Čas velkých změn (2.4.2006 updated)

Featured Image

Vážení čtenáři,

v nedávných dnech jsme podepsali smlouvy, které s konečnou platností ohraničují existenci D-Fensových stránek jakožto projektu mého a několika dalších nezávislých internetových identit. Ještě zhruba do konce března pojedeme v omezeném rozsahu, ale už nyní se těšte na nový D-Fens weblog, s novým designem, novými rubrikami, především s novým obsahem a to vše pod správou nového vlastníka.

Tímto krokem došla naplnění moje dlouho rostoucí nechuť trávit svůj volný čas vypořádáváním se s neřádstvem v diskuzích, v článcích, a vůbec s děním kolem celého projektu, na které jsem se několikrát snažil upozornit, ale jak se zdá, vše marné. A k tomu všemu ještě zadarmo.

Po krátkém vyjednávání s novým vlastníkem, kterým je mocná a bohatá skupina, se ukázalo, že náš skromný projekt má větší hodnotu, než jsme si všichni mysleli a s tímto faktem jsme začali pracovat. Nový vlastník díky tomu nabídl podmínky, kterým nešlo říci ne. Jak již dávno vyslovil Daniel Landa, i ten nejtvrdší skinhead musí platit nájem a složenky. Stav, kdy jsme já spolu s dalšími autory do projektu investovali svůj čas bez nároku na honorář byl nadále neudržitelný a tak jsme se s vybranou částí realizačního týmu uchýlili pod ochranná křídla tohoto mediálně významného uskupení. Předpokládám, že na těchto, dle mého názoru pravicových stránkách, snadno pochopíte mé rozhodnutí, že trvání na zásadách je sice věcí hezkou, nicméně obchod je obchod a každý z nás se dostane do situace, kdy bude muset vyměnit část svého přesvědčení za svoji budoucnost a světlejší zítřky.

Někteří budou novým vlastníkem nadšeni, někteří méně, ale jak se s tím vyrovnáte, už závisí pouze na každém jednom z vás. Bylo mi s vámi dobře, děkuji za Vaší (leckdy dlouholetou) přízeň a brzy se opět setkáme.

Navždy Váš


29.03.2006 D-FENS


UPDATE 2.4.2006

Jak už to asi mnozí pochopili, tento článek byl předzvěstí k aprílu, kterým se stal Rudý D-FENS, jehož kopii včetně komentářů můžete stále ještě najít zde.
Ačkoliv to bylo spíchnuto rychlou jehlou jakožto svého druhu vtip, můžete to brát jako námět k zamyšlení, až půjdete v létě k volebním urnám. Růžová může být příště pořádně rudá a grafické zpracování už ne tak mizerné.


02.04.2006 Q

12345 (1x hodnoceno, průměr: 5,00 z 5)
214x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:06
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!