Babiš ojebal stát

Featured Image

U příležitosti nejzásadnějšího politického projevu premiéra Sobotky se zamyslíme nad slovem „ojebat“. Použijeme přitom slovník našich politiků, takže článek bude poněkud pokleslý, vole.

Lidi, vole, Ozubená pleš vás má za úplný blbce a už se to ani nesnaží skrývat. Možná Babiš vojebal stát, ale jak s váma vyjebává Ozubená pleš, to je úplně jinej level.

Znáte ten vtip? Přijde 88 let starý dědeček k soudu a chce se rozvést se svou stejně starou ženou. Soudce se ptá: „Jak dlouho jste spolu“ Stařík odpovídá: „Sedmdesát let.“

– „A proč se tedy chcete po sedmdesáti letech rozvést?“

– „Pro nepřekonatelný odpor!“

Čas. Vnímejme čas. Čas nejde ojebat, čas prostě jde jen brát na vědomí a počítat s ním. Čas je taky to poslední, co si zmrdi jako Ozubená pleš uvědomují, když vymrdávají lidem hlavy. Babiš důkladně ojebal český stát v roce 2012. Sobotka s ním vytvořil svůj koaliční projekt v roce 2013 a vládne s ním doteď, do roku 2017. Chce nám Ozubená pleš nakecat, že v roce 2013 nevěděl, co dělal jeho koaliční partner rok předtím a ani dalších 3,5 roku si ničeho nevšiml, až teď?

Nemají se rádi?

Pro nepřekonatelný odpor?

A že vůbec neví, co je jeho koaliční partner celkově zač? Nebylo Ozubené pleši třeba nápadné, že když pan Andrej a jeho solidní a etablovaná firma Agrofert chtěla udělat nějakou větší investici, že se kolem toho skoro vždy točily rozvědky a policie? Setuza. Oleo Chemical. Nevšimla si Ozubená pleš Babišova řepkového tunelu? Uniklo sociální demokracii, což je strana prolezlá naskrz všelijakými profesionálními, poloprofesionálními a amatérskými fízly, kteří shánějí informace na všechny a všude, co je pan Andrej zač? Koho všeho už ojebal? Uniklo Ozubené pleši nějakým nedopatřením, že vytvořil koaliční vládu s politickým mafiánem a až teď to zjistil? Ale hovno. Prostě to s ním upek, protože chtěl vládnout za každou cenu a myslel, že s Bábou nějak časem vymrdá, což se mu moc nepovedlo.

Ten chlápek si prostě myslí, že jste úplný dementi. Babiš možná ojebal stát na zaokrouhlování daně směrem dolů, ale Sobotka ojebává přímo vás.

Ozubená pleš to navíc nedělá dobře.

Ozubená pleš nejen že vás má za dementy, ale sám taky není z nejbystřejších a jeho pokusy vymrdat s Babišem jsou až dětinsky mimo. Nemá význam dělat Babišovi antikampaň, že krade nebo že je hovado. Nemá to význam proto, že jeho voliči ho zvolili proto, že je zloděj a hovado. Dopředu to akceptovali a jsou s tím srozuměni. Pokud jim tedy Sobotka říká, že Babiš je zloděj a hovado, je to stejné, jako by jim foukal cukr do prdele. Vlastně je jen utvrzuje, že to vymysleli dobře, že to funguje a že to mají dělat dál. K čemu je tohle dobré? K ničemu.

Voliči si Babiše zvolili proto, že je to jiná kategorie politického podvodníka, než volili doteď a má protestní potenciál. Dál o tom neuvažovali, protože většinou nemají čím nebo jsou úplně zaslepení a nevnímají reálný rozměr věci. Třeba žijou v představě, že „už má nakradeno, takže nebude krást dál“. Většinou jsou to lůzři, mají nějaký problém se svou životní bilancí a k tomu všemu trpí úplně zásadní schízou. Nesnášejí establishment, nesnášejí lidi jako Sobotka, lidi, kteří od puberty dělali jen politiku. Politiky, co mají občany a „lidi“ v každé větě, ale ve skutečnosti na nějaké „lidi“ serou z prdele. Tahle sorta voličů je ochotná zajít hodně daleko, aby podpořili někoho, kdo nebude jako Sobotka, Fiala, Kalousek a další. Je to něco jako organizovaný naschvál.

Ozubená pleš by tedy nadělal větší škody, kdyby nahodil ten jeho pozitivní vstřícný vlezdoprdelní výraz, přesně jak ho to naučili v těch kurzech, a pochválil pana inženýra Babiše, se kterým se tak skvěle jednalo a se kterým se opět podařilo dosáhnout skvělého konsensu. To je něco, co jeho voliči skutečně nechtějí slyšet.


12.02.2017 D-FENS


Související články:


12345 (273x hodnoceno, průměr: 1,23 z 5)
20 861x přečteno
Updatováno: 12.2.2017 — 22:10
D-FENS © 2017