… a i přes máslo na hlavě … - zpět na článek

komentářů 374

Přidat komentář
 1. (rádobyskrytě) adorovat Heydricha může jen naprostá píča. možná je ta píča inteligentní, schopná atd., každopádně dřív nebo později vyhřezne, že to píča je. článek, který iracionálním oslím můstkem věnuje několik úvodních odstavců RH, aby se v druhé části strašlivě podivoval nad ovcovitostí národa a „vybízel“ ke konci hrbení, tak větší mentální mrdník snad nejde vymyslet.

  1. Nechápu, že to nechápete. Článek je sice o dvou thematech, ale spojuje je zmíněný můstek (proč oslí?). Heydrich není adorován, ani skrytě. Pracovitý vskutku byl, inteligentní taky. To není chvála, jen povahové rysy. Ty jsou zcela zastíněny jeho psychopatií a krutostí, které jsou však zmíněny, takže dle mě je to napsáno správně a vy jste sprostý ignorant (ignorujete celý obsah a vyzobáváte jen co se vám hodí).

   A jestli vám vadí závěr článku, můžete se hrbit do sytosti. Při troše cviku lze i hlavu namočiti, tu do louže, tu do kanálu…

   1. Když oni někteří nepochopili tu pointaci, to je pak těžký, no :o). Mentalita lidí je prostě různá, proto je těžké si rozumět i ve vlastním jazyce :o).

 2. Ono je to takové symptomatické, neřešit příčiny ale řešit symptomy. Vyloženě tragické je bavit se s někým o té situaci s kamiony loni:
  * nechá se rozestavěná dálnice přes zimu a k tomu na Vysočině
  * v prosinci začne sněžit, sypače nestíhají, kamiony zůstanou v kopcích
  * po X hodinách se to sice jakžtakž vyřeší, ale řidiči mezitím začali své „povinné přestávky“. Policie je začne objíždět a nutit jet, na což kamioňáci serou, protože mají tachograf, a porušení povinné přestávky je poukaz na průser jak mraky. Nikoho v Polsku nebo Španělsku nebude zajímat, že policista v ČR „přikázal“ porušit přestávku, protože doklad o tom neexistuje, řidič s největší pravděpodobností mluví polsky, estonsky nebo rumunsky, ale rozhodně ne česky ani španělsky.

  No a výsledek? Řidiči jsou svině, protože zablokovali dálnici. A měla by se jim dát pokuta. Neřeší se, že oni prostě ví, že jak poruší přestávku jsou v pytli. Jasně, možná na to existuje nějaké lejstro od policajta že mu přikázal, ale to naši policajti nemají, nejspíš ani neumí vypsat, případně o něm neví. Taky mohli řidiči tu Vysočinu objet (kudy) nebo udělat si přestávku na odstavném parkovišti. Že ta parkoviště nejsou protože to stojí prachy udržovat? Nezájem.

  Prostě pokuta a hotovo. Neřešit že oni se snaží jen pokutě vyhnout, kvůli represi – a že víc represe tu situaci fakt neřeší. Já bych se kurva taky nechtěl hádat s španělským policajtem v pseudoangličtině, že mi někdo něco přikázal. Máš doklad? Nemáš… tak máš pokutu a červeného bludišťáka.

  1. Rozumní to chápou a mají na zřeteli, jak jsou kamioňáci svázání předpisy a restrikcemi. A když jim to občas některý z nich pohnojí (černá ovce ve stádu se najde všude), je to bohužel i díky mediální kampani víc vidět (tím ty jednotlivé pitomce neobhajuji, ale nebudu nadávat na VŠECHNY kamioňáky kvůli několika debilům).

   To máte jako s monocajty. Když jednáte s rozumným (taky se mi to už stalo), máte radost a příjemně vás to překvapí, ale víc si pamatujete debila, který vás pokutoval za 1500 kvůli 63 na padesátce. Samozřejmě v přehledném úseku mimo zástavbu, kde mezi loukami pokračovala stále obec kvůli pumpě, která byla postavena až kus od vesnice.

   1. Když oni ti policajti jsou taky svázáni předpisy a restrikcemi, v podstatě každý, kdo vykonává nějakou službu pro lidi. Víte, od čeho vznikl název policie? Původně měla chránit města před městským chaosem, protože ve městech se kumulovalo moc lidí a nebyl nikdo, kdo by dohlížel přímo v ulicích na bezpečnost a plynulost toho města, prostě, aby jste se cítil jako občan bezpečně a aby i provoz ve městě byl plynulý a bez problémů. Základem je „poli“ – to znamená městský nebo město, proto vznikla policie, poliklinika, politika, politbyro apod.

    1. Policajti nevykonávají žádnou službu pro lidi.

     1. Jsme v 21. století, takže většinu policejních služeb v provozu měst už suplují kamery a Vaší odpovědnost Vám připomínají různá značení.

     2. Vzhledem k tomu že lidi policii chtějí, tak tu službu pro lidi vykonávají. To,že si každej jouda myslí že on jedinej by měl mít imunitu na věci nic nemění

  2. Nicmene je otazka, proc je dano ve vsech mediich tolik prostoru narkum o tom, ze je to ucpany, ale neobjevi se nikde relevantni komentar, ze proste takhle to je. At uz od sefa odboru, nejaky asociace, nebo proste normalniho novinare. A i kdyz se tyto komentare objevi, tak na ne verejnost z vysoka sere… Ja par reprtazi o Vysocine videl, pulku tech reprtazi bylo – musime plnit povinne prestavky, nebo bude pruser, nejsou odstavna parkoviste s dostatecnymi kapacitami, dalnice nejsou udrzovane. A i tak to beznej jouda ignoroval, proc? Televize se podbizi svym zakaznikum a zakazniky proste kamiony serou. Je jich moc, jsou vsude, pulka jich jezdi jak absolutni debilove, jsou neohleduplni a navic jsou neohleduplni SAMI K SOBE(viz predjizdeni, predjizdeny kamion muze na chvili zpomalit, aby manevr byl dokoncen rychle a pak zrychlit, ale proc by to delal, ze jo?). Kdyz 3 kamiony uviznou v brecce, stejne to 4. kamion zkusi, protoze on to zvladne. A pak tam stoji 4 kamiony, ale ten 5. to stejne zkusi a pak tam stoji vscihni, protoze tech 5 debilu neni jak objet. Ale to se vracime k tomu mozku a k vtipne zminenemu stavu vozidel z clanku(kamiony nemusi prezouvat, jestli si dobre vzpominam, ale na snehu by jezdit chtely).

   1. No zrovna ten konec je takovej jo a ne. Nam vyzkoušený že s 19t sólem orojedu skoro cokoli jdyž mam naloženo. Kolikrát jsem předjíždě neodhrabanym levym pruhem šňůru zahrabaných souprav co v kevym skončili.
    A teď mi řekněte nam tam stát s nina jak vocas několik hodin když to objedu jak po kokejích a vesele pokračuju do cíle?

    1. *projedu

  3. ad „nechá se rozestavěná dálnice na vysočině“. to je poněkud zkratka. nejdřív se tak masíruje veřejné mínění o lukrativnosti a ziskovosti provádění liniových staveb, že tomu začne věřit nejenom tuzemské veřejné mínění, ale dostane se to do veřejného mínění cizokrajného, a výsledkem je to, že v situaci, kdy se na dálnice podávají nabídky na úrovni 70% nákladů, podá spolek italů a kazachů nabídku pod 50%, a pak, když jsou překvapeni, že nelze igelitkou s bankocetlemi vytvořit fiktivní vícepráce za několik miliard, zmizí pryč a řsd zbydou oči pro pláč a rozbombardovaná dálnice.

 3. D-FENS vyvolal d-fensivní reakci. Kdyby psal o „lidech“ a „systému“, nebylo by tomu nejspíš co vytknout. Jestliže ovšem píše o „Češích“ (ichtyl: „A Moraváci jako v poho?“), tak se k tomu jmenovaní stavějí d-fensivně. A pak že jsou menšiny háklivé. Já s D-FENSem nesouhlasím z jiného důvodu, protože jsem pesimista. Nemyslím si, že by to bylo národní povahou, ale že tvorba neustálé buzerace má pevné sociologické zákony, které fungují stejně nevyhnutelně jako ty fyzikální. Podle mě platí něco na způsob „když to budeš, vole, stavě takhle, tak ti to vždycky spadne“, akorát se to nedá změřit a jasně určit vztah příčinné souvislosti.

  1. Jasne, že Moraváci sú v poho. Veď sú to vlastne Slováci (ožratí) čo nedošli do Prahy.

  2. Je neokecatelná pravda, že lidi na jižní Moravě, jsou celkově dosti rozdílní oproti lidem z velkých českých měst a zvláště z Prahy. Úplně ve všem a zrovna teď to nemyslím nějak zle, či pejorativně.
   A ano, původně to tady bylo v určitých oblastech se Slováky dost smíchané, ale v naprosté pohodě spolu vycházeli.
   Ostatně – i příslušné moravské dialekty tomu hodně odpovídají, tím víc, čím blíže hranicím Moravy se Slovenskem.
   Nově příchozí šalený se tady ale moc dlouho neudrželi – nevím přesně proč, možná měli namířeno původně jinam.
   Asi by to dokázal vysvětlit někdo, kdo zná šalený dzin-dzik Východ a zároveň zná i jižní, popř. jihovýchodní Moravu až po „hranice“ s Valašskem. :D

 4. Je to pokrytectví. Každý milovník represe důsledně rozlišuje mezi sebou (to se nepočítá) a „jimi“, přičemž „oni“ by měli být trestáni nejlépe středověkými tresty – zatímco když totéž udělám „já“, to by samozřejmě mělo projít (ovšem pokud na to někdo bude upozorňovat, raději „se k tomu postavím jako chlap“, než abych uznal, že represe není ideál.)

  Dlouhodobě jsem na to narážel u lidí, kteří chtěli vystavět totalitní policejní stát „proti teroristům“, „proti muslimům“, „proti smažkám“, proti komukoli. Vždycky jsem říkal: „a chápeš, že ten samý systém, který chceš postavit proti X, se obrátí i proti tobě? Že žádný systém nebude vždy stíhat výhradně tvé nepřátele a tebe nechávat na pokoji? Že dokonce bude raději stíhat tebe, protože je nepobodáš a nevyhodíš do vzduchu, než ‚je‘?“

  Nikdy a nikdo to nechápal. Protože většina lidí jsou pokrytci a absolutně nezvládají mít nadhled nad svá osobní nepřátelství.

  1. Jo přesně. To je důvod, proč protikuřácký zákon považuji za hloupost, přestože jsem zapřisáhlý nekuřák. To je důvod, proč EeT považuji za zbytečné, přestože nejsem OSVČ. Je to utahování šroubů, vaření žáby a zmenšování míry svobody. Kdo to nechápe (a znám i pár velmi chytrých a rozumných), je krátkozraký.

   1. Ano, vnímám to stejně, a také to kolem mě nikdo nechápe. A ano, v drtivé většině pochopitelně díky tomu přesvědčení, že „jich“ se to přece netýká. :-(

   2. Přesně. Za moji zítřejší svobodu se dnes bojuje u svobod těch, které osobně nemám rád.

    Tohle chápou Židé a mermomocí hájí svobody muslimů: ne proto že by je měli rádi; ne protože by nevěděli, že muslimové jsou vůči nim antisemitská násilnická pakáž; ale protože vědí, že po muslimech by už zase přišli na řadu oni.

    A protože vědí, že s nepřátelstvím víceméně primitivních, emotivních a špatně organizovaných arabských opiček si dokáží poradit v nejhorším případě i svépomocí – ale proti likvidačnímu tažení důsledného, perfektně zorganizovaného represivního aparátu státu s jeho dohledovými možnostmi by nedokázali obstát ani týden.

    1. Jj, třeba takovej Kuras, to je vyloženě bojovník za muslimská práva. Zatim to je tak, že Židé vesele poštívaj evropany proti muslimům. Jednak v představě že muslové nahraděj židy coby univerzální hromosvod a jednak není na škodu obrátit evropské veřejné mínění na stranu Izraele, protože mnozí Židé to vidí tak, že pokud nejsi fanda izraelské politiky, tak jsi antisemita a židobijec. Akorát to má holt ten vedlejší efekt, že tradiční židobijci sice s radostí přibrali do agendy i muslobijectví (protože je v očích veřejnosti legitimizuje), ale nějak nejsou ochotni přestat být židobijci. Takže Židi to odsíraj v důsledku dvakrát – od muslimů i od posilujících bojovníků za tradiční Evropu.

     1. No, on když nějaký národ se pohybuje ve staletí v útlaku, že je nutné tento národ oddělovat od většiny a izolovat ho, neboť segregace tohoto národa je ochranou křesťanů před špatnými kontakty se Židy, ta je jistě, že antisemitismus je nejdéle hýčkaný projekt na této planetě.

      1. ~ tak je jisté, že..

      2. Poslouchaj Kohn, jestli voni ty lidi na svete necim neserou tak nejak vsude…?

       1. A není to spíše závist a nenávist ze strany Nežidů, která dává přednost vášním než rozumu?

        1. Zide nejsou hlupaci. A to je velky problem, velky.

    2. Vy byste si, Mrcasi, měl přečíst E. Drumonta „La France juive“ to je nejlépe sepsaná antisemitská studie všech dob. Možná Vám to otevře obzory a Vaše mentalita dostane nějakou potravu :o).

   3. Mira Svoboda je prcek. Vzdycky byl.

 5. Ano, i já se trápím s omezovačem na 90km/h. Předjíždění je utrpení a má smysl když je rozdíl aspoň 5km/h. Nejlíp se předjíždí na neutrál. Například kolem Naháče na D1 jsem dal čtyři kamiony rychlostí 104km/h. Tachograf byl jak barevná hudba a celý den jsem měl v dohledu blikající displej s hláškou, že jsem překročil rychlost. Auto má 5,4t, 2999ccm/110kW, spec. nástavbu a v podstatě to není náklaďák, protože nevozí náklady. Další vtipné okamžiky zažívám s novou mýtnou krabicí která je velká jak kráva, připlácnutá na ČTYŘ přísavkách a MUSÍ být v zásuvce. Krabička Kapsch měla jedno světýlko a měl jsem větší přehled o tom co se s ní děje než tahle čobolská krabice s osmi světýlky. Čobolská krabice mlčí jak zařezaná, plně nabitá byla až po deseti hodinách v zásuvce, vytáhnout ji z držáku bez pomoci šroubováku je celkem výzva. Vybrané mýto za první tři dny: 40milionů. Kvůli vzrůstajícímu silničnímu fašismu zvažuji koupi Genevo One S.

 6. Ale technicky vzato ten kamion předjíždět nemusí, když ví, že sám jede blízko své „maximálky“, že jo? On může zpomalit o 2km/h a hovno se stane. Určitě to není tak, že v půlce návěsu se teprve dozví kolik jede on a jeho kolega. Váš příklad s kamionem je jen dalším z příkladů: „seru na ostatní, já mám výmluvu“. A stejně jako ji má čoučič v podplacené technické, cyklista bez světla v kecech že jede jen kousek, tak kamioňák ji má v kecech o tom, že von jede rychlejš a spěchá.

  I to je naše vizitka. Izraelci se před spoluprací s čechy učí, že čech se bude vymlouvat, lhát, kroutit jako hovno, jen aby dosáhl svého či nemusel přiznat svůj díl viny.

  1. Za to když člověk potká kamión s nečeskou posádkou, tak má jistotu že pojede ohleduplně a předpisově. Zvláštní je, jak si tu mezi námi většina cizinců v pohodě a spokojeně vegetuje, ale přesto má spousta Čechů neustále potřebu srát si do vlastního hnízda.

   1. to je jen předmětem zlepšení. Nikdy se nezlepšíte v ničem, pokud budete o svých slabostech lhát. Česi se extrémně vymlouvají, anebo něco ojebou a pak se vymlouvají. Tak to prostě je. (pozn. to naopak ti izraelci to sice ojebou, ale alepoň „přiznají“, že to ojebali)

    1. Ale hovno, tam kde hy, tam kde hy, tam kde hynuli vlci, Čech se přizpůsobil. Spolu s NDRákama, jsme byli jediní, kteří i za socíku měli jakž takž fungující zemi. A i ten přechod zpět jsme zvládli ve srovnání s ostatními naprůměrně, protože jinak bychom se stejně jako zbytek východního bloku vylidňovali, ale platí opak,spousta lidí se hrne k nám.
     A o lhaní o slabostech raději nemluvte, protože o těch opravdovejch slabostech se už dneska mluvit nesmí, natož je řešit. A tahle korektně politická debilita opravdu v Čechách nevznikla.
     A když si přečtu tohle:https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/nemecko-vzpoura-na-levem-kridle.A191202_203102_p_zahranici_wag nebo se podívám co se děje jinde, tak bych byl kurva dalek od toho, kopat do Čechů.

    2. Ještě jinak, Němec nic neojebe. Židy plynuje naplno,rozbombardovanou zemi postaví na nohy naplno, multikulti realizuje na 200%, Greténismus na 300%.
     Ten českej přístup je mi mnohem milejší.

    3. No, ano, z blbostí se Češi dost často vymlouvají, nebo je dokonce ojebou. A v tom jim i sobě silně fandím. Tak to prostě je. :-P

 7. Já vidím Heydricha jako typického loajálního byrokrata. Když by třetí říše propagovala frojndšaft se Slovany, adoptoval by nejméně tucet slovanských dětí. Dnes by na pohřbu k smrti znásilněné dcery vybíral prachy na připrchlence. Tyto problémy jsou vlastní lidstvu jako celku. U nás v takzvaném civilizovaném civilizačním okruhu lidé na všechno serou a doufají v to že to za ně někdo vyřeší. Kdežto jinde raději podříznou sousedy než aby si to vyřešili s vládnoucí vrstvou. Tak to vždy bylo a tak to vždy bude.

  1. Heydrich rozhodně nebyl typickej byrokrat. Heydrich se totiž nebál nést osobní odpovědnost a jít s kůží na trh. Byrokrat byl Himmler, Heydrich ne.

   1. Kdy konkrétně myslíte, když u Maríny shořel jako papírový čert nebo když mu tu roli vnutili atentátníci? Právě kvůli tomu, že se vystavoval jako svátost oltářní, tak to pro mě znamená, že to byl obyčejný zpupný byrokratický aparátčík. Příchylnost k byrokracii v sobě nese i jistou míru bezcitnosti, kdy uvedený rozkaz nebo profesní postup vykonáte bez rozdílu nad každým za jakékoli situace jen pro dobro organizace.

    1. Tak ofafrně s těmi unáhlenými soudy.
     Heydrich u Marine skončil po čestném soudu kterému předsedal Raeder, neb se zamiloval do Liny, ale předtím zbouchl nějakou jinou babu, která se považovala za jeho snoubenku a ta se nasrala když dostala zásnubní oznámení.
     Její fotr byl nějaký rada a tak ho udali.
     Kvůli takové z dnešního pohledu prkotině to bylo.
     Inu kodex cti námořního důstojníka byl v roce 1931 zjevně na výši.
     Také bych neshazoval jeho pilotní umění, létal 2 roky se 109, přes 60 bojových letů nad Polskem, Norskem a Ruskem.

  2. Hmm, většina těch pangermánů a nacistů měla krutou a fanatickou povahu. K čemu je Vám potom skvělý intelekt, když ten národ posunete svou mentalitou a povahou k úpadku místo k pokroku?

   1. Přesně tak. Ale takoví lidé pak dají příležitost k tomu, aby se projevilo to správné smýšlení, které se mimo krajních situací téměř vůbec neukazuje a nevyužívá.

    1. Vždycky to vedou ti poměrně tupí a zmatení, nemyslí rovně a neuvědomují si svou intelektuální omezenost. Třeba Rosenberg, jo, to byl hlavní filozof nacistické ideologie. Takže průser dějin jak stehno, byl podprůměrné inteligence, on třeba napsal knihu, jo, ta kniha to je prostě blábol, není v ní žádný smysl, jako fakt žádný, a přesto nebo právě proto, že v ní nikdo nenašel žádný smysl, tak z ní udělali svou bibli. Jako to mně prostě hlava nebere.

 8. Mne sú teda Česi bližší povahou a kultúrne na rozdiel od Nemcov. Nemcov celkovo nikto nemá v obľube. Už historicky vzato, rozdrbali Európu mnohokrát a teraz v tom pokračujú.

  1. A vždycky to udělali mimořádně důkladně.

  2. Přesně podle foršriftu, ani víc, ani míň :D Prostě přesně, jak stálo v papírech, že se to má udělat. Žádný prostor pro osobní iniciativu. Teda až na von Stauffenberga třeba, ale to zas byla jiná, to byl aristokracií vychovaný synek..

   1. Dosud mi nikdo nedokázal věrohodně vysvětlit, proč tu na konci řádili werewolfové a další elitní nacistické jednotky, místo aby šly bránit Hitlera a Berlín.
    Na přehnanou osobní iniciativu to nevypadá, tu by spíš projevovali při obraně německého lebensraumu.
    Že by dostali rozkaz z vyšších míst, přímo od Hitlerových loutkovodičů?

    Pokud je pravda to co se píše o „operaci Unthinkable“, kdy si na západě na konci války „spojenci“ vydržovali několik po zuby ozbrojených německých divizí k útoku na SSSR, tak bych se ani tomu podivnému chování werewolfů nedivil. Vlastně to do sebe docela zapadá.

    1. kaBrnak: Některé Vaše dedukce jsou dobré :o), takže fakta: 16. února 1945 – generál Kostring říká generálu Vlasovovi: Pane generále, nyní Vám odevzdávám jakožto vrchnímu veliteli ozbrojených sil Komitétu pro osvobození národů Ruska šestistou pěší divizi. Vlasov přijal desky s rozkazem vůdce Adolfa Hitlera, tento rozkaz nařizoval předání divize a všech dalších vytvářených ruských jednotek do Vlasovovy velitelské pravomoci. Pak generál Vlasov v krátkém projevu shrnul hlavní cíle pražského Manifestu. No a pak hudba zanotovala hymnu „Kolj slaven“. Uráááááá – zahřměli vojáci :o)

   2. Zde, na tomto webu, bych asi zbytečně mlátil již vymlácenou slámu.
    Vy ale zkuste hledat poslední zbytky pod názvem wehrwolf-ové. Nápověda: na německých webech to nehledejte :D

   3. To ani ne. Němci totiž Evropu rozdrbali hlavně ideologicky: VŠECHNY totalitní ideologie pochází z Německa.

    Marxismus.
    Nacismus.
    Neomarxismus + Politická Korektnost.
    Zelené Hnutí.

    Akorát Marxismus se Němcům povedlo vyexportovat do Ruska, odkud se vrátil oklikou, a Neomarxismus se jim povedlo vyexportovat do USA, odkud se vrátil oklikou. Ale všechno to nezpochybnitelně vymysleli němečtí intelektuálové.

    A osobně si myslím, že příčinou je německá arogance: Němci jsou po tisíciletí přesvědčeni, že jsou ti nejchytřejší a nejmoudřejší lidé na světě, předurčení k tomu všem říkat, co mají dělat. Jsou z principu národem intelektuálským.

 9. Napadla mne odpověď na autorovu otázku: „Proč veřejnost svou většinou podporuje …, když sami mají problém výzvám silničního fašismu dostát?
  Řekl bych že jde o takovou u nás všeobecně rozšířenou vlastnost lidí, kdy své prohřešky nevidí či „nevidí“ ale prohřešky ostatních ano a to moc dobře. Oni totiž „jenom..“ ale ti ostatní píp, píp, … a patří na ně pořádný bič!
  A netýká se to jen silniční dopravy, je to obecný princip.
  Řešení není, poněvadž ty lidi nikdo a nijak nepřepne do režimu „žij a nech žít“, ta touha všechny ostatní „napravovat“ a zabývat se jimi je asi neodstranitelná.

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!