Achmad gar net weit weg - zpět na článek

komentářů 362

Přidat komentář
 1. Jak se může člověk, který má intelekt, zbroják a arzenál zbraní bát nějakýho dementního negra? Ta bouchačka je jen ke hrátkám na střelnici?

  1. Za stávajícího stavu de facto ano. Navíc to neřeší třeba bezpečnost děcek, protože není přijatelné podezřelého čmouda vyřešit preventivně nebo dělat děckám ochranku místo práce.

  2. Jsou oni debil?
   Pokud se na Vás dementní negr řítí s ukradeným kamionem, tak je přínos bouchačky diskutabilní, pokud Vás dementní negr nečekaně pošťourá nožem v ledvině, tak přínos bouchačky IMHO nulový až záporný, když ji pak u Vás, respektive Vaší mrtvoly, najde a sebere ji.

  3. To je názor jak z mateřské školky.
   I kdybyste nekrásně měl státem zakazované BVP, tak v případě SHTF scénáře by přišly na slovo jak pašovené průbojné náboje, tak výbušniny, a BVP by vám bylo k ničemu.

   A při mírném scénáři že se tu budou pohybovat zfetovaní negři s letlampama, vlastnĕ s noži, mačetami a nějakou pictolkou, budete mít na to abyste měl ozbrojené komando doprovázející manželku na nákup, další komando hlídající dítě ve školce, další co vám ohlídá barák v nepřítomnosti a poslední které bude nejvíc střežit vás jako živitele rodiny?

  4. Ke všem je eště záhodno dodat, jaký sqělý možnosti jsou, s ohledem na vypatlanost 9 z 10 zemí v Evropě, nosit za hranicema, takže kdyby ji u něj našli v tom jižním Reichu nebo v Taliánsku, tak ho zavřou na dýl, než vraždící negry co u sebe mají arzenál.

 2. … sebral jeden policajtovi pistoli, dva policajty zastřelil a čtyři zranil…

  A tři zesměšnil.

 3. 1) A vy máte 24/7 dohled nad svými blízkými?

  2) Tentokrát hrozil přísun jedince. Při dnešních komunikačních a transportních možnostech není vůbec nereálný skupinový zločin (na západ od našich/sever od polských hranic běžné – jen se o tom na idnesu nepíše) – kdy individuálnímu střelci pictolka už bude o něco menší taktickou výhodou. A to nemluvím o tom, že nevíme, zda si mohamedáni ve svých střediscích (na západ od našich hranic) nebudují z peněz daňových poplatníků zbrojní arsenál (teda jistěže budují, ale důkazy o tom samozřejmě nemám).

  3) Zatím nejsme ve středu zájmu, takže se k nám nehrnou. Zatím.

  1. Kurnik, to bylo De_Billovi.

  2. Tak ono se to omezuje na neškodné rapefesty a drobné elpasa a znásilnění jen tak pro zábavu z toho důvodu, že migráčci mají štědré dávky. Jakmile by se měli živit sami, tak by se to zvrhlo v naprostou zombie apokalypsu a masakr.

   1. Už aby to bylo. Migráčci by se hodně divili.

    1. Jak jsou evropani neschopní a změkčilí.

     1. To si mysleli Japonci a nacisté o Američanech taky.

      1. Jo, jenze ani Japonci, ani nackove nebojovali na uzemi USA. Vona se ta atomovka lip hazi na ostrov plnej nepratel nez doprostred Evropy.

 4. Já dneska zažil podobné rozčarování, když na našem západoněmeckém maloměstě při pokojné demonstraci horských turků zapoměl jeden erdoganův milovník nůž v jednom z nich… měl jsem za to, že na tyhle píčoviny jsme od kobani dost daleko, tak ne no :/

  1. On ten nůž „neuváženě vpochvil“ :-)

  2. Nože jsou snad zakázané?

   1. V dojčlandu jsou, pokud se nepletu, velmi striktně omezené délkou čepele.

   2. V Německu prý zakázané jsou.

   3. Vraždy jsou taky zakázané. Dokonce i krádeže a znásilnění. A proto se nikde v evropě nevraždí, nekrade a neznásilňuje. :)

    1. JSou pouze trestane, zakazane nejsou, ni? Byl by odkaz na dany zakaz v zakonech? :-)

     1. Zákaz je právním modem.

     2. Bere se to jako vyjádření zákazu. Tuším, že naši trestaři používali spojení „hypotetická dispozice“, (z sklady právní normy: hypotéza – dispozice – sankce), ale v této souvislosti mi to google nevyhodil, tak si to buď špatně pamatuji, nebo to vyšlo z módy.

      1. Tak je to komisivni jednání, tedy porušuje se zákaz. Jiná možnost není.

   4. Nože nad určitou délku čepele s výjimkou kuchyňských, vystřelovací nože, “motýlky”, skládací nože otevřetelné jednou rukou (i victorinox má speciální německé verze svých produktů), pepřáky (až na výjimky), teleskopické obušky, praky, kuše…seznam je dlouhý. U střelných zbraní musíte prokázat potřebu takovou vlastnit a i to je po čase přezkoumáváno, koneckonců když se kousek od nás asi tři roky dozadu byl ten osmnáctiletý Albánec v jednu ráno ptát na cestu (sice s žebříkem to vzal přes balkon a bál se, tak si vzal velkou kudlu) a dostal jednu do hlavy (majitel domu byl na potvoru myslivec a měl legálně 38ku na dorážení střelených zvířat, Albánec měl pech jak kráva, statisticky spíš vyhrajete ve sportce) – to pak řešil soud asi rok, jestli to opravdu byl notwehr, jakože nutná obrana, nakonec to ale myslivec vyhrál…naštěstí, úplně se svět ještě nezbláznil…

    1. Btw. S tím ostatním dávejte pozor i když máte něco takového volně ložené v autě pod heslem “co kdyby”, polizeiti dělají dost často na hranicích namátkové kontroly a umí to být drahé…

 5. Mne by nebylo jedno, any kdyby to bylo „za horama“, protoze me principielne serou nevdecny picusove, co nekam prijdou s natazenou prackou, a pak tam zacnou vrazdit/krast/znasilnovat. Takovej zmrd by mel bejt narazenej na kul u kazdyho azylovyho centra – jako memento ostatnim potencialnim zmrdum.

  1. A ten kol by mal byt tupy, aby si to patricne uzil. Ibaze to su iba nase sny, nasa podrbana slnieckarska generacia na nieco take nema gule.

  2. To není věc připrchlíků, ti jen dělají co jim je dovoleno. Problém je že ti co je sem pozvali, jim povolili vše a veřejně de facto rozhlašují, že když ženu znásilní ze předu, tak se jim má nastavit ještě ze zadu.
   A migráčci to moc dobře ví, protože stejně jako cigáni mají čuch na to co si můžou dovolit.

   1. Ja nevim. Jako… netvrdim, ze ten „volnejsi rezim“ nema na jejich chovani vliv, ale na druhou stranu slusnej clovek nebude vrazdit, ani kdyz ho za to hned nepopravej rozctvrcenim.

    1. Sluníčkáři tvrdí, že jsou to lidé jako my :-(

 6. Je to blízko :( Pred_predloni jsem se v Magdeburgu zastavil u stanku na vanocnim trhu, patri znamemu. Zrovna tam byl, chtel jsem ho pozdravit. Jakousi podivnou pantomimou cosi vysvetloval dalsim lidem, nemcinou vladnu jen prachmizerne, takze se mi dostalo vysvetleni az nasledne: 19. prosince v jinem stanku v Berline kamion utrhl jeho zamestnanci ruku u ramene. Dalsi dva jeho zamestnance tyz kamion zabil. Mel stanek hned na kraji u vstupu :(

  Tehdy mi doslo jak je to „ku*va“ blizko a jak malo stacilo – kamion kterym na ten trh vlitnul ukradl za Berlinem na dalnici. Pokud by se tehda nahodou ocitl na druhe strane teze dalnice, mel auto natoceny smer Magdeburg a cil (Weinechsmarkt) jen o par kilaku dal. Pritelkyne byla tehda na trhu se stankem taky hodne blizko u kraje, kousek za jejimi zady vedl Magdeburgring :(
  Vanocni atmosfera se za betonovymi zatarasy kolem trhu a mezi hejny policajtu s MP5 na krku tehda dala krajet.

 7. jenom bych upozornil na clanek linkovany uplne nahore, ktery je imho alarmujici

  ČR musí zavést institut strpění cizince. I člověk bez nároku na azyl má mít práva uprchlíka

  https://www.ceska-justice.cz/2019/10/cr-musi-zavest-institut-strpeni-cizince-i-clovek-bez-naroku-azyl-ma-mit-prava-uprchlika/

  1. Pro vás je to cajk ne? Reagujeme tak na rozhodnutí soudního dvora EU. EU je nad náma, tak to musíme respektovat no ne?

   1. tohle je zrovna priklad kdy jednak uprednostnuji nasi suverenitu a jednak s tim nesouhlasim (tech prikladu kdy s necim nesouhlasim je vice). Samozrejme pokud to bude prijate tak nezbyde nez respektovat pokud mozno co nejvic restriktivni vyklad ktery take bude pouzivat exekutiva a soudy

    1. jinak treba hezky se k uprchlicke vlne vyjadril Dalajlama (imho chytry clovek ktereho jsem si vazil jiz predtim) ze maji zustat doma

  2. Ano, a po pominuti důvodu strpění pomaže pryč. Co je na tom divného?

   1. Ad podotek:
    Nejsem si jist, jestli i Vy nemáte pominutí…
    „Cizinec, kterému nelze udělit azyl podle § 15 odst. 3 písm. c) nebo d), a cizinec, kterému byl odňat azyl podle § 17 odst. 1 písm. i) a j), je v případě, že by jinak splňoval důvody pro udělení nebo ponechání azylu, způsobilý k právům uvedeným v článcích 3, 4, 16, 22, 31, 32 a 33 mezinárodní smlouvy22). Tento cizinec je oprávněn požádat o potvrzení o strpění na území podle § 78b, pokud doloží adresu místa hlášeného pobytu na území. Dobu strpění na území stanoví ministerstvo na dobu nezbytně nutnou a je oprávněno dobu strpění na území opakovaně prodlužovat. Ustanovení § 78d odst. 2 až 6 a § 79 odst. 5 se neuplatní.“

    §15, odst. 3
    c) existují oprávněné důvody považovat cizince za nebezpečí pro bezpečnost státu, ve kterém se nachází
    d) cizinec byl pravomocně odsouzen za zvlášť závažný zločin a představuje tak nebezpečí pro společnost.

    1. Ano. Pořád nevidím, co s tím – on se vám do nebezpečné zóny prostě nevrátí, vy ho tam nedeportujete. To jsou fakta, můžete s nimi nesouhlasit, ale nezměnite je. Takhle máte nějaký mód legální evidence. Jak byste to dělal jinak?

     1. A ta legální evidence pomůže konkrétně čemu?
      Kolik jich dorazilo z nebezpečné země přímo (kupř. letecky)?

      1. Máte ho pod kontrolou. Aspoň trochu. Čemu pomůže, když nebude?

       1. A co tak ho vobec nepustit na uzemie Europy? Tym sa problem nerealizuje a nemusime riesit akademicke debaty a nasilie ani na nas ani na nich.

       2. Ad podotek:
        Vzhledem k tomu, že mám občanku, řidičák atd. jsem také v evidenci a také jsem aspoň trochu pod kontrolou. Jak mi to zabrání v tom, abych kupříkladu znásilnil u obce Lukavec nějakou holku? :-/

        1. Nezabrani ve znasilneni, ale jste tak „podchycenej“ a mate tolik co ztratit, ze to pravdepodobne neudelate. Zatimco takovej nedokumentovanej imigrant, kteryho vicemene ani neni kam vyhostit a kterej si muze vybrat mezi kratkym a dlouhym rukavem v Siere Leone, nebo (relativne) fesackym kriminalem v CR, ten ma motivaci uplne jinou.

        2. Nemáte jak ani kam ho vyhostit, takže alternativou není, že tu nebude. Alternativou je, že tu bude mimo jakýkoli systém.

         1. V takovém případě by nemělo být trestné použít proti někomu takovému jakékoliv formy preventivní obrany, i té smrtící. On také nebude mít problém zabít domorodce, když dojde tvrdé na tvrdé.

          1. Jako „nemáš občanku, tumáš kulku“? Hmmmm, nevim.

          2. Celej ten for je samozrejme zalozen na tom, ze pokud se sem dostanou, tak jsou tady pro jednou pro vzdy (pokud by, z nejakeho neznameho duvodu, neodesli jinam). Nejaka prumyslova likvidace v soucasne spolecnosti nepripada v uvahu a guerillovy systemje spis o kecani u piva, nez realne aplikaci. Jo, pokud by doslo ze strany imigrantu k nejake vyraznejsi akci, tak moooozna by doslo k domobrane.

           Jenze tyto ‚spontanni‘ akce jsou vzdy nekym financovany a podkurovany. Pokud by mela nastat nejaka fakt husta mela, pak by za tim musel stat neci zajem. Nejsem si uplne jisty, jestli dozrala doba na to, aby se nasel nejaky filantrop, ktery by financoval poulicni valku v Evrope. V soucasnosti je fura takovych valek ruzne po svete a vzdy za tim stoji nejaka kurva velka mocnost, nebo aspon nejakej fakt velkej drogovej gauner.

           Ja si myslim, ze tohle bude probihat pekne v klidu, pomalu, zato ale dusledneji a uccinneji. Za par desetileti bude Cech nejakej zlutocernej misenec hovorici anglicky.

          3. A národní jídlo bude skopovo-knedlo-zelo zapíjené nealko pivem.

          4. …samozrejme ale pouze mimo evropsky ramadan, tedy od 24. kvetna do 23. prosince (ten zacatek pochopitelne podle roku).

     2. Padák, sto babek a čau, vysypat někde u pobřeží.

      1. Ten padak ale ve stylu Hlavy 22. Jistota je holt kulomet.

       1. Klidně bych je jen shodil na kraj Sahary takhle, je to lepší než masový hroby ;-) Ai dva litry vody by mohli dostat…

        1. Ha-ha-ha. Promluvil pan Behemot, pobavili jsme se. A dál, jak to udělat v realitě?

         1. Nakoupit stovky kusů střeliva do každé zbraně a počkat na SHTF :D

         2. Úplně stejně, jako to dělalo (a nejspíš ještě tiše dělá) Tunisko. Tam posadili ilegály do busů a převezli je těsně za hranice Tuniska do pouště desítky kilometrů od nejbližší civilizace, kde je vysadili a poradili směr, kterým se ubírat. Velké procento jich v poušti vychcípalo. Inu, riziko připrchlictví, mohli zůstat doma.

          1. Jo. A Česko by je mělo vozit kam: za Vitoraz? To budou mít místní radost. Asi by to chtělo ještě trochu promyslet.

          2. Prave, ze kdyz jsme v hen tem Schengenu, tak se musi chranit vnejsi hranice, ne nejaka vnitrni. A vne Schengenu je takovejch krasnejch mist, kam by se priprchlici meli byt podivani…

          3. A Česko to má tedy, pane Sysope, udělat jak?

          4. Re: podotek
           19.10.2019 v 23:51

           Tak predevsim – mame zastupitelskou demokracii. Tedy, moje a tvoje zajmy zastupuje nami voleny urednik, ktery ma na danou praci furu odborniku, kteri mu samozrejme poradi, jak pro svoje volice zajistit jejich zajmy. Tento odbornik nejsem ani ja, ani ty, ani zrejme nikdo z tech, kteri se zde na D-F verejne presentuji. Takze pokud chces fundovanou odpoved, je zapotebi se obratit na nami placene osoby.

           Pokud plati demokracie i ve Schengenu, pak je IMHO zapotrebi ziskat majoritni vetsinu jejich clenu k tomu, aby se na obrane zacalo pracovat.

           Cesko samotne ted tezko neco nadela, kdyz jsme predali moc nad nami samymi zahranicnim mocnostem.

          5. Takže jako vždycky, svalnatý řeči a prd.

 8. Jedna ze základních strategických pouček pro vyhrání války (nikoliv bitvy) praví, že je potřeba se za každou cenu vyhnout boji na vlastním území a bojovat nejlépe na území protivníka.
  Už z toho důvodu že je lepší ničit jeho území než to vlastní a ne vždy lze klíčové struktury přesunout za Ural. Už proto, že třeba Ural nemáme a celé naše území se dá přejet za 3 hodiny.

  Bohužel, vohnout nechápe, že je lepší připrchlíky řešit na řeckém pobřeží, než na českých hranicích.

  1. Na druhou stranu je také potřeba mít scénář pro případ, že je v tom Řecku a, řeší blbě, b, řešit je nechtějí c,naopak pracují zcela proti našim zájmům.

   1. To sice ano, ale s tou bandou strašáků do zelí ověšených drahými cingrlátky jako je česká policie, nezastrašíte ani africké děti. Ti se poserou z jediného ozbrojeného člověka.
    Česká banda žoldáků aka AČR to samé, ti by v reálu postřeli víc civilistů než by se trefili do teroristy.
    Třeba to šaškování policajtů s předraženými samopaly na hlavním nádraží i jinde po incidentu ve francii. Jak by ho tam v davu namačkaných cestujících trefili? A kdyby měl neprůstřelnou vestu, tak s devítkou lugerem akorát pro smích.

    Nalejme si čistého vína a vycházejme z reality, nikoliv z fantasmagorií a nereálných iluzí.

    1. To je pravda, ale oni tam jsou spíš z „psychologického hlediska“, lidi to uklidní… tedy, Vohnouty :D Teroristickému útoku se úplně předejít v demokratickém světě nedá, je to taková daň za svobodu, pro někoho přijatelná, pro někoho ne.

     1. Však taky hlavní problém masové muslimské imigrace není těch pár mrtvých při teroristických útocích. Problém je změna životního stylu, to, že vzniknou etnické čtvrti, centra měst okupovaná hloučky „mladíků“, ženy bojící se samy si jít zaběhat….
      Zkrátka to, že se doma už necítíte „jako doma“.

      1. Proto je nutná tvrdá regulace. Obecně ale když přišli křesťané do našich pohanských keltských končin, tak to bylo podobné a dnes nám příjde tato kultura normální. Jediným lékem na to je, abychom měli více dětí = větší populace = přečíslili je a tím pádem by se naše kultura udržela, nebo je musíme vyhladit :D Jejich reprodukční chování je dynamičtější, my vymíráme…

       1. Kéž by většina vlastenecky smýšlejících lidí uvažovala jako vy. Bohužel, spousta mladých zdravých prostě děti nechce. Nebo jen jedno. Nebo jen dvě. Hlupáci.

        1. Tak ne každý potřebuje Klapzubovu jedenáctku, že…

         1. Tak vono to nejni prdel…hovořím jako otec tří dětí ve věku 1-9 let. Kdybych neměl slušnou práci, tak bych ten vlak neuživil. Je sice fajn, že mateřská je na 2-4 roky, ale co je to platný, když na chleba těm lidičkám stejně nezbyde. Navíc, až ženě skončí mateřská s posledním, tak jí nechám doma, nebo pošlu jen na zkrácenej úvazek, protože řídit agendu spojenou s třemi haranty a starat se u toho o domácnost lze, ale nelze k tomu ještě mlátit tři směny v montovně.

          1. Ne vsechny zaslouzile matky chteji po materske zustat doma. Jsem zvedavej, jak ten nas triclennej vlak uridime u nas doma,az zena nastoupi do procesu….

          2. Tak vono „po mateřské“ nenastoupit do rachoty neznamená nutně „zůstat doma“ …

          3. Nekterym zenskym z pobytu doma hrabe a sly by makat i zadara. Neni se moc cemu divit.

          4. No, skoro jste to trefil, v akademii se dela skoro zadara…

        2. Tak jsem si o kus dál početl o dalších názorech ondry87. Ach jo, strkat do jednoho pytle ostravaka a slimáka… To je myšlenkový úlet…

         PanPredseda: Nemusí jich být 11, stačí alespoň 3 děti.

         1. Vtip ? Znáte ? ;)

       2. Vymirame… Fakt nas musi bejt deset milionu? Ja rozumim tomu, ze pri dnesnim pojeti duchodovyho systemu apod. existuje zajem, aby bylo hodne produktivnich lidi, ale ono by se hovno stalo, kdyby nas tu bylo tech milionu treba sedm. Zaklad je sem nikoho nepoustet bez dukladnyho azylovyho rizeni a vybirat si. Jestli sem chce nejakej muslim, tak v poradku, ale at si laskave uvedomi, ze jde do ateisticky zeme, kde se vypije nejvic piva, veprovy se zere k snidani i veceri, lidi nejsou na nekoho zvedavy jen proto, ze je cernej/lesba/ekofasista a sexualni moralka je velice … ehm pokrokova. Jestli si ovsem mysli, ze se sem prisere, a pak tady zacne neco vykrikovat vo nevericich psech a janevimcem, tak ma dostat pres drzku, aby se probral. Pokud nekdo emigruje od spatnejch zivotnich podminek, tak proste nema pravo se pokouset je zavadet i tady.

        1. Problem je, ze ten imigrant jen pouziva zbrane, ktere mu sami davame do ruky. Volnost projevu, volnost vyznani, narok na socialni podporu,… nejsou problemy s rakosniky. Nejsou problemy s Polaky. Nejsou problemy s Mongoly. Problemy jsou se slimaky vseho druhu. Cili problem je predevsim v nekompatibilite jejich viry. A ta, jak vidno, pouziva 1400 let stejny scenar a porad funguje.

         1. To je hrubě zjednodušené, brachu.
          Víra jako taková – víra v co, vlastně? Islám je strašně flexibilní a naprosto záleží na vykladači a posluchačích. Asi nejlépe se to pokouší vysvětlit Berrezouga. Bez znalosti arabštiny se na to nedá vést zasvěcená debata a i Arabové se u toho obvykle poštěkaj, protože nikdo neví, jaká verze Koránu je vlastně platná a který patch překrývá který. Do toho nějaká ta fatwa vygenerovaná militantním imámem a je to v prdeli definitivně…
          Je to debata tak k šestému pivu.

          1. Nepopiram, jen rikam, ze chyba je predevsim v nas. Kdyby priprchlici vedeli, ze nedostanou zadnou podporu a v pripade zamachlovani pujdou makat do uranovych dolu, tak by, tipuju, cela ta priprchlicka vlna znacne ochladla.

           Dokazu pochopit, kdyz nekdo dostane azyl v pripade, ze v jeho zemi mu hrozi smrt ne tim, ze nechce makat. Okay, tady muzes bejt, tamhle se umejes, tamhle vyseres a tamhle se maka. Pokud nelibi, tak pokracuj jinam.

           Kdyz se podivas treba na ty rakosniky, tak ti vybudovali majetky z niceho. Prisli sem s holyma prdelema, naucili se vyjebat se systemem, nic nam necpali, neprikazovali, zili si v sede zone a dneska se maji mnohdy lip, nez prumerny Cech. Ja s nimi nemam problem.

           Mongolove v Usti – taky je to docela ulet, ale makaj, snazej se. Necpou nam jejich kulturu a zvyky. Nelajnujou nejaky jejich pravidla, neserou se do nas. Okay, nemam s nima problem.

           Mam problem se slimakem v Teplicich, kterej mi v parku bude lajnovat, ze nemam chodit se psem, protoze jemu to vadi. Nebo se jich hromada behem ocuchavani prdeli vali nekde na silnici okolo mesity, takze se neda projet. To mi vadi. A to se vubec nebavim o extremech.

           Blby je, ze oni to pivo temer nepiji.

          2. Škoda toho piva. Kromě alkoholu obsahuje i chmelové extrakty, příbuzné marihuany. Viz známé po pivě se spí, po víně se zpívá, po kořalce pere. Celkem dobrý prostředek na tlumení konfliktů.

     2. Blby je, ze nemame ani primou demokracii, ani svobodu. Zato teroristy za humny.

    2. kaBrnak:
     Našemu nevelkému expedičnímu sboru zvanému AČR celkem věřím, akorát, že to z principu není tým, který by měl dohlížet nad civilistama.
     Když pobíhali v metru smíšené hlídky fízlů a vojáků, tak jsem se v metru poprvé trošku bál. Ti v zeleném měli normální vz.58, tak jsem si představoval, co by se stalo, kdyby na tom přeplněném peróně někdo práskl papírový pytlík a zeleným hochům ujely nervy. Pro smích to rozhodně nebylo.

     1. Ti hlídci pobíhali? :-/

     2. Já je potkal na Černým mostě a to měli CZ 805.

      1. No vidite, jak by nas krasne moderne postrileli :)

 9. Máme tu i českou obět teroristického útoku. Paní Čižmárovou, matku dvou dětí, přejetou tím kamionem.
  Ani tohle s vohnouty nepohne. Zato se nechají jak stádo hýkajících oslů hnát na několik demonstrací kvůli čapímu hnízdu a návštěvě Zemana v Pekingu. Protože to nás rozhodně ohrožuje víc než to že nám dk evropy afrika vyprazdňuje svoje vězení a psychiatrické léčebny se sexuálními devianty.

  1. Co není v televizi, jako by nebylo. Pokud pochodují zástupy Černých chodců maďarským venkovem, tak to zneklidní i buřtožrouta. Když slyší, že „uprchlická krize skončila“ a že místo statisíců přicházejí jen desetitisíce, tak tomu věří. Málokdo si uvědomí, že milion za jeden rok je totéž jako sto tisíc po dobu deseti let.

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!