Čeho je moc, toho je příliš - zpět na článek

komentářů 60

 1. Mnoho sluníčkářů i osob chtějíc hájit tuto zem si svorně naříkají, že slimáci neumí jazyk evropské země, kde se nacházejí a je jim těžké cokoliv vysvětlit. Já si myslím, že v jazyku ČZ, G, S&W, HS, AR, SA, STI apod. každý slimák porozumí ihned těch pár prvních slov a víc nebude třeba komunikovat. Odtáhnou sami.

  Jinak Sobotkovi a dalších politiků a aktivitů emaily jsou zde http://www.white-media.info/hax.html , ale to jistě všichni dávno vědí. Včetně médií a mohli by z toho čerpat, kdyby chtěly. Je doplněno občas komentáři k doplnění situace a je to velmi výživné.

 2. Plně souhlasím s autorem ai s vyzněním článku. Víte, už jsem i slyšel takovou hustou argumentaci, proč jako ploty ne. Prý, zřídit účinnou a akceschopnou pohraniční stráž a hlídat hranice EU by bylo PŘILIŠ drahé a ekonomika EU by se položila kvůli nákladům na zbraně a mzdy pohraničníků. Když jsem zkoušel oponovat s tím, že nejpozději od roku 1948 byly dost drsně a nepřetržitě hlídány všechny evropské hranice přes 40 let, a nikoho to nepoložilo, ba naopak, bylo to období rozkvětu zejména Z. Evropy, bylo mi odpovězeno, že vidíš, a jak dopadl SSSR, ten taky hlídal a jak se zbořil. To člověk neví zda je takový čovek blb nebo něco horšího.

  1. Jo tak takovych kecalku, co tvrdili, ze prej ploty jsou na nic, bylo i primo tady na foru dost. V posledni dobe se ale celkem pochopitelne nekde stydi a radsi se moc neprojevuji. Ono se blbe argumentuje za rychlostni limity, kdyz tu mame nemecke dalnice a stejnetak by si clovek asi musel pripadat jako naprosty pitomec, tvrdit ze ploty nefunguji, tvari v tvar madarske Great Wall.

 3. Pro každého zaslepence, který argumentuje tím, že uprchlíci k nám nechtějí, jdou do Reichu, tak proč máme strach.. Minulý týden už byla zcela vážně navržena další EU daň z benzínu, aby bylo z čeho vyplácet uprchlíky v Německu. Zjevně začíná být problém s tím milionem co tam mají, jenže během následujících několika málo let se ten počet reálně zvedne na 3 nebo 5 milionů. A na ně se budeme skládat my všichni ostatní, včetně nízkopříjmových skupin, kteří mají tu smůlu, že nejezdí jen na kole. To, že uprchlík bude mít dvakrát takové kapesné, než plátce daně, určitě přispěje ke vstřícné atmosféře. A to jsem se pořád nedotkl zcela logické teze, že až uprchlíci Německo saturují, logicky se budou tlačit i k nám. Samozřejmě od nás budou očekávat Německý standard, za tím přece do Evropy jdou. Možné důsledky v delším časovém horizontu popisuje kniha pana Frýborta – Pod znamením půlměsíce. Pokud odhlédnete od sci-fi a fantasy prvků, tak logika obsazení Čech a Polska muslimskou armádou je v pořádku. Myslet si, že Čechy budou za dvacet let baštou křesťanstva proti islámskému západu je naivní. Doposud jsme to pokaždé vzdali bez boje.

 4. Jak to napsalo už mnoho jiných přede mnou, pro začátek je třeba dělat alespoň dvě věci: využívat práva na ozbrojení a vést k tomu postupně i děti a alespoň pasivně vyslovovat svůj názor – např 6. února na demostracích na Václaváku, Hradčanech nebo na Míráku. Kdo další jdete?

 5. Katodo, vámi uváděné citáty výroků eurosvazových potentátů jsou fakt k blití, všechna čest. Nejen že svazoví sociální inženýři jsou stvůry už přesahující některé záměry Stalina, ale k blití je i naše pasivita a chabá reakce na cokoliv co protievropské, proticivilizační velení v Bruseli uvaří.
  Ty základy svinstva o kterých píšete v odkazu před pěti lety jako o Veškrnově nápadu na míchání ras mají ale původ dřív, už tady http://www.reformy.cz/zpravy/eu-zahajila-priliv-56-milionu-novych-muslimu-cr-se-nemuze-branit/ se odkazuje na rok 2008 kdy byla upgradována sračka jménem Euromed… no a ta jako taková vznikla už…. v roce 1995!
  Už tehdy se neomarxisti v Bruseli zabývali myšlenkou na pohyb „lidských zdrojů“ a volnou hranici, tedy bezhranici. Kdo tomu tenkrát věnoval pozornost? Před dvaceti lety??
  Jak se debatuje ve vedlejší diskuzi pod Žilkovou, pod Dfensovými vohrabávači atd (docela se tu neužitečně rozmělňuje téma v článcích), svoje ovoce to nakonec přinese, bohužel. Buď je něčí skutečný záměr namixovat světlehnědou rasu z dovezených plemenných dobyvatelů a poddajných evropanek, k čemuž evropani budou držet hubu, jak se doposud děje… (nevím jestli mají autoři nápadu s přeměnou bílé v hnědou takovou hrůzu z prázdné Evropy, která se přestala množit a stárne), nebo se to tu v sebezáchovné hrůze probere a začne řezat hlava nehlava, což, umím si představit, může být taky pro někoho dobře. Tak jako tak, Evropa především západní byla někým předurčena k rozvratu. Rychlost jakou se to děje je pozoruhodná, co trvalo Mongolům a Vandalům staletí, se dá teď dosáhnout než vám dítě vychodí školu.
  Proč se tak chovají i evropské elity, které tu mají taky kořeny a nějaké sociální vazby, proč s takovým zápalem dovážejí nájezdníky a horujou pro ně, je mi osobně velkou záhadou. Musí jim být jasné, že jednak pro všechny místo v žádné Noemově arše nebude, jednak před nasráním víc než dostatečného množství lidí ochotných k odplatě se nikde do konce života neschovají.
  Co přitom pořád platí, je relativita. Vedle čtvrtí plných černých HIV čekatelů na bílý baby, byty a žrádlo, se může nakonec zdát albánský mafián jako celkem přijatelný ksindl, který aspoň žere příborem, nehledě na vzpomínky, že kdysi bylo nejhorší zlo ruští burani ve Varech, se kterýma se přitom dalo žrát kaviár, chlastat gruzínskej koňak a poslouchat Čajkovského. Mimochodem, zatímco si západní Evropan lehá na záda a nastavuje migrantům svoji řiť a vagínu svý manželky, Rus přijal nějaký dekret o větším důrazu na výchovu k vlastenectví, plus patřičné finance na projekt. Legrační. Ve stejné době, kdy bruselská svině Mogherini kvičí že islám patří do Evropy.

  1. Ja jsem elektrikar. Slovo „zdroj“ pro mne predstavuje zasobarnu energie, kterou pak uvolnuje. Ja nechapu, jak nekdo muze souslovi „lidsky zdroj“ davat do souvislosti s imigranty, kde jde predevsim o spotrebice. Je vhodne spise psat „lidske spotrebice“, pak to beru…

   1. Možná to bylo ve smyslu těch vagín co o nich pořád mluvil Kaddáfí, to sou zdroje, ne?

    1. V tom pripade ale je to zdroj dost mekky, kdyz 72 % imigrantu jsou mladi muzi a zbytek je mix stari muzi/ZENY/deti.

     Jak uz jsem to tady pocital pred nedavnem, tak ja si nemyslim, ze ti mladi sem potahnou nejake rodiny. Oni si je udelaji tady. Pokud letos do Nemecka pridou alespon dve mega pristehovalcu stejneho slozeni, pak mame pomer jednoho mladeho imigranta na dve mlade Nemky. A to uz jsou docela zajimava cisla.

     Import vagin neni nutny. Osukaj se Nemky a ta hromada deti se udela jim. Pomerancovy dzus se take neexportuje i s vodou, ta se namicha az v miste baleni. Easy.

   2. Hezky jste to vyhmat, tak nejak po technicku.
    Ja, vzdelani nemaje, jsem dosud nechapal toliko to, jak lze nastavit rit lehnutim na zada.

    1. Pustte si nejake gay porno, to budete zirat. Ale predtim si dejte Kinedryl.

     1. Jakoze kdyz se trochu fetnu, tak se mi to zacne libit?

      1. To samozrejme nevim, clovek v hloubi sve duse stale objevuje nejaka prekvapeni.

       Ale v mem pripade jde spise o preventivni ochranu traviciho traktu na jeho vstupnim konci proti buffer overflow.

       1. Vy jste tou elektrikou fakt postizenej :)
        Ovsem nevim, lze-li input buffer preplnit zevnitr. Telo je asi divnej chip.

    2. „Přirovnání a metafory na D-Fensím webu nepoužiješ, sic simplicia v duševní zmatek uvedeš“.. já zase zapomněl, promiňte.
     Lehnutí na záda tedy nebylo myšleno doslovně, anatomicky, ale mělo to znamenat „sráč se vzdá bez boje, přitom si třeba nachčije na bříško“ – ech, to je možná zase metafora, tedy „vzdá se a ještě přitom bude považovat sám sebe za toho špatného.“
     Kdybyste to chtěl fakt in natura a fest hardcore, tak dobrý popis kterak nakládat s poražencovou řití, an leží na zádech, je ve filmu tuším Pan Wolodyjowski: nějakého odpadlíka tam umravňují zasouváním odkorněného borového kmenu, snad ani nenalubrikovaného, po úkonu pak kmen včetně hříšníka ukotví ve svislé poloze.
     Ono se Poláci přece jen asi v rámci multikulti styků od tureckých protivníků něco přiučili.
     Na bříško si leháte, když vám chce paní doktorka aplikovat pendepon, tu ovšem zajímá váš gluteus maximus, nikoliv annus.

     1. A vite, ze toho Wolokurvafixjak mi z mladi zbyl snad zrovna tenhle posledni zavan vzpominky? To by se Frojdi vyradili…

      Jinak vizte, ze jsem se o (at uz chtene, ci nechtene) kouzlo onoho souveti primarne nikterak neotiral, jen jsem ho, hanba mi, posleze zbabele zneuzil k vetreni se do Sysopovy elektrizujici prizne. Tak sorry.

      Ale s tim pendrekonem na me nechodte, zas tolik jsem toho snad nerek.

 6. Že je Sokol kokot je poměrně jasné, ale kecat o světlých zítřcích se zadrátovanou hranicí, OMG. A co to žvaníte o nějakejch dokladech? Jste nějakej pitomeček kterýho nevzali k opicii? Žádný doklady u sebe nikdo mít nemusí ani ve vlaku a nehodlám s tím rozhodně začínat. Naopak už tak je to dost na hovno, aktuálně právě díky takovejm blbcům jako vy člověk legálně nevyjede, aniž by režimu nedal otisky a nevím co eště všechno snad včetně čísla bot. Tak jaký nás tady nikdo nedrží? Otisky nikomu dávat nehodlám, tím pádem jsem tady vězeň, protože nedostanu pas a bez pasu mě nikam nepustí. Vedle toho negři bez jakýhokoli dokladu si tady jezděj jak se jim zlíbí. A ne, povinnost nosit pět dokladů pro občany tomu nijam nepomůže, dokud tady budou moct čmoudi trajdat načerno jak se jim zlíbí! Tak myslete tou boulí na krkru proboha živýho.

  1. Hlavní problém plotů je v tom, že i když jejich cílem je zadržet lidi venku, tak stejně tak mohou být během mrknutí oka změněny na to, aby zadržely lidi uvnitř.

   1. Zaujímáte tento názor i na zbraně?

    1. To bych potřeboval přepsaný.

 7. A úplně stejný „hlavní problém“ máte u sekerky, vrtulníku s termokamerou, příborového nože, vodní cisterny s proudnicí, počítačové klávesnice.
  Z čehož je vidět, že žádný problém plotu, nože, vrtulníku neexistuje, vždycky jde o ruku a mozek, které ten dotyčný nástroj ovládají.
  Můžete nebezpečnému magorovi teď hned vytrhnout a zahodit nůž, ale není úplně praktické kvůli magorovi posbírat a zaházet navždy všechny nože, i když nějaký šaman bude blouznit, že odteď to půjde bez nich. Existence nástroje ve špatných rukách není argument pro neexistenci nástroje.

  1. Pokud předem víte, že ruka a mozek budou pracovat proti vám, tak je to asi tak chytré, jako dávat invazní armádě do ruky snajperku a ještě ji učit s tím zacházet. A jelikož je základní životní fakt, že dráb proti vám nezneužije jenom tu pravomoc, kterou nemá, tak nevím, co jako chcete řešit.

   1. Máte nějaké informace, kolika Maďarům byl letos kvůli plotům znemožněno vyjet na Baleáry, do Luhačovic a do Rio de Janeira?
    Kolik drábů ve Slovinsku zastřelilo Slovince, co se chtěli zajet podívat do Vatikánu?
    Snajperku dává do ruky muslimovi švédský stát, viz odkaz doporučených linků v záhlaví, kácet kvůli tomu vnější hranici aby jich přišlo ještě víc, je dobře, špatně a nebo je to jedno?
    Hranice byly v Evropě posledních několik tisíc let, během toho vyrostla zdejší civilizace včetně drábů tak, že migranti mají kurva důvod sem lézt po statisících jak vidno. Na Aljašce žádný plot není (nebo je?) a nějak se tam nehrnou. Do Patagonie taky ne. Ale posledních patnáct let sluníčka zanevřela na ploty a Evropa má nakročeno k chalífátu.
    Bez ohledu na vaše kecy o drábech pravděpodobně letos vztyčí ploty většina zemí na západ od Šumavy.

    1. A uz aby to bylo. Az do vzniku Schengenu byly v zapadni Evrope hranice komplett dicht a cestovat se dalo bez problemu. Stacilo jen mit platny pas. A tenhle rezim by mel i dnes platit na hranicich Schengenskeho prostoru. Masoveho ilegalnimu prekracovani hranic je treba zamezit odpovidajicimi prostredky.

     Tihle slameni strasaci o jakychsi udajnych stracenych svobodach jsou opravdu smesni. Ta zaplava, ktera se sem nekontrolovane vali predstavuje nejen okamzite zdravotni riziko (TBC, Cholera nebo dokonce Ebola), okamzite i budouci bezpecnostni riziko. Zvanit v takove situaci o jakychsi hypotetickych zratach jakychsi fiktivnich svobod muze jen slabomyslny. Coz plne odpovida typickemu anarchokapitalistovi.

     1. Úplně stačí, když se člověk podívá KDO je autorem Schengenu. Škoda, že mezitím se vyměnila jedna generace kamioňáků a ti, co si vyřvali bezkontrolu nejsou ti samí, co dneska ochutnávají plody Schengenu u Calais a platí pokuty za černý vši pod plachtou. Není nad to, když se dá medicína ochutnat tomu kdo ji uvařil.
      Bílého Evropana bude věrchuška skenovat i na hajzlu a tisícům čmoudů otevře hranici a ti se schengenskému informačnímu systému vysmějou do ksichtu :)

      1. Ja nevim, ale nasi predkove staveli hradby okolo svych mest odjakziva. Mozna, ze jen proto, ze jim nikdo nerekl, jak je to strasne omezuje, prezili.

  2. Ale jistě, problém plotu to samozřejmě technicky vzato není, je to problém lidí, kteří ten plot ovládají. Ale je jednodušší označit to jako problém plotu, než se točit okolo státu a kdo ví čeho. Plot na hranicích pro ochranu před ošklivými imigranty je fajn, dokud ti nějaká gorila na hranicích nebrání odejít stejně, jako brání imigrantům přijít :-) Nebyly oficiálně ploty za minulého režimu proti pronikání ošklivých imperialistických agentů a vůbec zlejch lidí? ,-)

   1. Nebo taky nebrání se vrátit, třeba z dovolené nebo obchodní cesty, žánop.

    1. Zeby udelali plot v turniketu do letadla? No ja nevim, ale letam vsude mozne po svete a to i tam, kde maji ploty a problem s tim nemam.

     Doma mam take plot a mam v nem super vychytavku: branku. To je takova vec, ktera jde kdykoli otevrit tem, ktere chci pustit dovnitr (a mohl bych tim i regulovat pohyb ven, ale nenapada mne proc). Je to moc dobrej vynalez. Od te doby, co mam plot, behaji po zahrade volne psi a u dveri domu mi neklepe v nedeli zadny pan s malym ditetem a Straznou vezi v ruce, pripadne jini soudruzi.

     Normalne s tim ziju a nemam s tim zadny problem. Kdyz vyjizdim autem, tak tam mam automatickou branu, ani nemusim vylejzat ven. Delam neco spatne?

   2. Podstata byla řečena výše a teď už to jen můžeme rozežvaňovat do hoven. Takže to shrnu, gorila u brány která brání všem je špatně, moře poloopic proudící místem bez plotu ke mně je ještě hůř, gorila která pouští poloopice a ostatním brání je nejhůř. Pořád to vidím jako problém špatné gorily u plotu, ne problém plotu. Ten plot tam někdy potřebuju. Jestli neumím vycnvičit gorilu, aby můj plot správně používala, tak jsem arci trotl a dojedu na to stejně, s plotem nebo bez plotu.

    1. Jenže ty ani já tu gorilu v moci nemáme. Má ji v moci „národ“ skrz volby. Proto je plot na hranicích riziko, že bude zneužit.

     1. Ano. A tohle riziko je v soucasne situaci zcela a naprosto zanedbatelne.

      V situaci, kdy nemuzes poslat nikoho ze zranitelnejsich clenu rodiny samostatne ani nakupovat, protoze polovopice tu uz radi i za bileho dne. Ceska republika sice neni za plotem, ale pekne v zavetri a tyhle problemy zatim nema.

      Takze si v CR ruzni salonni teoretici plkaji o jakychsi hypotetickych nebezpecich zneuziti a jakychsi PR strasacich, protoze na jejich zenu nebo dceru ZATIM nikdo z krovi nebafne. Muzu te ubezpecit, ze v Nemecku jsou ti „strasaci“ pekne realni a to jeste do oficialnich medii pres mohutnou cenzuru prosakuje jen spicka ledovce.

      Cele je to stejne smesne jako obavy z toho, jesli mi proud vody z hasicske strikacky hasici souseduv byt nahodou neposkodi pelargonie v truhliku za oknem.

      1. Ano? Kolika situací, které vyústily v obavu poslat dítě či manželku na nákup, ses stal osobně svědkem?

       1. Ale jdi. Ale jak chces: A kolik protiimigracnich plotu kdy bylo zneuzito?

        1. Tu otázku si nevykládej nijak špatně. Mně by to opravdu zajímalo. Do jaké míry jsou to osobní zkušenosti a do jaké míry virtuální realita? Jistě se někde něco děje, to je asi nesporné, nicméně mě zajímá právě to, do jaké míry to ovlivňuje denní životy lidí, co v D žijí. Byl jsem tam naposledy loni koncem léta a to jsem dojem, že bych se musel bát vyjít na ulici, rozhodně neměl.

         1. Máš zbraň? Pokud ano – kolika situací, které vyústily v obavu o život Tvůj, manželčin nebo Tvých dětí, ses stal osobně svědkem?
          Máš na baráku hromosvod? A kolikrát jsi byl svědkem zapálení domu bleskem?
          Zapínáš si dobrovolně pás při jízdě autem? A kolikrát jsi byl ohrožen čelním nárazem?
          Pokud jsi očkovaný, zamykáš dům, nenecháváš děti po setmění na některých místech samotné… máš k tomu všemu pádné důvody, plynoucí z osobní zkušenosti?

          Kdyby to nestačilo: za bolševika mělo jen velmi málo lidí osobní zkušenost s nočním zatýkáním, nakládačkou na fízlárně nebo dokonce popravou. Většina o tom věděla jen z doslechu, ale k důvodným obavám to stačilo. Šlo tedy o virtuální realitu?

          1. Ze se vtirnu…
           Ja si napriklad v aute v podstate pas uz ani nezapinam… (obcas na dalnici, ale spise uz vyjimecne)
           Co se tyce domu, tak napriklad na chate nezamykam bezne a bezne nechavam zahradni nabytek v cene nekolika desitek tisic Kc venku na verande, I kdyz tam nejsem…Zamknu, kdyz odjizdim na delsi dobu (pres zimu), ale pres leto v podstate nezamykam (pravda, nekdy v zajmu zachovani smiru s manzelkou jsem k tomu „okolnostmi“ donucen :-))

           Cimz nerikam, ze neni fajn jednat nekdy preventivne…Co se tyce ockovani, tak pokud bych mi stat nehazel klacky pod nohy pri nenaockovani, tak bych o tom neockovat vazne uvazoval. Kdyz si vzpomenu, jake mel kluk potize, dela se mi mirne blbe z toho, ze tam musime jeste 2x :-( Ale ted uz se to musi no, jak se jednou zacalo..

           Co se tyce samotneho sporu – myslim, ze my oba tak nejak tusime, ze co stat jednou zavede „pro nase blaho“, velmi pravdepodobne pouzije na svou ochranu proti nam samotnym – samozrejme ne ihned, ale postupne, casem…Takze bych byl vcelku opatrny mu davit dalsi a dalsi nastroje nam skodit.
           Ale ono je to stejne jedno, na mem nazoru prilis v tomhle system nezalezi, takze si to holt budu muset opet zkusit nejak zaridit…Ale bohuzel to znamena, ze napriklad nejake veci, ktere jsou dneska legalni / blizi se sede zone se budou presouvat do zony vysolene cerne a trestane :-((
           (Uz ted tu jsou navrhy,aby se nektere me aktivity presunuly do oblasti nelegalnich, a uz ted provozuju nejake aktivity v sede zone a je 100% jiste, ze se presunou do zakazane zony. Nektere s tech veci souvisi s tou hysterii ohledne uprchliku, nektere ne…)

          2. Tak samozřejmě, že když jsi v balíku, nebudeš se furt tahat s nějakým nábytkem sem tam a kdyby zmizel, koupíš jednoduše nový. Stejně bývá po sezóně zaprášený…

           Tak, to bychom k vyjasnění Tvých majetkových poměrů měli ;-), a teď k původnímu thematu:
           Sám sice kritisuji běžnou praxi, že průměrný vohnout – poté, co se proklopýtá dalším z bezpečně ukoptěných dnů svého života, nepotkav žádného teroristu, silničního piráta ani pedofila – usedne k debilizátoru a nechá si vysvětlit, že jeho dojmy jsou jen halucinací, protože terorista, silniční pirát a pedofil číhají za každým rohem, pročež je nutno opět oříznout práva vohnoutova a opět posílit práva fízlova.
           To jsou případy umělého a záměrného vyvolávání strachu, což je osvědčený recept na udržení poddaných hubou v blátě a mocných u koryt.

           V případě islamistů pracuje ale propaganda přesně opačně, pročež není nejmenší důvod se domnívat, že ten zlomek zvěrstev, který se nepodaří ututlat, si media vymyslela. Za mnohem pravděpodobnější považuji, že když onuce či policejní mluvky napíšou 500 znásilněných, že to bude spíš 5000.
           Pochyby o tom, jestli to číslo není nafouklé a nebylo jich třeba jen 50, může mít snad jen sluníčkář nebo pitomec, protože čmoudi mezi oblíbené mediální strašáky zcela zjevně nepatří.

           Předpokládám, že pivko chtěl jen poukázat na výše zmíněný rozdíl mezi mediálně vyráběným „virtuálním“ a reálným nebezpečím, což by v naprosté většině jiných případů sice bylo na místě, ale v tomto ani náhodou.

           Co se dalších pravomocí státu týče: je to o úhlu pohledu. Stejně tak bychom totiž mohli mluvit nikoli o přidání, ale o změně jeho pravomocí (resp. povinností) tak, aby víc reflektovaly vůli voličů, tedy aby zabránil přílivu vetřelců. Koneckonců, není snad ochrana vnějších hranic jednou z těch základních funkcí státu, kterou jsou i mnozí z ultralibertariánů ochotni akceptovat?

          3. Ooo ano, pokud by se nejake pravomoci skutecne presunuli odnekud jinud smerem k ochrane hranic, potom by to mohlo byt ono „mensi zlo“. Ale ja se obavam, ze se nic nepresune, ale pouze se bude navysovat, navysovat a navysovat :-((

          4. Jj, navyšovat se bude, o tom žádná. Ale jestli jsi aspoň trochu vlastenec, měl bys preferovat naši totalitu před tou islámskou.
           Pořád lepší kulka v zátylku, než kamenování, n’est-ce pas? Už třeba jen kvůli té tradici…

          5. Dekuji, velmi presne shrnuto.
           S tou vuli volicu si uplne jisty nejsem, protoze nemecky vohnout uz ma do makovice pevne vtluceno, ze Nemecko bez imigrace neprezije do pristich … chtel jsem napsat Vanoc, ale ted uz je pomalu treba si zvykat na ten Ramadan … a debilizatory jedou naplno – mimochodem – Urza by si se svymi postoji jako poradce nemeckych mainstreamovych medii mohl vydelat pekne prachy.

           Na podzim jsou zemske volby v Bayern a Baden-Würtemberg. Dve ze tri nejvetsich spolkovych zemi a taky dve ze tri zemi nejvic postizenych invazi. Bude to generalka na celonemecke volby 2017.

          6. Německo nepřežije tak jako tak. Nicméně vyřešit demografický problém importem kriminálníků jistě lze, stejně jako se lze rakovině vyhnout skokem z okna.

           Ale jeden positivní aspekt na řádění čmoudů přece jen vidím. Myslím, že by mohlo žádoucím směrem ovlivnit ochotu průměrné ovce nechat se odzbrojit.

          7. jak stát nemám rád a asi se moje přesvědčení dá označit jako minarchista, tak zejména ochrana vnějších hranic je přesně to co od něj očekávám a za co mi desátku není líto zas tak strašně. k tomu bych přidal soudy a policii. na arbitráže a agentury moc nevěřím.

     2. Národ (klidně bez uvozovek, protože pořád to v souhrnu je národ) má v „moci“ skrz volby úplně všechno, neboli nic, takže nevidím důvod bazírovat na strachu z plotu. Ten plot může navíc posloužit v situaci, kdy na mě nějaký zhovadilý soused vypustí nějakou špínu buď úmyslně nebo proto, že už chcípe a nemá svoje území pod kontrolou.
      Příklad, kretenská NATO rozdráždila musulmany v Afghanistánu a bylo jasné, že až odtamtud jednou uteče, začnout odtamtud utíkat jednak blbi navnadění na Západ, jednak kolaboranti se Západem kterým půjde o život, jednak ti co si chtějí se Západem vyřídit účty – kupř. pozůstalí po collateral damages. To bylo jasné a tak se teď děje. Nevidím důvod, proč nepostavit takovým návštěvám do cesty překážku.
      Naopak, když v téhle situaci někdo zkouší zlehčovat význam obranného plotu a rád by to sem nechal proudit, hezky se odkopává a je dobré, že je na něj tak vidět. Zapamatovat do budoucna, až bude čas ho vyřešit.

      1. Kdo přehlíží rizika a pokouší se zlehčovat jejich význam si říká o problémy taky. To, že stojím ve sračkách, ještě neznamená, že až v nich stát nebudu, tak že se jima nechám polejt. Koukat jenom na to, abych se dožil zítřka a pak je mi to jedno, to je problém mého zítřejšího já… to mi přijde trochu krátkozraké.

       1. Tak schvalne: Co konkretne by mela zpusobit prisnejsi ostraha vnejsi hranice EU?
        Hranice, kterou je ilegalni prekrocit na zelene care a v pripade obcanu neprivilegovanych zemi bez odpovidajiciho viza?
        Hranice, ktera je momentale uzavrena nominalne, ale ne v praxi?
        Teda krome Madaru, kteri si jako jedini tehle sve povinnosti se spozdenim zhostili?
        To jsem opravdu zvedavy.

        1. Moment, pokud jde o vnější hranici Schengenu, tak tam tedy alespoň já proti její důslednější ochraně a kontrolám nic nemám. Tam je ta situace zcela jiná, než u hranic ČR.

         1. Zamyslel jste se nad všemi souvislostmi toho vašeho „tam je situace zcela jiná“?
          – když na vnější hranici někdo sere místo aby ji hlídal, problém se posouvá dovnitř a ten „Schengen“ je na každém rozhraní, kde se snaží problém posunout k sousedovi.
          – je snaha včlenit „dovnitř“ členy, které s vámi nikdy neměly společné zájmy a kulturu, Turecko Kosovo, ai Rumunsko a Bulharsko volně k dispozici nejsou žádná výhra
          – uvnitř schengenského mrdníku by se měly bez jakékoliv kontroly přesouvat tlupy těch, co už tady jsou – neidentifikovatelná komunita „francouzů“, „němců“, „britů“ což je pakistánská turecká a severoafrická náplava v první až třetí generaci včetně frustrátů jak svině.
          Takže zatímco vás budou čipovat a dozorovat na každém kroku, každý Achmed může pendlovat od Estonska po Atlantik podle libosti.

          1. Turecku potrva velmi dlho nez vstupi do EU, o Schengene ani nehovorim. A to aj napriek ustupkom co si navydierali v rokovaniach o utecencoch. A co sa tyka „britov“, ti akosi musia prejst kontrolou na vonkajsej hranici. Co nas vracia naspat k tomu co tu cely cas hovorim, zeano.

       2. Naštěstí jak historická, tak střednědobá paměť i aktuální situace dostatečně zjevně napovídají, kde je jaká reálná míra rizik.
        Maďaři díky Tatarům o tom něco vědí, Rakušáci by mohli taky, jak je známo z obléhání Vídně kde jim ze sraček pomohli Poláci, kteří tou dobou asi míň chlastali kafe a žrali řízky. Mustafa stál na doplivnutí od města a nešel dál díky takovým věcem jako ploty a hradby.
        Po třech stoletích je samozřejmě spousta věcí jinak, ale základní parametry kupodivu platí:
        tady jsem já, tady je nepřítel, tohle je plot před kterým se musí zastavit. Musulmani versus křesťanské hodnoty. Když platí ohrožení, jsou bezpředmětné kecy o zneužití hradeb a taky jsou bezpředmětné kecy o zdržování pří kontrole skrz fortnu. Kolik Vídeňáků kurva během tureckých blokád bylo ohroženo rakouským drábem?

     3. Chápu už jak je to myšleno, proto sorry za ten ne úplně trefný názor výše. Nicméně IMHO je riziko zákazu cestování(v dnešní době dle mého naprostý a zbytečný nesmysl, nikdo nikoho nikde nedrží a ani to nevypadá, že by kdokoliv měl zájem někde někoho držet, proč taky? Jakože komunisti vyhrajou volby a vrátíme se před 1989? To je opět dle mého totální nesmysl)v podstatě naprosto marginální, zatímco riziko přicházející z muslimských zemí podle mě vysoké. Dlouhodobě je to neudržitelný stav, viz. to co začíná prosakovat už i v officiálních mediích např. ze švédska atd. ( http://zpravy.idnes.cz/svedska-spolecnost-si-priznava-problemy-s-imigranty-p0k-/zahranicni.aspx?c=A160118_221535_zahranicni_jkk ) Tady je jasně vidět, že přání je otcem myšlenky a jak někdo napsal trefně v diskuzi pod článkem, cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly. Mimoto budu mít radši teď ploty, než potom ještě větší represe, fízlování, šmírování a utahování šroubů atd. na základě zvýšené kriminality. Tzn. přesně ten scénář co je teď ve švédsku, německu atd….

    2. A Urza říká, že dobrá gorila neexistuje a vzhledem k okolnostem ani existovat nemůže. V tom je asi jádro sporu. Aniž bych se chtěl stavět na jakoukoli z jeho stran, jen zopakuji ten svůj postřeh, že mi přijde velmi úsměvné, že v existenci dobré gorily mohou věřit ti, kteří tu jindy nenechají nitku suchou na chování té gorily např. v oblasti přístupu k držení zbraní či dodržování maximální povolené rychlosti na silnicích.

     1. Pojem gorily sem zavedli (z blbosti, ale možná i záměrně ze služebních důvodů) někteří diskutéři. V reálu není každý provoz plotu problémem gorily. V Izraeli chodí hlídat ploty povinně každý služby schopný člen národa a gorila mu nikdo neříká. Naopak je nižší kredit toho, kdo by se z téhle povinnosti chtěl anarchisticky vykecávat někde v kavárně. I v té kavárně není neslušné mít sekundární prostředek k tomu, na co nestačil plot – střelnou zbraň. Neslušné by bylo kvičet o tom, že sluničko forever a že ploty brzdí a jsou zneužitelné.

     2. To je ovsem usmev stejne slabomyslny jako bezduvodny. To, ze anarchoislamista prohlasi, ze duslednejsi zajisteni ochrany hranic (ktere maji byt tak jako tak chranene, protoze volne hranice jsou jen uvnitr Schengenu) znamena jakesi udajne omezeni jakychsi vyfantazirovanych svobod, svedci jen o slaboduchosti anarchoislamisty. A pokud se tomu nejakej Pepek Vyskoc pochechtava, neni to dobre vysvedceni ani pro nej.

     3. Dobrá gorila určitě neexistuje, to má urza samozřejmě pravdu a myslím, že to tu ví skoro každý, netřeba dle mého psát na toto téma článek.
      Otázkou je, co je horší, jestli teď plot s podle mě velmi malými riziky(ideálně plot kolem schengenu), nebo potom po dejme tomu pěti let imigračních vln celkové utažení šroubů, odzbrojení občanů(až někdo někoho lízne, což se dřív nebo později stane), fízlování a šmírování na každém rohu, velké zvýšení kriminality, znásilňování atd….to se tý gorile totiž imho hodí ještě víc a líp.

      1. Vsak jo, proto taky anarchoislamisti pomoci umelych fiktivnich strasaku o jakemsi omezeni jakychsi blize neurcenych svobod podnikaji kampan proti racionalnim opatrenim, protoze se nemuzou dockat, az se ten jimi nenavideny system zhrouti. Takze staci sledovat jejich propagandu a pokud se deje neco jineho, je vse v poradku.

 8. Před časem tu řekl krasoduch Cover větu zhruba v tom smyslu (diskuze bohužel vtipně zmizely), „problém vlny uprchlíků nesouvisí s problémem islámu“. A uveřejňoval svůj seriál o historii islámu pro jeho lepší pochopení (abychom se mohli, ehm, lépe bránit).

  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/392330-za-obtezovani-si-mohly-poloobnazene-navonene-zeny-rekl-salafisticky-kolinsky-imam.html

  Tak. Covere, kde jste, proč nevylezete?

  Co to je, KOLÍNSKÝ IMÁM??? Jestli tohle řeklo nějaké islámské hovado k novoročnímu prasení čmoudů… a jestli tohle Němci nechají, aniž by tomu hovadu nakopali prdel, že poletí nazpátek k velbloudům… tak… nevím. Němci jsou asi totální degeneráti. Německo odpad Evropy? V Německu imám hodnotí chování německých žen??? I kdyby to byla poslední nádražní šlapka, ale německá, tak stejně musulmanská náplava existující v Německu z tolerance Němců má právo tak leda tlouct svou hnědou tlamou do koberečku… aspoň do té doby, než bude vyslyšen provozovatel dubajské nuda pláže, aby se v Emirátech točilo k vepřovým klobásám pořádně vychlazené pivo.
  Covere a ostatní dobrodějové, asi vám neuvěřím ani Dobrý den. Že jste si ale loňský rok hezky zaprášili.

  1. Ono je to celkem jednoduche. Ten imam ma totiz pravdu. Nase slavna kanclerka, Frau Ferkel (*), prohlasila – cituji – „Islam jednoznacne patri k Nemecku“. Prohlasila to vloni v lete, kdyz byla na zahajovaci hostine Ramadanu. Tady je clanek i hezka fotka: http://www.welt.de/politik/deutschland/article143362699/Islam-gehoert-unzweifelhaft-zu-Deutschland.html

   No a odhalena zena (bez pytle pres hlavu) je dle islamu kurva, takze se s ni muze i jako s kurvou zachazet. Nesmime zapominat, ze se Nemci oficialne stale jeste nechavaji multikulturne obohatit a vynechat zrovna tohle pravidlo by byla diskriminace.

   Co se tyce nejakeho trestniho stihani amaterskych gynekologu, tak se uz tri tydny nic nedeje. Pod koberec se toho totiz vejde hodne. Na druhou stranu je tenhle typ gynekologie specialitou Arabu z jizniho pobrezi Stredozemniho more. Tady je treba link na clanek z roku 1964 o uplne stejnych problemech z Francie, kde v te dobe probehla masivni invaze cerstve dekolonizovanych Alziranu: http://www.pi-news.net/2016/01/spiegel-1964-ueber-die-muselmanen-aus-algerien/

   Takze stejne jako tebou zminovani krasoduchove setrvavaji Nemci v presvedceni, ze treba takovi Syrani takove veci nedelaji a nesmime ty zachrance nemecke ekonomiky a resitele starnouci populacni krivky hazet do jedno pytle.

   (*) To neni preklep, „Ferkel“ znamena cesky „čuník“

   1. Pri tehle rostouci frustraci a setrvale podpore se i ti divni Syrani nakonec casem chyti…

    (*) Ferkel mi tak nejak zvukomalebne evokovalo frndu. A mmch, co to znamena nemecky? :)

   2. Co prohlásila ta FDJ-pizda je celkem irelevantní vzhledem k jejímu zřejmému duševnímu stavu, ale že si nechá nasrat na hlavu celý početný německý národ je smutné. Němci prokazatelně zhloupli.
    A pokud jde o nás, tak třeba existence Sralbotky (třeba s jeho včerejším výstřikem o záložní ochraně záložních hranic záložního Schnegenu je sám o sobě na ústav jako všechno co ten blb vyplodí), tedy to že takový sralbotka je předseda VLÁDY, svědčí o nás taky pěkně, co jsme to za ksindl degenerovaný.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017