Být IN znamená být proti USA

Featured Image

aneb i když čtu Bravo, nezajímám se o to a zprávy nesleduju, vím, že Amerika je špatná a G.W. Bush chce jenom ropu.

„I Dont Wanna Be An American Idiot“. Motto dnešních „free, peace, cool, love“ mladých lidí.

I přesto, že naprostá většina z nich ví pouze to, že jsou Američané v Iráku a že G.W. Bush je zrovna v kurzu. A kdo se tomu postaví, bude king.

Pokud se zeptáte takového člověka proč jsou Američané v Iráku, odpoví vám „kvůli ropě!“ – samozřejmě nezapomene dodat, že to jsou svině, co se všude serou a že vojáci US Army jsou vrahové malých dětí a bestie znásilňující irácké ženy, střílející irácké velbloudy, psy a vůbec dělají všechno pro to, aby nevinnému iráckému lidu jeho už tak dost obtížný život ještě více znepříjemnili.

To, že by i americký voják mohl být obyčejný člověk, který má doma rodinu a děti, to už jde úplně mimo ně. Samozřejmě, že vám Nova nepřinese zprávy o tom, jak příslušník US Army zachránil lidi na tržišti před sebevražedným útočníkem, který si tam v davu žen a dětí vyhlédl jednoho „imperialistu-agresora“ a stojí mu za to se mezi civilisty odpálit. Za to se dozvíte, že byl v této potyčce zastřelen malý irácký chlapec, jehož smrt otřásla celou vesnicí a jeho rodina prožívá obrovská traumata. Z amerického vojáka se rázem stává vrah malých dětí a pacifistická komunita mladých evropských studentů je zděšena. Kvapem vyrážejí do ulic vyjádřit svůj nesouhlas s válkou v Iráku a na plakátech nesou fotku Bushe společně s Adolfem Hitlerem. USA a 3. říše – „SAME SHIT, DIFFERENT ASSHOLE.“

Když padne americký voják, média s komentářem, „V Iráku byl při sebevražedném atentátu zabit jeden americký voják, druhý byl zraněn“ celou věc uzavřou a tím je události konec. Samozřejmě, co taky chcete o tak všední věci (jakou smrt vojáka ve válce jistě je) psát. Ale co to? V Iráku zemřela matka s dítětem při přestřelce mezi povstalci (kteří se ji možná schovali v baráku až pod stůl) a příslušníky americké námořní pěchoty. Rázem se dovídáme podrobně celou událost, protože u incidentu pravděpodobně přihlížela půlka vesnice včetně radikálního duchovního. Všichni to viděli, všichni jsou zděšeni. Víme že matka proti útočícím bestiím v lidské podobě nemohla nic dělat a pouze se stačila otočit zády, aby ochránila své nebohé dítko, když ji američtí vojáci chladnokrevně zastřelili. Divím se, že neznáme i velikost potrhaných botiček toho nebohého dítka, nebo konzistenci kaše, co zrovna měli v červeném hrnci o obsahu čtyř litrů na plotně v západní části domu, která je malebně vymalovaná motivy se slony, aby měl malý chlapeček radost alespoň z něčeho, když už venku řádí ta americká prasata. No koho by to nedojalo a pacifisti opět vyrážejí do ulic.

Transparent „STOP WAR FOR OIL!“ křižuje ulice. A bodejť by ne! Amerika si šla do Iráku pouze naplnit kapsy dolarama z ropy! – málo peacemakerů v ulicích si však uvědomuje, že tolik peněz co Ameriku válka v Iráku stála, se jim těžko z ropy vrátí. Nebyl by to tedy trochu prodělečný byznis?

Ale k čertu s tím, to nás přeci nezajímá! Nás zajímá další tragická událost! Americký vrtulník rozstřílel raketama iráckou svatbu a to i se svatebčany a hosty. Celkem jich tam zemřelo něco kolem patnácti. A to je samozřejmě další podnět, jít okamžitě vyjádřit svůj nesouhlas s bestiální US Army! No jo, ale o dva dny později se zjistí, že svatebčané oslavně stříleli ze samopalů do vzduchu. Inu jiný kraj, jiný mrav, ale narozdíl od střelby ze samopalu směrem k letícímu vrtulníku bych raději volil tradiční rozbití talířku. Střepy přeci jenom přinesou více štěstí, než AGM-119 Hellfire raketa letící přímo na vás. A to, že se i kulky vystřelené do vzduchu jednou musí vrátit zpátky na zem, už asi nemá cenu zmiňovat:)

Proč ale květinové děti (a další jejich uvědomělé pseudo verze) nevyrazí do ulic, nebo alespoň na diskuzní fóra, aby vyjádřili svůj nesouhlas s vražděním nevinných ze strany teroristů? Asi proto, že to je přeci není terorismus, ale hrdinný irácký odboj! To nejsou teroristé, ale partyzáni! Povstalci bránící se americké okupaci! Koho zajímá, že je tam posílá Al-Kajdá z Jordánska, Sýrie, Saudské Arábie nebo Egypta. Koho zajímá, že tam uřežou hlavu i indickému řidiči, který nemá s Irákem žádné problémy. Koho zajímá, že Margaret Hassanovou zabili taky, i když 20 let humanitárně pomáhala celému iráckému obyvatelstvu. Taky protiamerický odboj? Ale co. Dnes je v kurzu USA s Georgem, tak je nám to jedno.

Na závěr bych rád dodal, že nesouhlasím s bezdůvodným pácháním škod na čemkoliv v Iráku ze strany jednotlivých zelených mozků z řad US Army. Poškozuje to jak samotné Iráčany, tak pověst celé americké armády a díky podobným blbečkům, jako jsou květinové děti, to poškozuje i ty, kteří se ničeho takového nikdy nedopustili a ani to v plánu nemají. Na druhou stranu jsem rád, že alespoň někdo se do teroristů pustí i přes obecný nesouhlas veřejnosti. Neříkám, že Amerika nemá v plánu iráckou ropu zajistit, ale tvrdit, že to byl jediný důvod invaze je opravdu hloupost.


10.1.2007 Soldžíra
Pozn. D-F: Autor provozuje vlastní a vydařený blog, hledejte jej zde: http://bouben.bloguje.cz/
 

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
78x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:05
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!