Akce „Záměna“

Featured Image

Slušňák k Záměně

Tak máme s D-fensem poslední dobou takový pocit, že se zde ustálila malá skupinka čtenářů, kteří hodnotí články spíše podle jména autora než podle skutečné kvality výtvoru. Z těch jsme si udělali takovou malou bžundu. Vzájemně jsem zaměnili dva články, takže slyšte. „Písničky na přání“ ve skutečnosti kompletně vymyslel a sepsal D-fens. „Politický šampionát“ je čistě mým výtvorem. Při psaní se ani jeden z nás nesnažil psát schválně špatně nebo napodobit styl druhého. Teď si znovu projeďte komentáře a zjistíte, že určití lidé nezklamali. Určitou výjimkou je pouze čtenář „Q“, který ač kritizuje, většinou velmi rozumně a konstruktivně.
Takže skalní kritici pište, ale musíte počítat s tím, že si z vás zase někdy vystřelíme. :-)
 

D-FENS k Záměně

Ano, přistoupil jsem na toto porušení nejzákladnějších pravidel autorství. Článek „Politický šampionát“ napsal Slušňák. „Písničky na přání“ jsem napsal já. Tak, jak to je na webu teď, je to správně. Účelem, který jsem v celé akci Záměna spatřoval já, samozřejmě nebylo vás napálit, jako se to superpodvodem Český sen povedlo jiným dvěma vykukům, ale dopracovat se k nějakému závěru o tom, zda je Slušňák, případně i další „noví“ autoři hodnocen v diskusích objektivně a zda zde nepřežívá pocit, že „nastoupili do rozjetého vlaku a jen se vezou, takže je třeba z vlaku za jízdy zase vyhodit“.

Bál jsem se, aby to neprasklo. Bylo to nakonec ne snad zřejmé, ale určitě patrné. Například já nemám o hokeji ani páru, že se hraje na třetiny, jsem se dozvěděl až od Slušňáka a stvoření článku, který je postaven na hokeji, bylo nad mé síly.

Celý experiment byl zajímavý. Pro mě především počtem komentářům kterých jsou k tomuto okamžiku celkem tři kusy. Vykládám si to tak, že a) na článku co komentovat nebylo b) čtenáři jsou již poněkud unaveni z D-FENSe a nemají už ani sílu se s ním hádat, protože píše furt to samý.

Jinak mám zato, že až na výjimky, které nachytal Slušňák, jsou čtenáři tohoto webu objektivním publikem a jsem tomu rád.


06.04.2004 Slušňák + D-FENS

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
93x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:09
D-FENS © 2017