Důležitá upozornění pro čtenáře

1. Články zveřejněné na těchto stránkách se často týkají jevů či věcí, které se autorům článků nelíbí nebo na ně chtějí z různých příčin poukázat. Čtením těchto textů můžete přijít o iluze, které vám nikdo nebude nahrazovat jinými.
2. Veškerá podobnost popisovaných osob, jevů nebo věcí s reálně existujícími osobami, jevy nebo věcmi je čistě náhodná.
3. Většina zde publikovaných textů je politicky nekorektní, xenofobní, sexistická, nacionalistická, heterosexuální, rasistická, záštiplná, obsahuje sprostá slova nebo alespoň překlepy a gramatické chyby.
4. Můžete vyjádřit váš názor v diskusi, nečekejte ale, že s Vámi někdo bude souhlasit, odpovídat Vám nebo se Vám omlouvat.
5. Obsah článků a diskusí k nim závisí na rozhodnutí autorů, obsah stránek pak na libovůli majitele webu (D-FENS).
6. Pokud se Vám to nelíbí, nečtěte to.

Novinky

Pětiletce zdar!
OSN: Boj za mír je těžká dřina. Mírová operace live!
Trenýrkové království aneb co Schillerová určitě nečetla
Fórum 24 se definitivně otočilo doleva: Tentokrát o držení zbraní
Velmi nekorektní video: když se rasistická černošská aktivistka konfrontuje s inteligentním a vzdělaným černochem
Cat lives matter aneb mulitkulti inspirace pro letní grilovačku
Yuri Bezmenov - Umění subverze. Staré, ale skvělé.
Progresívní automobilý web zase na něco přišel
Gun permits matter
AR-15 matters as well
Matematika podněcuje k rasové nesnášenlivosti
(D-F)

Nejnovější články

To myslíš vážně, Škodovko?

Dnes jsem byl nucen strávit celý den ve Škodě Octavii Combi 1.5 CNG 96kW DSG z roku 2019, najeto asi 65 000 km. Dojmy? Budu potřebovat čtyři týdny rehabilitací kvůli páteři a psychiatra. Podotýkám že jsem motorkář co jezdil na GSX-R K2 a Tuonu. Po celém dni na žádné z těch opravdu spíše nepohodlných motorek mě nikdy tak nebolely záda.


Svět není jen černobílý

Celosvětový boj proti rasismu se pomalu ale jistě se mění v multikulturní revoluci a anarchii. Padají nejen sochy, ale také editoři, kteří se pro jednou rozhodli dělat novinařinu místo aktivismu. První obětí „svobody tisku“ se stal James Bennet, editor názorové sekce New York Times. Ponechal prostor republikánskému senátorovi Tomu Cottonovi, který ve svém komentáři napsal, že jedinou věcí, která obnoví pořádek v ulicích je použití síly. Editor dostal za svůj objektivné přístup výpověď.


Bubny v hlavě

Sdělovací prostředky váhají, když mají oznámit totožnost problematického útočníka, který se někde oháněl nožem. Jak se říká – leze to z nich, jak z chlupaté deky. Ovšem kdyby útočník byl bílý a oběť etnická či uprchlická, média by postupovala daleko svižněji.


D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!