitovali a ti by teď nemuseli žrát písek v poušti. Však z počátku byl Hitler velký kámoš se sionisty.

    2. Komunismus jako takovy tu nikdy nebyl, to je jen technicka poznamka. Nicmene socialismus ano a nevim, pokud jdeme po korenech teto lecive bylinky, zda se rovnou nezamerit na jeji hlavni financniky. Pak, ovsem, nam Nemecko nestaci a musime se poohlednout ponekud vice na zapad. Mozna, a je to jen moje spekulace, byl Aduv antisemitismus vlastne jen bohapusta zavist, ze ty prachy byly investovany v Rusku, namisto povalecneho Nemecka, kde tento bolsevicky blahobyt mohl byt tim padem nastolen jiz mnohem drive a ne instalovan az tak pomalu od 1. 11. ’93.

 7. Já celkem rozumím tomu, že je člověk na kandidátce nějaké strany, aniž by byl té strany kdy členem. Čemu nerozumím, je nechat se zapsat na kandidátku strany, jejíž ideje jsou v zásadním rozporu s mým politickým přesvědčením.

  1. Přesně tak. Tekel neTekel, když si přečtu Volební program KSČM a dozvím se že „Naším strategickým cílem je socialismus“ (str. 11), běhá mi mráz po zádech. Je mi padesát a komáři mě v podstatě jen tak lízli na škole, ale vím, že s ničím a s nikým, co/kdo se jakkoli spojuje s tou zvrácenou ideologií, bych nechtěl mít nic společného, a už vůbec ne kandidátku. (Kdybych teda kandidoval, což se nemůže stát.)

   Fakt mají všichni tak krátkou paměť? Říkejte mi klidně antikomunista, ale tahle parta má času dost a všimněte si, že za těch 30 let neměli (s výjimkou personálních excesů typu „komunista u přepážky švýcarské banky“) žádný masivnější průser. Čekají. Cíl je ve stanovách: „program KSČM vychází z marxistické teorie otevřené dialogu s mezinárodním komunistickým a levicovým hnutím, novým myšlenkám a poznatkům.“, povinnosti člena mj. „Podílet se na uskutečňování programu KSČ“, to znamená že každej kdo je u nich prostě musí šířit marxismus… Říkejte tomu třeba bláboly, ale já vidím černý na bílým to co tady už jednou bylo. A není to zas tak, kurva, dávno. Netvrdím, že po světě nepobíhají větší šmejdi, ale tohle je pro mne naprosto nepřijatelná skupina lidí.

   1. Mě a mou rodinu komouši lízli o něco víc, než jen tak. Můj antikomunismus je o něco víc, než salonní. Je to odpor k ideologii, jejíž pravou tvář jsem poznal, a ke které se dnešní komunisté stále hlásí.

    1. Pozoruhodne je, ze maji za cil socialismus. Ja teda si jeste moc dobre pamatuju, jak nas v marxaku ucili, ze socialismus je pouze prechodnym obdobim, protoze cilem je komunismus. Ve finale socialismus byl jen velmi tezkym a slozitym obdobim prechodu mezi kapitalismem a kapitalismem. Proc tedy komari maji v programu, ze cilem je jen dalsi obdobi prechodu ke kapitalismu, to mi budka nebere.

     1. Protože to s tím přechodným obdobím ví málokdo a protože komunismus jako cíl by jim dnes voliči moc nežrali. O tom se dalo kecat, dokud byli totalitní stranou a jakýkoliv nesouhlas či odpor byl postihován.

  2. +1
   On tam ten rozpor nejspíš nebude. Ale dá se mlžit, jako že tam je, když nejsem členem a jsem „skutečně nezávislý“. Někteří to tady autorovi docela žerou, takže úplně špatná strategie (z pohledu účinku na průměrné blbečky) to nebude.

   1. Když někdo bude dobře pracovat pro město/stát, tak mi nevadí, ani když každé ráno na náměstí zazpívá Internacionálu.

    1. LVM: já Vám to neberu. Jen se zřejmě budeme dost lišit v tom, co znamená „dobře pracovat pro město/stát“.

     1. Pro vás to bude znamenat, že nezpívá Internacionálu. Pro mě to bude znamenat, že město a stát bude pod ním a jeho zásluhou vzkvétat, že tam nebudou řádit cikánské, islámské, černošské a jiné bandy, že budou dobře a efektivně řízeny finance, město/stát bude poskytovat efektivní služby, korupce bude minimální, atd. A pokud si u toho občas zapěje Píseň práce nebo Internacionálu je pro mě zcela irelevantní.

      1. LVM: ne, to, že bude zpívat Internacionálu, opravdu vadit nebude. Vy to nepochopení možná jen předstíráte nebo máte prostě výrazně jiný názor na obsahovou náplň vámi používaných pojmů. Jinak si neumím vysvětlit vaše sny o komunistech, pod nimiž bude něco vzkvétat a kteří budou efektivně (sic!) řídit finance. K tomuhle jsme tu už proof of concept měli – to se vám zamlouvalo nebo máte důvod se domnívat, že směřují k něčemu jinému?

      2. LVM: to máte z vlastní hlavy nebo Vám někdo ukradl nick? Možná byste měl místo LVM používat ten původní, John. Tak by aspoň ostatní přestalo překvapovat, že vidíte rudě, jakmile někomu nevoní komanči a dle toho taky následně píšete bláboly z cesty.

       1. fatdwi: Co kdybyste buď napsal nějaký věcný argument, a nebo táhl do hajzlu, a vybíjel si svou špatnou náladu na někom jiném? Chtěl jsi vytroubit do světa, že jsi ubožák, který se nezmůže na nic jiného, než útok ad hominem? Skvělé, povedlo se ti to. A šup do ignore listu, jako ten stejda nad tebou, který mi píše: „Tohoto uživatele jste si přáli ignorovat.“

        1. LVM-John: tak to jste mi to teď vážně nandal:-) Fňukat nad údajným „útokem ad hominem“ a současně mi napsat, že jsem „ubožák“ a mám „táhnout do hajlzu“, to chce skutečně fištróna. Úplně jste ranil mé city, že jste mě dal do ignoru:-) Nevím nevím, kdo z nás dvou je tu ubožák, ale myslím, že vím zcela přesně, kdo z nás dvou je tady John a může mu kvůli tomu prasknout žilka, že se ani neovládá:-)

         Pěkný den, Johne ;-)

 8. Je uplne jedno, jestli dotycny krivak kandiduje za komance jakoze za stranu, nebo jakoze sam je to uplne to samy.
  Dneska uz opravdu nenajdete autentickeho komance, co by veril v ty blaboly o marxismu, historicke „vedecky dokazane“ nutnosti vlady delnicke tridy apod.
  Dnesni komanc je oportunni zmrd, ktery exploatuje brand KSCM u senilnich stariku a starenek. Obdoba prodejcu hrncu zepter.
  Dnesni „komanc“ dnes bezne podnika a „vykoristuje“ sve zamestnance. Mistopredseda KSCM Dolejs souhlasil s prosazenim zakonu na ruku hazardu za uplatek milion. Ransdorfa chytli ve svycarske bance s falesnyma papirama v ruce pri pokusu krast pro usvedceneho podvodnika Hunku.

  Krivak Tekel kandiduje za komance, protoze dostane tak hlasy senilu, a dostane se snadno ke korytu. To je cele.

  1. Taky budete jednou starý, možná senilní, možná budete ležet v eldéence na pokoji s dalšími dvaceti, zírat do stropu, vedle Vás bude na otřískaném plechovém stolku okoralý kus chleba a shnilé jablko, budete mít proleženiny až na maso, budete dehydratovaný, nemohoucí, pochcaný a posraný.. a na celý pavilon bude jen jeden doktor ze Zimbabwe a dva sanitární zřízenci z Mali.

   1. ex.lex: To ne, všichni tu jsou a do smrti zůstanou zdraví, mladí, krásní, úspěšní. I když je otázkou, jestli vůbec kdy umřou v takovém stavu, nejspíše budou nesmrtelní.

   2. Ehm, netusim, co si mam z tohodle blabolu odnest, asi ze jste pomerne hloupy.
    Zkuste si precist muj prispevek jeste jednou a nechte si vysvetlit, v cem spociva jadro jeho sdeleni.

    1. vasek: To jsme všichni pochopili.

     Bohužel jsme také pochopili, že:

     1) Moderní demokratické strany – jako např. ODS, ČSSD, KDU-ČSL, TOP09, Piráti, atd. – jsou jen děvky a kurvy prodejné.

     2) Že KSČM členové v mnoha případech hlasují za Českou republiku a postupují tak, jak bych si přál.

     3) Že je sice moc hezké mít krásnou stranu (např. Svobodní), ale je nutné ji také prosadit a dostat do vlády. A to přes hysterický odpor médií, neziskem, i stran, kterým bude konkurovat. A že impotentní spolek rovná se žádný spolek.

     4) Salónní antikomunismus začíná být trochu směšný. Zvláště tehdy, když je to záklandí doména kavárny, spolu s bojem proti Putinovu, proti naonáckům, proti euroskeptikům, proti homofobům a islamofobům.

     Jinak řečeno, vám, uživateli „vasek“ závidíme váš černobílý a prosťoučký pohled na svět. Máte s ním jednoduchý život, a nejspíše jste velice šťastný. Složitější problémy či situaci rozklíčovat sice nedokážete, ale to v zásadě ani nepotřbeujete nejspíše vůbec k životu.

     Doufám, že jsem vám vysvětlil, že jste byl dokonale pochopen.

     1. Heh, srandisto, jestli je neco etalonem prodejne devky, tak je to soucasny komanc.
      Cela komancska ideologie zkrachovala, blabolum o svetove revoluci a diktature proletariatu neveri nikdo, to nestoji za usmesek.
      Moderni komanc je rak poustevnicek, co si vlezl do prazdne ulity po vyhynulych komancich (ti uz dnes neexistujou) a nechava se dosazovat ke korytu senilnima stareckama, co voli tu vyprazdnenou znacku.
      To je cele.

      Tady mas typicky priklad:
      https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Kateřina_Konečná

      Shodou okolnosti s ni moje expritelkyne studovala na gymplu. Ta zenska je velice hloupa, uz na gymplu byla, jeji tatik, lampasak, ji nacpal do kandidatky KSCM v jejich 21 letech jako nezavislou a byla zvolena jako poslankyne.
      A kampak to, holka sikovna, dotahla, je mistopredsedkyni KSCM, dokonce kandidovala na predsedu. Podle jejich slov je jejim vzorem Margret Thatcherova (tichy zvuk, jako by se presypalo kameni v hrobe).

      Zkracene, dnesni komanc je apoliticky zmrd, co pouziva senilni stariky (a samozrejme i hlupaky, nezapomel jsem na tebe) na ceste ke korytu.
      Vic v tom neni.

      1. vasek: Já bych jen zopakoval poslední dva odstavce, co jsem napsal nad tebou.

       Já jen doufám, že zvolíš stranu dokonale čistých členů. To i v ODS se stydí za Vláclava Klause ml., který jim to ideologicky i jinak kazí. :-)

       Bóže, bóže, do čehos to duši dal. Že je vašek trochu jednodušší jsem chápal, ale až tak?

      2. Vašku, vím že je to marný, že ve svých 16 letech máš absolutní přehled o všem a hlavně o zločinech komunismu, ale vysvětli mi, čím za posledních 30 let komunisti škodili. Jak se jim povedlo od revoluce dovést tuto republiku do takových sraček?

       Prosím , prosím

       1. Vim, ze je to pomerne marne vysvetlovat, lec prece jeste jednou: „Komunisti u neexistuji“. Je to tak Dejve, smir se s tim.
        _NIKDO_ neveri na blaboly o vedeckem marxleninismu, to co dnes sedi pod znackou KSCM jsou prosti oportunni technologove moci, kteri vyuzivaji volicskou zakladnu starych senilnich a obecne hloupych lidi, co dodnes nepochopili, ze komanci uz neexistuji.
        Vir odkaz na Kacku Konecnou vyse, mistopredsedkyni komunistu, jejimz vzorem je Margaret Thatcherova (sic)…

        A co se tyce teto republiky, ta rozhodne neni v zadnych srackach, zijeme si tu nejlepe v cele historii a je sakra malo mist na svete, ktere bych v oblasti kvalitu zivota stavel nad CR… Zije se tu snaze a pohodlneji nez na Zapade, zeme je bezpecna, bez musulmanu, staci vydelat srandovnich 100 klacku mesicne (prumerna hruba mzda v Nemecku) a clovek se ma velice dobre.
        Stezuje si jenom neschopny nymand. Mame este relativne dost svobody, pred mesicem jsem si udelal zbrojak A,B,C,E s celkovymi naklady 3000Kc a muzu nosit automatickou pistoli. V UK nedavno zatkli na ulici elektrikare, protoze mel v ruce sroubovak, nebezpecnou zbran.

        1. Srandovních 100 klacků tu dostane cizinec co přijde sem do z pobočky. Těch 20 hrubého co tu dostává český untermensch moc k popukání není, spíš k pláči.
         A ještě vám ti cizinci co sem utekli před džihádem ze západní evropy enormě zvyšují ceny bytů, takže pro našince už je dnes vyloučené že by dosáhl na hypotéku v nějakém větším městě.

         1. Meles hovna. Median ke skoro 30 hrubyho a to v ton nejsou osvc a vsichni ti, co dostavaj 15 hrubyho na pasce a zbytek v cistym bokem na ruku. A ze jich je.

        2. Pokud myslíte, že můžete nosit automatickou pistoli, tak počítám, že těch 3000Kč šlo jako úplatek komisaři, že?

         1. Automaticka pistole neni pistole strilejici davkou. Ty jsou pistole samocinne nebo plne automaticke, pripadne plne samocinne si „strilejici davkou“. Termin automaticka pistole ma historicke koreny, aby se nove vznikly typ zbrane odlisil od klasickych pistoli a revolveru (revolverovych pistoli).

          1. Hlavně ten, kdo do zbraní trochu dělá, tak výraz „automatická“ nepoužívá právě proto, že si pod tím každý představí něco jiného – nemá to žádnou přesnou definici. Bohužel u laické veřejnosti převažuje názor, že „automatická zbraň“ = „samočinná zbraň“ = střílí dávkou.

          2. Nemuzes po lidech chtit aby pouzivali presny technicky terminy dle ČSN. A automaticka pistole je bezne pouzivany termin i mezi poucenymi laiky, navic vcelku spravny, full auto pistoli je jen par typu, ze soucasnych me napada snad akorat Beretta 93.

          3. No jo, to jsou ale ty historické kořeny: ostatně co znamená zkratka ACP?
           To máš jako ty kulky, co se kolem nich vždycky zvedne flamewar…

        3. To je zvláštní, vy říkáte, že NIKDO už na bláboly marxleninismu nevěří, ale přesto jste tomuto tématu zasvětil nejvíce příspěvků.Když na to NIKDO nevěří, proč tolik povyku pro nic?

     2. 2) Že KSČM členové v mnoha případech hlasují za Českou republiku a postupují tak, jak bych si přál.
      Co je to „za Českou republiku“? Nějaký příklad?
      4) Salónní antikomunismus začíná být trochu směšný. Zvláště tehdy, když je to záklandí doména kavárny, spolu s bojem proti Putinovu, proti naonáckům, proti euroskeptikům, proti homofobům a islamofobům.
      Aha, tak salonní, kavárna… Máte tam všechno. Předpokládám, že to měl být vtip.

     3. Pyráťy jsem volil protože z počátku to byla stejně nadšenecká strana jako Svobodní se spoustou mladých lidí s elánem, kteří tu stranu dostali nahoru.
      Jenže, víte jak to chodí, Bartoš dostal nabídku co se neodmítá, a z vidiny že se bude dalších 20 let plácat v nějakých plesnivých pražských pronájmech a vydělávat tak akorát na živobytí, se stala vidina luxusního bydlení a bezpracného blahobytu, pokud bude propagovat ty správne ideje a názory, které mu nadiktují ti pánové co k němu přišli v oblecích s kufříkem peněz.
      A nadšence co tu stranu postavili na nohy začali vyhazovat a odstrkovat do bezvýznamných pozic, přičemž místa nahoře u koryta obsadili zasloužilí neziskovkáři a další paraziti a nemakačenka, co jsou ochotní se za mrzký peníz prostituovat komukoliv a jakékoliv ideologii.

      Svoji roli v tom sehrála i jeho chtivá a všeho schopná manželka. Kam čert (žid) nemůže, tam nastrčí ženskou.

      1. „z počátku to byla stejně nadšenecká strana jako Svobodní“ – bacha, vidíme, jaký konečník to vzalo s ŽB.

       1. JPG: Hnít Brno nevzalo žádný konečník. Ten tam byl od začátku. Ale s marketingem, který nezkušené studentíky zmobilizoval na vějičku „lepšího Brna“, tedy všude se bude děsně chlastat a nikdo nebude muset nic dělat.

        Dobře zvolený marketing, dobře zvolená cílovka. Žádné nadšení tam nebylo, byl to stejný kalkul jako VVeverky nebo Anofert.

        Oproti tomu Piráti skutečně vzešli z jakéhosi „lidového“ odporu a k zazmrdění došlo až když bureš objevil další potenciál a zasponzoroval je jako svůj anojugend. Dlužno dodat, že to zazmrdění třeba v Brně bylo jednoznačně tažené Hollanem a jeho ambicemi, kdy i vlastní zapojení Pirátů do kampaně sloužilo jen proto, aby se atraktivita HB pro studentíky zvýšila. Tedy v Brně šli od válu nadšenci už dávno, do parlamentu šla už jen stejná „kvalita“ jako v jiných stranách. Stačí vzpomenout na toho vymaštěnce co chudák tak mrznul v poslaneckém bytě, že si musel přitápět těžbou kryptoměn. Dodnes přemýšlím, jestli to mělo aspoň půlku mozku a nechápu, jak někdo ještě může ohledně „kvalit“ politiků o čemkoliv pochybovat.

        1. fatdwi: tak on to byl na začátku projekt „magoš s lidskou tváří“ a „hlavně sundat Onderku“.

         1. JPG: vždyť píšu, že konečník tam byl od začátku :-) Nejsme ve sporu.

       2. „Žid brno“ sponzorovaný Sorosem nebo někým podobným z nepřehledné sítě multikulti židovských neziskovek (bez toho by neměli hromadu prachů na profi marketing) byl prohnilý od počátku, jen to uměli rafinovaně skrývat, navíc si naklonili voliče tím že vyřešili hazard v centru města. Dopomohla jim i legendární prohnilost a zkorumpovanost radních.
        Prostě to byla vysoce profesionální akce zkušených multikulturalistů a placených specialistů, která jim zákonitě nemohla nevyjít.

        Taky hned po volbách nasypali přes 100 mega do neziskovek, aby jim tu službičku vrátili. Ne že by z toho ty neziskovky něco měly, to si rozkradli příslušní lidé, ke kterým ty prachy dotekly přes řetěz dalších neziskovek a fondů.

        Možná byl „Žid brno“ od počátku jednorázový projekt určený jen na 1-2 volební období na kterém se napakují neziskovky a který Brno infikuje multikulti a spustí nevratný proces islamizace. Protože ty projekty neziskovek a dalších zainteresovaných lidí tu pojedou dál, ikdyž hnutí nebude na magoostrátě.

        1. Žid Brno byl určen ke krátkodobé existenci, jejich kádry jsou ovšem určeny k použití trvalému.

         Je to vlastně taktika, která funguje: Neustále nabízet nové strany a nové tváře. Lidi na to slyší. Protože jsou hloupí, životem nezkušení – většinou mladíci, a tak jim nedochází, že lidi jsou nedokonalí a hledají dokonalého člověka. Odkaz na takového dokonalého člověka je v bibli, tzv. Otec na nebesích. (Už 10 let jsem neviděl kostel, tak pokud se to nějak změnilo, a Otec na nebesích se třeba zaplatil do nebeské korupce nebo podpodroval Isis, dejte mi vědět.)

         Každý člověk se nakonec ukáže z masa a kostí. A také může být pomluven a popliván. Namísto toho, aby lidé hledali kandidáta, co pro ně bude odvádět dobrou službu – hledají pana čistého, co si nikdy nezadal s KSČM nebo SPD, co bude spojovat a ne rozdělovat, nikdy neřekne hovno ani pussy, vždy bude sluníčkový. A to je celá tragédie našeho státu, i celé politicky – komunální, krajské a státní. Je to tedy chyba v občanech, která je způsobena tím, že voliči jsou pouzí lidé a ne myslitelé a stratégové.

         1. Mladí hlupáci volí ty nové neokoukané strany postavené „na klíč“ od strejdy Sorose, a staří hlupáci volí už ty 10x provařené staré gaunery co tam smrdí už od poloviny devadesátek.

 9. Nosím tričko s Leninem a nápisem Smrt buržoustům, protože jsem ho dostal zadarmo, hezky hřeje a je to lepší než chodit nahý – to dá rozum. Jen hlupák může nápis na nějakém kusu hadru spojovat s nějakým mým přesvědčením, které ani nemám, neboť jsem predevším manažer a odborník.

  Asi tak?

  1. Pokud tam není „Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí“, tak je to naprosto a zcela v pořádku. :-)

   1. Ale místo „naši“ by bylo lepší „také“. To by se pak nosit dalo….

    1. Doporučoval bych ho ovšem nosit viditelně a dvojjazyčně. Když ti američtí vrazi z Volstrýtu budou tůristovat kolem, měli by si také anglicky počíst, že „their plans are foiled“.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017