5 mega

Featured Image

a co dál.

Part I. Pět mega

Stalo se, co se časem stát muselo. Náš skromný webový projekt oslavil malé výročí pětimilióntého zobrazení na obrazovce. Stalo se tak po pěti a půl rocích jeho existence. Jak se stalo zvykem, píšu nyní zhodnocení uplynulé periody.

Předně průměrný počet čtenářů za týden se už výrazně nezvyšuje. A to je moc dobře. Dlouho jsem čekal na takový stav. Kdo měl zájem, si k D-F už cestu našel a kdo nechtěl, tak ho nečte. Internetový trh se D-F nasytil a teď bude následovat další fáze, totiž postupný pokles počtu čtenářů. To je taky správně.

Diskuse se také poněkud konsolidovaly. Různá pakáž, co nám tam lezla, co mě tak znechucovala, se prostě musela sklonit před naší vytrvalostí, se kterou jsme přehlíželi ty jejich blitky. Snad jen pro pobavení, zhruba před půl rokem nám tady úřadoval jakýsi zelenorudý idiot, který seděl doma u počítače a mezi surfováním po erotických stránkách a odstraňováním zaschlých skvrn genetického materiálu z okolních předmětů občas zavítal na D-F, zřejmě v mezičase, kdy se mu dopouštěla nádrž. Pořádal různé hijacky pomocí hacknutých počítačů třetích stran, útočil na počítadla a známkování (viz Michael Crichton – Říše strachu – pojem netwar) a ještě tvrdil, že je to jeho právo. Pamatujme si ho: takto vypadá moderní příznivec enviromentálního komunismu ušitý na míru pro toto století. Ale i on se časem utahal a dal pokoj.

V průběhu minulé vývojové etapy došlo k několika změnám v obvyklém pořádku věcí.

1. Hanka převzala část redakční práce. Učinila tak dobrovolně a stará se o rubriky společnost a kultura. Hanka je inteligentní mladá dáma a k doručeným příspěvkům je značně kritická. Dostat něco „skrz Hanku“ není žádná sranda, pravděpodobně ani já bych mnohdy neuspěl, ale dělá to dobře a tak jí veřejně děkuji.

2. Z různých důvodů jsem já sám svoje psaní omezil. Výpadek však částečně kompenzovali jiní dopisovatelé, každopádně objem aktualizací poněkud klesl. Dříve jsme běžně nahrávali kolem 7-9 článků za týden, nyní jsou to tak 4. Nezaznamenal jsem ohledně toho žádné stížnosti, takže předpokládám, že je to tak správně.

3. Rozhodl jsem se věnovat jiným záležitostem, které by se daly nazvat „občanskou angažovaností“. Prostě jsem se rozhodl nenechat některé věci být. Není dokonce vyloučeno, že nebudu vůbec nic psát a věnovat se jen tomu. Předpokládám však, že D-F bude fungovat v nezměněné míře nadále i bez mé účasti.

Vaši přízně si cením(e) a doufám, že nám přízeň zachováte i v letech následujících. Na oplátku se pokusíme přinášet naši malou porci duševní potravy vašemu pobavení i zamyšlení i v měsících a letech následujících.


Part II. Laskavá totalita

aneb z čeho mám v posledních měsících skutečné obavy.

Myslím si, že naše současná společnost stojí před velmi vážným dilematem. Všichni jsme aktuálně svědky probíhajícícho přerozdělení moci a naše osudy jsou právě nyní uchopovány cizíma rukama, kterým jsme k tomu nedali žádné svolení. Poznenáhlu se rodí nová totalita a my ještě pořád máme možnost si vybrat. Za deset let však už tu možnost mít nebudeme. O čem mluvím? O enviromentálním zmrdismu, novém levicovém směru, který v následujících letech pošle na vrakoviště klasickou levici a nahradí ji zelenou diktaturou. Mluvím o novém náboženství. Nejde jen o globální oteplování, jde o celkový koncept společnosti, který enviromentálně socialistické strany nabízejí a který bude za následek pošlapání našich přirozených práv a životy obyčejných slušných lidí prožité v zajetí lži a scestné ideologie jen proto, aby globální zelený establishment rozšířil svoje zisky a moc do nevídané míry.

Jistě jste si všimli, že podstatnou část rétoriky představitel Strany Zelených netvoří auta na olej do fritézy, PET lahve a low carbon technologie, jako bonus získává jejich příznivce ještě politickou korektnost, multikulturalismus, gender strategie, tolerance drog a jiné rovnostářské programy, které téměř vždy mají zcela zjevné finančně nebo mocensky vyjádřitelné pozadí … to je přesně to, oč tu běží.

Novodobým sociálním inženýrům nejde nyní o nic menšího, než o rozdělení společnosti a zpřetrhání přirozených vazeb mezi lidmi. Je to prostředek k tomu, aby mohli snadněji uchopit moc a lépe vládnout. Nyní je jejich záměrem vytvoření dvou skupin – tzv. slušné společnosti a pak toho zbytku. K tomu, abychom se kdokoli dostali z první do druhé, není třeba udělat nic kriminálního, není třeba stát před soudem a slyšet rozsudek. Poukázkou na diskvalifikaci ze slušné společnosti jsou nevhodné názory, přičemž normu jejich vhodnosti stanovují oni. Tato definice se navíc v čase trochu mění, takže je třeba si pustit večer pravidelný chanelling zvaný „televizní zprávy“ a tam sledovat, co je správně a co je špatně.

Kdo například prohlásí někde nahlas, že někteří příslušníci etnických menšin zneužívají sociální systém této země a parazitují na slušných pracovitých lidech, vykoleduje si poukázku na zařazení mezi „ty špatné“, přestože má pravdu. Proti rozsudku není odvolání, protože je vynesen „v zájmu vyššího principu“, v tomto případě v zájmu tolerance. Tento příklad je triviální – přibiti na kříž můžeme být i za jiné méně zjevné prohřešky proti „nové morálce“. Kdo se dostatečně rychle nepřizpůsobí „novému myšlenkovému směru“, riskuje, že jej „certifikovaná“ společnost zařadí mezi zaostalé, nepřátelské, rigidní, v budoucnu nepoužitelné jedince.

Doba, kdy veřejně nemůžeme říkat, co si myslíme, aniž bychom museli pomýšlet na důsledky, je definitivně tady.

Establishment pohání stádo rákoskou sociálního odloučení k tomu, aby bylo ochotno uvěřit tomu, co by zdravý rozum a přirozená inteligence dávno odmítly jako tristní blábol. Běžný člověk v naší zemi musí denně čelit bezprecedentním manipulacím s fakty, čísly, historií nebo fyzikálními zákony; to vše s jasným cílem: Ovlivnit myšlení a chování prostých lidí, získat podporu pro politické záměry skupin, které nemají mandát kohokoli zastupovat.

Chtějí zamezit přirozenému vývoji společnosti, toku informací, zboží, služeb, peněz.


Part III. A co my s tím

Jaká je tedy koncepce D-F a dlouhodobý záměr pro další léta?

Ne, ne, rozhodně toho za takové situace nehodláme nechat.

Cíl pro další pětimegovou etapu je pro mě, bránit všemi silami, byť libovolně omezenými, dalšímu šíření tohoto rudozeleného svinstva mezi slušné lidi. Pokud se nám podaří v dalších letech provoz našeho webu udržet, hodlám stavět na tradičních hodnotách, svobodném trhu a podnikání, svobody názorů a praxi jediného metru pro všechny bez výjimky. Doufám, že budeme v tomto záměru všichni zajedno a nebudeme se utápět v diskusích kolem základního poslání, které zní: Melounozmrd musí z kola ven!


01.05.2007 D-FENS

12345 (1x hodnoceno, průměr: 1,00 z 5)
257x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:04
D-FENS © 2017