Blondýny v sauně

Featured Image

Povím vám příběh, který mi vyprávěl T. Taxis Taylor. No teda ne zrovna on, ale fakt se to stalo.

Saunování považuji za dokonalý relax a prevenci před chřipkami nejen v době, kdy řádí. Dokonce jsem našel v nepříliš vzdálené obci saunu, kterou si lze zamluvit soukromě, a tak se s přáteli jednou týdně odebereme společně do sauny, zamkneme za sebou a nikdo nám tam necamrá, nekřičí, nezabírá fleka svým upoceným prostěradlem, a užíváme si dvě hodiny neskutečnou pohodu.

Mnohem hůře jsou na tom sauny, které jsou součástí různých aquaparků či plaveckých bazénů. Všichni (nebo skoro všichni) tam lezou v plavkách, dveře se netrhnou, a tak jste rádi za nějakých 60-70 stupňů. Veškerý efekt saunování je tedy v háji, možná se tam ohřejete, ale rozhodně nezpotíte. Do jedné takové „sauny“ vstoupila moje známá.

Už při vstupu se jí zdálo, že i na saunu v rámci aquaparku je uvnitř docela chladno. Vystoupala tedy na nejvyšší patro, usadila se a obhlédla osazenstvo. Na přízemní lavici seděly dvě blondýny, které vytrvale a nahlas kafraly. Vedle mé známé seděla ještě jedna dáma, tvářící se, jako by právě snědla kyselé jablko a zapila ho octem. Po nějaké době kdákající blondýny zvedly prdelky a za hlasitého hovoru a smíchu opustily místnost. V sauně se konečně rozhostilo ticho.

Deficit stupňů celsia na teploměru a přirozená nutnost komunikace donutily mojí známou na toto téma zavést hovor se svou spolusedící:

„Tady je dneska docela chladno, že?“, pravila má známá. Odpověď jí vyrazila dech:

„Bodejť by nebyla. Když jsem přišla k sauně, byly dveře dokořán a seděly tu ty dvě krávy. Když jsem se jich zeptala, proč mají otevřeno, tak mi řekly, že jim bylo horko, a tak si vyvětraly.“

A přátelé, tento příběh je pravdivý, neboť mi jej vyprávěl…a kamarádka Jarka.


01.04.2018 Pako

12345 (142x hodnoceno, průměr: 2,58 z 5)
16 284x přečteno
Updatováno: 1.4.2018 — 23:18
D-FENS © 2017