Čeho je moc, toho je příliš

Featured Image

Ptal se mne v diskusi provokativně jeden diskutér a rovněž přispěvatel na tyto stránky, kohože to myslím těmi intelektuály všeho druhu, kteří mi tak leží v žaludku. Chystám se Vám jednoho z nich představit a řadu dalších nalezne podepsaných na takzvaném Akčním plánu aliance civilizací.

Je to plán (celosvětový, ta Aliance existuje mezinárodně pod hlavičkou OSN) za účelem rozmělnění a následné likvidace euro-atlantické, tedy naší civilizace. Na tento pamflet jsem ostatně upozorňoval již před pěti lety, a to v tomto článku. Pěkně jsou tam všichni ti výtečníci podepsaní. Autor? Velikán Havel. Dotyčný diskutér zjevně nečte cizí články příliš pozorně, protože řadu dalších, těch zahraničních, jsem ve svých příspěvcích jmenoval. J.-P. Sartrem počínaje a Noamem Chomskym konče.

Leč k věci . V Parlamentních listech ze dne 8.1. tohoto roku si můžete přečíst tento článek. Jedná se o souhru rozhovoru s panem „filozofem“ a taky profesorem Janem Sokolem. Naleznete zde rovněž link na onen rozhovor s ním, který již před tím proběhl na internetové televizi DVTV.

Dovolte mi, abych ze zmiňovaného článku citoval.

„Filozof profesor Jan Sokol promluvil v internetové televizi DVTV o uprchlících. Host doufá, že se prezident Zeman mýlí, když varuje před uprchlickou krizí, protože nám toho prozatím mnoho nehrozí.“

Tak pan intelektuál míní, že se prezident mýlí, protože nám „prozatím mnoho“ nehrozí. Jak dlouho pan intelektuál hodlá čekat? Až se někde bude válet pár desítek mrtvol? Pan intelektuál s povýšeností jeho kastě vlastní zcela přehlíží ty, dnes už tisíce mrtvých. Ti ho zjevně nezajímají. Pan intelektuál zřejmě nečte noviny a nedívá se na televizi. I ta zglajchšaltovaná vládní televize přináší každý den zprávy o dalších a dalších obětech. Každý den, bez přehánění! Ten den, kdy jsem začal psát tento článek, to bylo těch deset mrtvých v Istanbulu. Následujícího dne jsem pokračoval, ale ještě před tím jsem se dověděl, že Indonéskou Jakartou otřásly silné exploze, zabily nejméně čtyři lidi.

Co vy na to pane intelektuále?

V jiném článku pan intelektuál míní, že:

„…Ti lidé, kteří přicházejí do Evropy, ale před těmi teroristy naopak utíkají. A pokud vím, dosud se neobjevil jediný případ, kde by uprchlíci přímo souviseli s nějakým atentátem…“

Pan profesor buď bezostyšně lže, nebo mne považuje za úplného blbce, kterému lze do hlavy nalejt cokoliv. Dne 14.11.2015 uveřejnila babiDnes následující:

Francouzští vyšetřovatelé v sobotu odpoledne zveřejnili první informace o možných strůjcích útoků v Paříži. Jedním z podezřelých je Francouz, který byl v hledáčku tajných služeb. U sebevražedných atentátníků, kteří se odpálili u Stade de France, se našel syrský a egyptský pas. Jeden z nich se do Evropy dostal v říjnu přes Řecko. Osm teroristů zaútočilo na několika místech Paříže. Zabili 128 lidí a skoro 200 jich zranili. Jeden útočník byl zastřelen, sedm zbylých odpálilo výbušniny na svém těle. K akci se přihlásila organizace Islámský stát

Skutečně všichni ti lidé před teroristy prchají a skutečně nám nic nehrozí, pane profesore?

V tomto kontextu je více méně úsměvná, ale ilustrativní zpráva o tom, že tři z těchto bědných prchajících ubožáků si udělali (taxíkem) výlet z území Čtvrté říše führerin Merkelové do bordelu ve Folmavě, užili si a jako prémii si zde šlohli šrajtofli.

V prvním z výše uvedených článků se dále uvádí:

Pan profesor si přitom nemyslí, že by Evropa zaspala. Tady se říká, že Evropa nic nedělá, ale Evropa toho může dělat velmi málo,“ varoval host. Za nesplnitelný požadavek označuje např. uzavření hranic. Pokud bychom si nakonec obehnali zemi ostnatým drátem, splnili bychom si vlastně dávný sen komunistů, kterým se něco podobného nikdy nepovedlo. „V takové zemi bych já žít nechtěl,“ prohlásil akademik jasně.

Tak tohle je demagogie toho nejhrubšího zrna. Ty komunistické ploty tady nebyly proto, aby někomu zabránily vniknout ilegálně na území toho komunistického ráje (kdo by to ostatně dělal), ale naopak aby zabránili nevolníkům tento ráj opouštět. Takže snem komunistů rozhodně nebylo zabránit někomu, aby sem přicházel. Budoucí arabští teroristé sem ostatně přicházeli zcela legálně, aby absolvovali politický i vojenský výcvik na Vysoké škole politické ÚV KSČ v Praze-Veleslavíně.

A že se jim zřízení těch plotů nikdy nepovedlo? Jak na tohle pan profesor přišel?

Zcela upřímně, s odstupem času si říkám, zda odstranění plotů nebylo příliš uspěchané. Věci by dnes byly mnohem, mnohem jednodušší.

Tohle strašení hrůzami vzešlými z ostrahy hranice mne pokaždé dokáže zvednout ze židle a musím opakovat to, co jsem už jednou napsal. Nevidím žádné zvláštní omezení v tom, když hranici budu překračovat na oficiálním přechodu a prokážu se příslušným pasem, nebo občankou. Letím-li letadlem, je to samozřejmé i dnes. Jedu-li autem, platí totéž. Příslušné doklady musím mít ostatně u sebe i v případě, že hranici vůbec nepřekračuju a vlastně je musím mít u sebe i když jdu pěšky z Horní Dolní do Zlámané Lhoty. Jedu-li vlakem, musím se prokázat jízdenkou. No tak ji předložím včetně toho pasu. Žádné zvláštní omezení v tom nevidím a na druhé straně by bylo zabráněno tomu, aby nám po Evropě libovolně vandrovaly živly mnohdy krajně podezřelé. Čím se mne to pokoušíte strašit, pane profesore?

Opětovné zřízení hraničních plotů by mělo při nejmenším jeden kladný dopad. Kynula by zde určitá naděje, že pan filozof a jemu podobní by tuto zemi podle svých vlastních slov urychleně opustili, což bych spíš než za ztrátu, považoval za výhru pro nás.

..Tady se říká, že Evropa nic nedělá, ale Evropa toho může dělat velmi málo,“ varoval host..“.

Ne, to není varování. To je výzva nedělejte nic. Vítejte obohacovači naší civilizace! Čím více, tím lépe!

„..To rozhodně neznamená, že by bylo možné začlenit do evropské společnosti všechny uprchlíky, ale většinu ano. Evropa musí umět pomoci těm, kteří se chtějí začlenit a odmítnout ty, kteří se začlenit odmítají..“.

Tak tohle je páně profesorově verze oblíbené mantry „nejsou všichni takoví“. Tak trochu, ne snad přímo matematiky, ale kupeckých počtů. Do Německa letos dorazilo něco málo přes milion těchto trpících chudáků. Jaké je asi procento těch, kteří se „odmítnou začlenit“? Silvestrovské události v Kolíně i jinde sice naznačují, že to procento je značně vyšší, ale počítejme s jedním procentem. Kontrolní otázka pane profesore. Kolik činí jedno procento z jednoho milionu? Také jste došel k číslu deset tisíc? Deset tisíc potenciálních násilníků, teroristů a vrahů. No to se mají Němci a hlavně Němky na co těšit.

No nic, když se jim to nebude líbit, pošle na ně führerin Merkelová vodní děla a bude vymalováno. Ten multikulturní ráj si narušovat nedáme.

Jakým způsobem chce pan profesor odmítnout ty, kteří se nehodlají začlenit, to je zřejmě pod jeho úroveň vysvětlovat. Odmítat je bude jako správný intelektuál toliko hubou. Zejména s přihlédnutím k tomu, že sám o několik řádek tvrdí, že Evropa může dělat pramálo a ostraha vnějších a vnitřních hranic nepřichází v úvahu, protože by to bylo proti našim (zatím) evropským hodnotám. Takže milé ovce, v rámci těchto hodnot vám nezbývá nic jiného, než se nechat bez odporu trpně znásilňovat, střílet a vyhazovat do povětří. Říkal to Spectabilis profesor Jan Sokol..

Další perlou je následující:

„…Měli bychom si uvědomit, že do Německa dorazil asi milion uprchlíků a to je jen zlomek evropské populace. Mimo to je třeba mít na paměti, že ti prchající muslimové odcházejí ze svých domovů i proto, že tam je zaváděno právo šaría….“.

Cituji odtud.

„..Mírumilovně londýnští muslimové vyhlašují čtvrť Tower Hamlets za islámské území podléhající právu šaría, napadají britské občany, kteří právo šaría na tomto území porušují, a britská policie na jejích hranicích zatýká britské občany, kteří touto čtvrtí chtějí projít, zatímco konzervativní premiér chválí mírového islámského ducha svátku ramadán, jeho liberální vicepremiér svou ramadánovou televizní zdravici začíná slovy „salam alejkum“… Mírumilovně holandští muslimové vyhlašují za islámské území haagskou čtvrť Schilderswijk zakazující prodej vepřového a alkoholu, sukně nad kolena a odhalená ženská ramena a střeží ji vlastní „šaría“ policie, která doporučuje policii holandské na jejich území nevstupovat… Mírumilovně se v Německu navrhuje uznání islámu za oficiální státní náboženství, tajná policie nasazuje sledování na demonstranty protestující proti stavbě mnichovské megamešity větší než katedrála a státní soudy přijímají výnos, že němečtí muslimové podléhají právu islámskému i v případech, které jsou v rozporu s právem německým, zatímco vláda uvažuje obnovit jednání o členství Turecka v EU, když Turecko pohrozí, že proti ní použije miliony německých Turků k narušení veřejného pořádku…atd“. V tomhle materiálu najdete mapky nebezpečných arabských šaríja oblastí nikoliv v Sýrii, ale ve Švédsku.

Pan profesor je bude ovšem všechny integrovat. Tedy s výjimkou těch (zatím) deseti tisíc. Spectabilis zjevně nepostřehl, že řada těch „integrovaných“ žijících v Evropě už druhou, nebo dokonce třetí generaci, odchází z Francie, Belgie a Velké Británie bojovat za Islámský stát, aby se následně vracela zpět a pokračovala v boji vražděním tu v Paříži, tu v Londýně, tu v Madridu. To ovšem „humanistu“ Sokola ani v nejmenším nezajímá. Ostatně, Cikány integrujeme již půl tisíciletí. S jakým výsledkem, ptám se?

Skutečně ti muslimové prchají ze svých domovů, protože je tam zaváděno právo šaríja? Váš postoj pane filozofe, a postoj dalších vám podobných silně připomíná postoj naivních předválečných politiků k Hitlerově Německu. K čemu tahle politika apiecementu vedla, to všichni víme. Váš povzdech, či těšínské jablíčko na téma že počet těch přivandrovalců je jen zlomek evropské populace, tak to už je, promiňte, na pár facek. Ono jich vlastně přišlo ještě málo!

„..Tím, že se na uprchlické krizi nechceme podílet, tak tím se z té Evropy trochu vylučujeme. Evropan si už od osvícenství zakládá na tom, že všechny lidi považuje za lidi. Měli bychom proto dělat všechno pro to, abychom příchozí uprchlíky mohli vnímat jako lidi…“.

To míní pan profesor. Já parafrázuji: „..Tím, že se na nacistických myšlenkách odmítáme podílet, tak tím se z toho nového evropského pořádku trochu vylučujeme. Evropan si už od osvícenství zakládá na tom, že všechny lidi považuje za lidi. Měli bychom proto dělat všechno pro to, abychom nacisty mohli vnímat jako lidi…“.

Leč pan profesor plká dál:

„…Sokol smetl ze stolu i jiný argument prezidenta Zemana, že by měli mladí syrští muži vzít do ruky zbraně a bojovat za svou vlast. „Syřané se zřejmě pokoušeli bojovat, ale ono se proti stíhačkám a tankům bojuje opravdu těžko, zvlášť když si uvědomíme, že se do konfliktu zapojují světové mocnosti. Člověk se pak Syřanům nemůže divit, že utíkají,“ konstatoval…“.

Spectabilis, neurážejte prosím moji inteligenci! O kom to mluvíte? Stíhačkami a tanky nedisponuje Islámský stát, ale disponuje jimi armáda řádně zvoleného prezidenta sekulárního státu Bašára Asada a dnes také přítomná ruská armáda. Pokud se některé z nich dostaly do rukou Islámského státu, tak jen proto, že od nich chrabří syrští vojáci buď utekli (aby následně chudáci prchli do pohostinné Evropy), nebo s nimi k Islámskému státu rovnou přeběhli. Takže ti Syřané, o kterých mluvíte, a co se podle vás pokoušeli bojovat proti stíhačkám a tankům, mohou být pouze oni „bojovníci“ Islámského státu a oné „umírněné opozice“ bojující proti legální vládě. Nikdo jiný to nemůže být a jinak nelze vaše slova interpretovat.

Nezlobte se, ale kecáte, co vám slina na jazyk přinese a příliš spoléháte na to, že o vašich „moudrostech“ nebude nikdo přemýšlet. Prezident Zeman měl stoprocentní pravdu.

Mimochodem, vřele doporučuji k přečtení skvěle napsaný a vtipně ironizující článek Jsem umírněný nacista.

Leč dál. Následující obsahuje několik klíčových myšlenek těchto intelektuálských myslitelů. Cituji:

„…Zmíněnou hysterii přiživují média, která se díky tekoucí krvi na fotkách lépe prodávají, pak extremistická hnutí a pak i někteří politici. Soudný politik by to ale dělat neměl a soudný občan by to podle pana Sokola měl být schopen odlišit. Host však zároveň uznává, že to není nijak snadné, kdy si uvědomíme, jak je česká společnost homogenní…!..

Ach tak, česká společnost je pro pana děkana Fakulty humanitních studií příliš homogenní. Tak to musí skončit a nezbývá mi, než trapně opakovat několik citátů, které jsem uvedl již ve svém minulém příspěvku:

„Čas homogenních národních států je pryč.“  – bývalý předseda Rady EU Herman Rompuy, 2010
„Státy musí být více otevřené … EU by, podle mého pohledu, měla udělat maximum k rozbití národní jednoty (homogenity)“ – Peter Sutherland, Zvláštní zmocněnec OSN pro migraci.

„Islám má své místo v západní společnosti. Islám patří k Evropě. .. Nebojím se říct, že islám by měl být součástí obrazu Evropy.“ – Federica Mogherini – Vysoká představitelka EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku, 2015

Takže „humanista“ Sokol není ani zdaleka jediný, kdo nás hodlá jako národy a civilizaci zničit

„Hysterii přiživují média, která se díky tekoucí krvi na fotkách lépe prodávají…“, tak tohle je další mantra (a sprostá lež) těchto pánů a dam. Zkuste si to, co jsem udělal já! Dal jsem si tu práci, abych vyhledal veškeré zprávy za poslední rok s klíčovými slovy „islám“, „terorismus“ a „imigrace“. Hledal jsem v babiDnes, Lidovkách a Blesku. Výsledek? Nenašel jsem ani jedinou fotografii s „tekoucí krví“, která by odbyt tisku zvýšila. A to ani v Blesku, kde by se to dalo očekávat. Zase ten urážlivý předpoklad pana intelektuála, že jsem nemyslící hovado.

Pan intelektuál nebude zřejmě považovat sdělovací média za dostatečně svobodná a objektivní tak dlouho, dokud nebudou jako skutečnosti publikovat výhradně jeho názory a fantasmagorie. A to vše v situaci, kdy dotyčná média snaží, co jim síly stačí nenarušovat ten ideální obraz trpících uprchlíků, kteří mají právo na všechno, včetně sexuálního násilí, viz zde. To se po Evropě děje už dávno a teprve když to začalo být v Kolíně masové, tak to prasklo. A i to se ta „svobodná media“ zprvu pokoušela v souladu s politikou různých vlastizrádných vlád zatloukat.

Podle názoru pana humanisty pak různí extrémisté publikují takové nehoráznosti jako tohle, tohle, tady to, nebo třeba tohle.

Proto se bude zakazovat, cenzurovat a zavírat. Multi-kulti si rozvracet nedáme.

S pozdravem intelektuál do domu – hůl do ruky Váš Katoda.

 


 

17.1.2016 Katoda


Související články:


12345 (231x hodnoceno, průměr: 1,22 z 5)
12 745x přečteno
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!