Blondýny v sauně - zpět na článek

komentářů 11

 1. Ten článek je tedy úplně o ničem, ale když už je tu řeč o saunách: ty, které navštěvuji já, jsou ještě normální. Tedy potní místnost, odpočívárna a bazének jsou bezplavkové zóny, všichni to respektují a těch pár (většinou postarších dam), kterým to vadilo a nehodlalo se přizpůsobit, bylo s poukazem na provozní řád sauny zdvořile vykázáno ven. Takže za mne OK.
  Stejně to ale nemění nic na tom, že si doma dříve nebo později postavím vlastní saunu :).

 2. Přesně tak, taky by mi vyrazilo dech, popisovat někoho jako krávu jenom kvůli tomu, že majitel zapomněl začlenit do sauny klimatizaci. :o EU by měla vydat nařízení, pak vznikají takováto nedorozumění, zvlášť když tam fakt kolikrát je děsný vedro, v té sauně…

 3. Mě přijde prostě divný jít se potit a smrdět vedle ženy. Navíc se mi postaví a co potom? Sauny by měli být oddělené.

  1. Pokud fakt smrdis, tak by ses oddelit mel, souhlas. Ale jinak nevidim duvod nejak upgradovat mnohaletou tradici. Me kdyz se jednou v saune postavil diky cizi slecne vedle, tak to skoncilo pomerne zivocisne. Jenze mi bylo 20, dneska uz bych mel mozna infarkt uz jen z te erekce.

   1. Živočišně, v sauně? Nějaký orgie? Tak že by takový sauny fakt existovaly? ᗡ-:

  2. Tak si najdi saunu, kde mají pánské, dámské a smíšené hodiny.

 4. Blondýny v sauně-jsem myslel, že to bude porno…

 5. Vždyť je to v nadpisu….prostě blondýny

 6. autor zjavne nerešpektuje diverzitu teplotnej identity týchto utláčaných bojovníčok za väčšiu IQ rôznorodosť

  jeho typický „hate speech“ fašistický meinkampfový príspevok bol nahlásený do neomarxistickej bruselocentrály ktorá preskúma či náhdodou nemá prsty aj v mikroagresii ktorou príliš vyhriata sauna nesporne je

  za trest bude mať povolený vstup len do MHT sauny kde ho už thajské súdružky naučia móresom

  demonštrácia pred budovou autorovho zamestnávateľa sa koná tento piatok o 11:00 (záujemcovia hláste sa na redcommando.soros.com, platí sa 25EUR/hod, transparenty a molotov koktaily k dispozícii)

  1. Tyyyo, dokonce ai Molotovy? Že bych změnil profesi? :D

 7. To je jeden ze symptomů hlubokého úpadku naší společnosti. Dřív když se v sauně objevila mladá blondýna, tak se řešilo jestli se bude šukat nebo nebude. A dnes se řeší, jestli mají nebo nemají být otevřené dveře od sauny.
  :-P

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017